Raudāšana

 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011

Sveikas! Nav pirmā reize, kad es pamostos no tā, ka sapnī histēriski raudu, un tad, kad atjēdzos, ka es gulēju, tad joprojām es drudžaini velku elpu slapjām acīm un skaņa arī klāt, kā raudātu. Citrei draugs ir bijis klāt, ka es tā raudu, un ļoti satraucās, bet es nezinu pat vai ta ir jāpievēršs uzmanība.. Daudzi jau visādas dīvainas lietas pa miegu dara. Iegoglēju, un tur tikai par maziem bērniem, kas pirms gulētiešanas stāv gultā un raud :D

Un nav pat tā, ka tas būtu saistīts (nu tas sapnis/murgs) ar dienas notikumiem. PIemēram, šorīt es sapņoju par mazu baltu kaķīti, kuras dzinās čūska/vai suns (gandrīz zoo dārzs bija kaut kādā kabinetā: tur bija čūska, pelīte vai žurciņa, kura sāka ēst čuskai galvu, un kaut kādi vēl dzīvnieki. Paši cilvēki viņus turēja un priecājās, ka tas, kurš tur to peli, ka viņa ēd otra turēto čūsku. Un apkārt arī cilvēki, tā kā auditorijā sēž un smejās.);

Labi, tā doma, ko es redzēju varbūt nav tik svarīga. Vienkārši: varbūt kāda zina uz ko tas ir balstīts, ka tā jāraud, un vai es vienīgā tāda, kas tā dara?

:)

P.S. Neskatoties uz tādu pamošanos, šķiet, ka būs jauka diena! :)

05.03.2011 12:47 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Ne pa tēmai, bet vairāk kā humoriņš :-D Kad biju maza (apmēram kādi 5-6gadi) naktī sapņoju ka ēdu baigi garšīgi saldējumu. Pamodos un biju nožļambājusi savu dūri :-D
Bet ir bijuši tādi sapņi, ka visu atlikušo dienu garīgais ir pa nullēm, jo sapnis likās tik reāls :-/
06.03.2011 17:25 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Ir bijis, ka raudu, bet man ar sapņiem ir vispār ļoti dīvaini. Reti atceros, ko sapņoju, bet ir dīvainās sajūtas sapņos - vairākas reizes ir bijis, ka kaut ko tizlu sapņoju un es savā galvā un ar skaidru domāšanu saprotu, ka tas ir sapnis un gribu pamosties, bet nespēju nekādi sevi pamodināt. Bet nu tādos brīžos apziņa strādā, saprotu, kur esmu, ka guļu utt, bet pamosties/pamodināt sevi nevaru.
Tad vēl diezgan bieži ir, ka es kontrolēju savu sapni tā norises laikā - vienkārši domāju, tagad jāaiziet tur, tagad tūlīt satikšu to, gribu lai kkas notiek un tā ir.
Bet parasti, kad pamostos, tad vnk neatceros neko, citreiz tikai nojaušu, ka bija foršs sapnis, vai slikts sapnis.
Bet dažas dienas atpakaļ viens sapnis bija nepārspējams - es sapņoju, ka nevaru aizmigt, vārtos pa gultu, nevaru iekārtoties un nenāk miegs :D un tik reāla tā sajūta. No rīta, ja nebūtu pārliecināta, ka biju ļoti pārgurusi un momentā aizmigu, tiešām varētu domāt, ka nebiju spējīga aizmigt :D Vel īsi pirms modinātāja ir gadījies sapņot, ka pamostos un sāku savas ikdienas gaitas utt. viss tik reāli, ka tad, kad zvana modinātājs nesaprotu, kas notiek :D
Sorrī, ka tik gari :)
06.03.2011 23:43 |
 
Reitings 41
Reģ: 02.07.2009
Man pēdējā laikā arī dīvaini sapņi ir. Pirms kādas nedēļas murgoju, ka apkārt staigā kaut kāds meiteņu izvarotājs un viņam vajadzēja mani un tad viņš mani visu laiku vajāja un sekoja man. Joprojām domāju, vai tam murgam bija man kaut kas jāpasaka jeb vienkārši sviests :-D
07.03.2011 00:01 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.01.2011
ļoti bieži kā kaķim man sanāk. Es neko nevaru padarīt, ka es tā nevaru atslēgties vēl no sapņa, ka dusmojos uz visiem :D
Es vienu nakti arī esot pateikusi draugam, ka viņš smird un lai ejot projām :D viņš tonakt bija ciemos pie draugiem, bet nu pēc tam bija dušā, bet es pa miegu esmu sajutusi, ka viņš ir dzēris un pīpējis (kaut atmetis, bet jā, bija pīpējis). Man paliek bail no sevis :D

un par to atcerēšanos.. ir tā, ka ja no paša rīta, ja esmu piecēlusies pati (bez modinātāja), un tādā lenā garā veru acis, tad es varu vēl atcerēties pēdējos notikumus, un varbūt varbūt kādu detaļu, bet tā.. arī uzreiz aizmirstu.. Vienreiz peč ritīgi traka sapni (arī raudāju, bet pieķēru tā sevi 1 x), tāpēc uzreiz pierakstīju visas neizskaidrojamās lietas, un tad pameklēju sapņu tulkā, un īstenībā dažas lietas varēja sasaistīt. Bet tā nopietnāk neesmu iedziļinājusies.
07.03.2011 02:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits