Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cilvēki

 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009

Pie manis darbā tikko bija viena sieviete - no viņas nāca tik patīkams starojums, ka palika tāda omulīga, mīļa sajūta. (l)

Kā ir ar Jums, Jūs "jūtat" cilvēku?

Parasti saka, ka mazi bērni jūt to, kāds ir cilvēks - labs, ļauns utt.

Man paziņa stāstīja, ka tad, kad viņas mazais bijis dažus mēnešus vecs(viņš esot vispār bijis super mierīgs, super pozitīvs), tās sievietes tante likusi mazajam histēriski bļaut pat tikai ienākot pa dzīvokļa durvīm, cik savādi.

Daži to noteikti uzskatīs par muļķību, bet es tomēr šai "jušanai" ticu.

Protams, ne jau visi jūt, bet ir cilvēki, kas jūt.

09.03.2011 18:57 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Nez vai tā ir jušana, bet iepazīstoties arī uzreiz jūtu vai man cilvēks patīk vai nē! :-P
09.03.2011 19:03 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es jutu cilveku attiekmi. ja godigi, tad tas dzivi padara grutaku. ta visa atklatiba ir reizem traucejosa.piem, kad vel gaju skola, mana klase bija diezgan naidiga, saskelta pa grupinam utt. nedod dievs ja kads bija savadaks-uzreiz atstumtais(es)...jutu visu to noversanos, kontaktesanos piespiedu karta, noversanos un nepatiku.
09.03.2011 19:07 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Mazi bērni jūt, jo ir atvērti astrālajai pasaulei. Mūsu ne gluži radu lokā ir viena sieviete, kuru varētu nosaukt par kaut ko līdzīgu raganai. Ļoti ļauna, citiem visādas ļaunās acis liek utt. Māsas bērnam tolaik bija daži mēneši, kad vienā pasākumā tā ragana it kā nāca mazo apskatīt. Viņa vēl pat īsti klāt nebija pienākusi, kad mazais sāka raudāt. Pēc tam bērns 2 dienas bija ļoti nervozs un raudulīgs.
Vispār, jā, ticu, ka ikviens no mums var "just" cilvēkus. Tikai mēs šo spēju lielākoties nobēdzinam.
09.03.2011 19:09 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Es jūtu,es vispār redzu cilvēkiem cauri,mani nevar apmānīt :D
Iepazsītu cilvēku un redzu viņa soļus uz priekšu.

Bet ar mani pašu ir tā,ka bērni un dzīvnieki pie manis līp kā mušas,aizejot ciemos,cilvēki parasti brīnās,ka mājdzīvnieks,kurš pat saimniekiem nedodas rokās,pats pie manis klēpī lien un ļauj darīt visu ar viņu(esmu izmantota kaķa nagu griešanai,ķemmēšanais utt :D ) ,bet ar cilvēkiem kā tā,man nav pārāk labs kontakts..pieaugušie tā netiecas pie manis.
Bet pazīstu daudz cilvēkusi,kuri visur ir kompānijas dvēseles,visiem patīk.
09.03.2011 19:14 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vsp piekritu magdalenai. kops skolas es no ta visa distanceties saku un ja. ir mazak, nobeidzinu to visu.
09.03.2011 19:16 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Neesmu tāds cilvēks, kas uzreiz ar rengenu virsū-kāds nu esi?! :-D
Visiem cenšos dot iespēju parādīt savas labās īpašības, jo dzīve ir dzīve. Vienam patiksi un uzskatīs par labu cilvēku, citam būsi tas sliktais.
Bet man ir mazs novērojums no savas dzīves-ar to mīļumu un jaukumu. Nepatīk, ja tas ir uzspēlēts. Tad labāk-vai nu dabiski vai nekā. Tas jau nenosaka, ka uzreiz slikts cilvēks, ka nemīlinās. Šajos brīžos ir bijis kā rakstīju-vieni saka, ka baigais siltums no tā cilvēka, bet es redzu tur pavisam ,ko citu.
Un atšķirība arī tajā-kādos apstākļos iepazīstas un satiekas-vai tas ir darbs, vai izklaide vai mācības. Katrā vietā cilvēkam cita loma un seja mēdz būt.
09.03.2011 19:21 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Man pietiek tikai paskatīties uz cilvēku..nevajag pat iepazīties, lai varētu nekļūdīgi viņu "sajust". Un arī iepazīstot cilvēku tuvāk, mans viedoklis nemainās
09.03.2011 19:24 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
nezinu, vai pati jūtu, bet mani gan laikam jūt :-D , jo ļoti bieži nāk klāt nepazīstami cilvēki gan kaut ko pavaicāt, gan vienkārši tāpat parunāties. Ja pieturā stāv 10 cilvēki, bet garāmgājējam jāuzzina kāda inf., tad vienmēr tiek prasīts man..savukārt, tad, kad apkārt staigā tie, kas prasa naudu, man nekad neprasa..baigi jocīgi vispār. :-)

a, par bērniem - tur jau ir visādi, citreiz bērns satraucas, kad ierauga vienk cilvēku ar brillēm. :-D
09.03.2011 19:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man pietiek paskatities uz cilveku ,un es jau jutu,kas tas par cilveku!Es loti jutu to stravojumu :-) !Es pat jutu seit pec ta ,ka meitenes raksta!Vispar interesanti! |-)
09.03.2011 20:52 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Es ne reizi neesmu nokļūdijusies.
Jau iepazīstoties pietiek ar pāris vārdiem, lai saprastu kas par zvēru.
Daži saka - es esmu tik labs, tik labsirdīgs, bet nu tādi draņķi iekšā sēž, ka bail.
09.03.2011 20:59 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Es ļoti jūtu. Un cenšos, cik nu iespējams, klausīt savām sajūtām, t.i., ja jūtu, ka ar konkrēto personu labāk nekomunicēt, tad nekomunicēt. Bet diemžēl ikdienā ne vienmēr tas ir iespējams. :-/
09.03.2011 21:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man darba jabut pieklaigai ar visiem-ari ar saviem kolegiem-jaatzist,ka kadreiz tas nav viegli ,nemot vera vel kulturu,religiju uttVakar dzirdeju piezimes no sievietes -musulmanietes,par savu jauno dzemperiti-kurs nenosedz rokas ...es tikai pasmaidiju ,un gaju uz prieksu-ka saka -visiem neizpatiksi :-D
Man jasaka godigi,ka kadreiz ir bijis ta,ka ieejot telpa jutu to negativo cilveku pa gabalu-censos nestavet pilnigi blakus,censos izvairities no acu kontakta! |-)
09.03.2011 22:01 |
 
Reitings 414
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau jūtu es cilvēkus, kurš ir pozitīvi, kurš negatīvi noskaņots pret mani. Agrāk, kad biju jaunāka, mazāka vispār ļoti labi jutu apkārtējo noskaņu, jo tad man loģika netika pielietota :-D Līdz gadiem 14 es ļoti labi jutu, kad vecāki uztraucas,ka jāiet mājās, jābeidz vazāties apkārt :-)
Ir veinkārši cilvēki ar poztīvu auru, kuru tuvumā patīkami uzturēties, un negatīvu, nu to es izjutu tiez gan labi,kad vajadzēja darba dēļ vazāties pie svešiem cilvēkiem. It kā tantiņa jauki runā, cienā ar cepumiem, bet nu negribas uzturētie viņas tuvumā,kaut kas negatīvs nāk no viņas. :-/
09.03.2011 23:30 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ja tā bērnu jušana patiesa, tad baigi jauki, es bērniem parasti baigi patīku (l)
Bet es j';utu cilvēkus. Ne visus, bet daudzus. Pazīstu vienu puisi, no kura staro tik labestīga aura, kvai viņš ārēji ir sarkastisks, diezgan cinisks un nekāds uber draudzīgais. Bet var just, ka sirdī ļoti labestīgs.
09.03.2011 23:53 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
jūtu es cilvēku, tāpēc redzu, ka vairāk ir cilvēku, ar kuriem nav vērts par runāt, nekā tie, kuri pasauli padara burvīgāku :D
09.03.2011 23:55 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
taadu cilveeku ir maz kas staro,ikdienaa sastopos ar kaadu 1000 cilveeku un tikai dažs pasmaida utt paarsvaraa agresiivi cilveki,druumi vai biezhi taadi neapmierināti!biezhi sanacis cilveku megjinat iepriecinat,tad vins atveras bet ir taadi kam nospļauties uz taviem centieniem...
09.03.2011 23:58 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Saujā nekā nav
Njā, ļoti bieži esmu pārliecinājusies,ka sarkasms vai ironija ir cilvēka maska, aiz tās bieži vien slēpjas viegli ievainojami un patiesībā diezgan jūtīgi cilvēki.
09.03.2011 23:58 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ziemas_roze - tieši tā. Vsp par cilvēku nu pilnībā nevar spriest, pirms neesi viņu pavisam iepazinis. Man gribētos domāt, ka arī neesmu nekāds ļaunuma iemesojums, un slēpjos aiz tā paša skarbuma un sarkasma.
Bet tas man pat šķiet interesantāk, ka cilvēks sevi visu neparāda uzreiz. Mani vsmz tas cilvēks ir ieinteresējis, ka ārēji tik auksts, bet tomēr var just, ka tas nav viss, kas viņā ior.
Ai, iepazīt cilvēkus ir tik interesanti :)

10.03.2011 00:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits