Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

koju uzdzīve

 
Reitings 4
Reģ: 12.03.2011

kojas ir tas laiks, kur daudzi pavada savus labākos skolas gadus, kojās. variet pastāstīt, kas jums tur tāds ir bijis , patīk vai nepatīk ? starpgadījumus, uc.

12.03.2011 12:11 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
man ļoti patīk dzīvot kojās!
neesmu no tām,kas tusē pa visām istabām,bet pilnībā apmierina arī mazā kompānija,kas mums izveidojusies (l)

Nu ņemot vērā,ka daudzi it īpaši pirmkursnieki pirmajā gadā ir kā no ķedes norāvušise tad ir diezgan jautri..(pati eju otrajā kursā tagad).Vienreiz vakarā dzirdu nenormālu troksni pie durvīm,slinkums iet skatīties-no rīta eju,viss gaitenis ap manām durvīm balts(kāds izpūtis ugundzēšamo aparāru)ne jau speciāli tāpēc,ka mēs tur dzīvojam,vnk tas aparats stāv pie mūsu durvīm,un tas čalis arī citos stāvos tā izdarīja!

Esmu kopār ar Mademoiselli un citiem draugiem sēdējusi 5:00 no rīta uz kāpnēm ,jo nelaiž iekšā,pēc kāda laika ielaida un pēc dažā dienām izmainīja koju noteikumus,(gan jau lielā mērā dēļ mums)ka 3 dienās var pa stundu vēlāk pārrasties mājās! :-D

manā stāvā,viens puisis pagaišgad visu virtuvi piesvilinaja tā,ka griesti melni,un nokusa viss,kas no plastmasas bija,jo šamais bija ēļlu atstājis vārīties un uzpūta vējš! :-D

vēl mums bija ļoti skalas kaiminienes,kas tā nodarbojās ar seksu :-D ,ka bija sajuta,ka tulit sienai bus caurums un iekritis mūsu istabinas gultas!par laimi vinas driz izmeta no kojam! :-D bet vislabakasis ka vinas domaja,ka mes uzrakstijam iesniegumu par vinam bet ne! 8-)


nu ari pasas esam uzdivojusas tā ka jārajas ar kaiminiem! :-D

Un pie kondicijas ieskrien(netisam svesas istabas man ari nav nekas jauns) :-D

ceru,ka 2 gadu laika bus vel daudz kas smiekligs! :-D

ā,mums istabina visam 3 pie gultas viriesu atteli salimeti,ta nu pa vasaru ierodos uz kojam pa BBP palikt un durvis iebāzts baigais viriesa attels! 8-) :-D
12.03.2011 13:02 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
Nu esmu dirdējusi, ka daudziem kojās ļoti patīk. Es kādus gadus atpakaļ padzīvoju kojās.. Nepatika. Gadījās briesmīgas istabas biedrenes, m****s, un man tas viss bija jāpiedzīvo, + vēl visa tā nejaukā izturēšanās, ignorēšana, divkosība, manu mantu bojāšana utt..
12.03.2011 14:33 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
Man patīk kojās dzīvot, vismaz starp cilvēkiem un darbībā..arī tusiņi ir ļoti feini..:D
12.03.2011 14:35 |
 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010
Kādreiz man likās,ka koju dzīve baigi foršā, bet nu,kad pienāca laiks, kad varētu dzīvot kojās, es negāju. Ok, tur tusiņi un vēl visādas jautrības, bet tas,ka man jāmazgājas dušā,kur pilns ar citu cilvēku matiem vai jāsēž tualetē,kur vēl kādi 100 cilvēki iet. pēee.
12.03.2011 15:01 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Viss jau būtu labi, bet tās lietas ko pieminēja late_elīne. ir nepatīkamas :-D :-D
12.03.2011 15:15 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Nu jā,nepatīkamas patiešām ir sadzīviskās lietas-aiz sevīm tualetē nesavāc,ūdeni neprot nolaist,plītis nocūkotas,izlietnes aizdambētas...
12.03.2011 15:19 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
klincha
tu varētu tā ka skype ienākt... :p

Nu neesmu dzirdējusi ,ka kāds būtu nomiris :D
12.03.2011 15:20 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Esmu komunikabls, sabiedrisks un diezgan iecietīgs cilvēks. Bet man līdz riebumam un asarām riebās koju dzīve. Izturēju tur 6 mēnešus, un atceros to laiku kā visbriesmīgāko murgu. (e)
Iespējams, pie vainas bija tā diskomforta sajūta netīrības dēļ, vai varbūt absolūta necieņa pret cilvēkiem, kas grib gulēt un izgulēties un arī šo to pamācīties. Nez. :-/
13.03.2011 08:00 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Esmu dzīvojusi.Tas bija pretīgākais laiks manā dzīvē.Es biju šokā par to,ka cilvēki,kam jau ir 18 un vairāk gadu var būt tik stulbi,netīrīgi,zaglīgi utt.
Man ir tikai un vienīgi sliktas lietas,ko teikt.Piemēram-normāli izgulēties nav iespējams vispār,jo apkārtējiem mūžīgi ir jādzerstās,jēbrēc,jāvemj kaktos.Es pagulēt varēju tikai ar miega zālēm.
Viss apkārt netīrs-virtuve,tualetes(tajās brīžiem ieejot vispār brokastis sāka no kuņģa uz augšu kāpt).
Pamācīties arī nav īpaši iespējams.
Mums ar draudzeni istaba atradās pretī mazgājamajai telpai,kur vienmēr vilkās smēķēt.So-mūsu istabā pēc tam smirdēja,jo tie stulbeņi nedz logu atvēra,nedz aiz sevis mazgājamās telpas durvis aizvēra.Drēbes pievilkās ar to smaku un draudzene stāstīja,ka viņai omīte mājās vienreiz esot paprasījusi,vai viņa ir sākusi smēķēt.
Un,protams-prusaki visās malās,bieži vien elektrības raustīšanās,neta neesamība,tikai aukstais ūdens(vai vispār nav ūdens)...
Lai nu kā-esmu priecīga tikusi no turienes prom.
13.03.2011 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ak,jā-mums ar draudzeni bija 3 istabas biedrenes.Viena par otru briesmīgākas.Nu,sorry,bet man nešķiet pieņemami,ja kkāds svešs cilvēks rakājas pa manām mantām,vai arī izgulda savus dzerstīkļbiedrus manā gultā,kur ir mana gultasveļa.Tas bija regulāri: atgriežos pēc nedēļas nogales,mani palagi(kas nebija no kojām ņemti) netīri,smird pēc alko...Varbūt esmu citādi audzināta,bet nu-man tādas lietas nav pieņemamas.Labi,ka tā tur aizvācās pēc pāris mēnešiem.
13.03.2011 11:52 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Ak tu mūžs, Heartkileer, tu arī no Visvalža kojām? :-D Pilnīgi lasu it kā savas atmiņas. :-D

Man izdevās mācīties tikai pateicoties portatīvajam, kuru nopirku (bet par kuru visu laiku raustījos, jo pat atstāt vnk ejot uz skolu bija bail)un tam, ka mana gulta bija divstāvīgās gultas otrajā stāvā. Tā nu es savācos savas lapas, pildspalvu, uzliku kārtīgu drum&base uz austiņām un savā pasaulītē zubrījos.

Bet nu jā -
1)istabas biedrenes pretīgas cūkas, kas totāli neizprata terminu personīgā telpa un privātīpašums jēgu.
2)Prusaki tonnām, vnk mudžēja.
3)Visur visi sadzerstījušies skraida un klaigā.
4)Vienmēr visas malas piepīpētas.
5)Pa galdu staigā peles. Pat dienas laikā, pat kādam esot istabā.
6)Dušās nekad aiskariņi nenoturējās ilgāk kā 3-4dienas.
7)Komene kaut kada nopīpējusies, nodzērusies bāba, kas visur vilkās apkārt ar savu kaķi, gluži kā Filčs ar Norisa kundzi. :-D
13.03.2011 12:33 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Vāks, paklausoties jūsu koju briesmu stāstus manējās kojas ir superīgas :-D :-D
13.03.2011 13:35 |
 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010
missbloom - Filčs ar Norisa kundzi. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
13.03.2011 14:25 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Man nepatīk dzīvot ar svešiem cilvēkiem kopā. Turklāt arī pirmās un vienīgās kojas bija ne īpaši cool, vismaz man.
Blakus dzērās, klausījās skaļu mūziku, pīpēja dušā, nāca un ņēma, ko grib.
Tas nav priekš manis.
13.03.2011 14:26 |
 
Reitings 443
Reģ: 07.02.2009
girl. , vai ne :-D man vnm licies, ka manas kojas ir briesmīgas, bet paklausoties šos stāstus, liekas, ka dzīvoju vnk viesnīcā :-D :-D
Bet nu vispār jā, kojas man nepatīk. Vecāki pateica, ka dzīvoklī varēšu dzīvot tikai tad, kad sākšu strādāt, jo viņi nevar atļauties to nosponsorēt man... (t)
13.03.2011 14:27 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
man arī tika tas prieks padzīvot nedaudz kojās. Man patika, jo iepazinos ar daudziem cilvēkiem, ieguvu jaunus draugus, kluvu patstāvīgāka utt. Mums gan nekādi ūber tusiņi nebija.
13.03.2011 14:32 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Dzīvoju kojās otro gadu,tik daudz jaunu īstu draugu,tik daudz piedzīvojumu un atmiņu,ja es nebūtu dzīvojusi kojās neko tādu dzīvē nebūtu piedzīvojusi,gan asaras,gan smiekli tik daudz kas bijis... Protams kad pašas bijām pirmaj;ā kursā vecākās meitenes centās mums tur ieriebt bet mēs to neņēmām galvā dzīvojām savu dzīvi tusējāmies pārsvarā ar vecāko kursu džekiem bija jautri,ideāli pavadījām laiku,labi ka man istabasbiedrenes normālas,vienreiz viena bija bez atļaujas manas drēbes uzvilkusi kad manis nebija,es tai tādu skandālu uzrīkoju ka vēlāk kā pelīte staigāja!!! Kopumā man patīk kojās!! Cik reizes esam lamātas par tusiņiem un skaļu uzvedību bet nu tāda ir tā dzīve,man patīk!!! Tie ir labākie gadi!!! (l)
13.03.2011 15:04 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
nu jā, pirmajā kursā es nodzīvoju kādas 3 nedēļas kojās.. :D:D

es biju ar savu kursa biedreni un vēl vienu foršu meiteni - vēljoprojām uzturam labus kontaktus, taisam pasēdēšanas, pļāpājam par VISU.. man patīk :)

par labo pusi:
- varēju kopā ar kursa biedreni mācīties, kaut gan pašā sākumā jau nekas dižs nebija jādara
- bieži vien mums nenāca miegs, tad sākām ap 12 naktī pārbīdīt mēbeles, taisījām aizkariņus pārģērbšanās kabīnītei utt..
- prusaki, peles par laimi tur nebija
- man bija kur izpausties.. kad man uznāca iedvesma, bet nebija ko darīt, salikām visu savu kosmētiku uz gultas, es viņas uzkrāsoju un safotogrāfēju.. ahhh... tagad man nav kur izpausties :%27-(
par slikto..
- virtuves drausmīgas, dušas katastrofa, komenes duras.

Man bija iespēja dzīvot citur un, protams, to izmantoju!!!
Esmu audzināta savādāk nekā priekš dzīvošanas kojās :D

Mana māte pat man nesen tikai uzdrošinājās pateikt, ka savā laikā viņai bijušas normālākas kojas :D:D
viņa nedomāja, ka šajos laikos kas tik briesmīgs ir iespējams :D
13.03.2011 15:24 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
man patika kojaas jo vienmeer apkaart bija balliite :D
13.03.2011 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
missbloom,nope.Es LU Tālivalža kojās dzīvoju.
13.03.2011 19:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits