Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dilemma...

 
Reitings 14
Reģ: 03.03.2011

Sveikas, Dāmas! ;-)

Tātad, man ir puisis. Esam kopā jau vairāk kā 7 gadus, par mūsu attiecībām itkā nevarētu sūdzēties, viss ir labi, es viņu mīlu un bez viņa savu dzīvi laikam nemaz nevaru iedomāties (protams, dažreiz ir strīdi, arī rutīna nav sveša, bet nu bez tā visa jau nu nekā).

Bet lieta tāda, ka ir vēl kāds vīrietis... Iepazināmies pirms kādiem 5 gadiem, viņš bija mana puiša māsas draugs. :-D kaut arī viņi drīz vien pašķīrās, mums izveidojās labs kontakts, bijām ļoti labi draugi. Bieži vien tikāmies dažādās ballītēs un pasākumos. Arī ar manu puisi viņam bija labas attiecības, bet tad Mans puisis devās uz ārzemēm uz pāris mēnešiem un sanāca kkā tā, ka mēs bieži tikāmies, viņš arī brauca pie manis ciemos, kopā ar draugiem ballējāmies visas vasaras garumā..Bijām tikai draugi. Bet tad sāku saprast, ka starp mums ir kkas vairāk par vienkāršu draudzību. Neviens no mums to atklāti neizrādija, bet to nevarēja nenojaust. Sapratu, ka viņš man cenšas dot visādus mājienus, bet izlikos tos nemanām, jo man taču bija puisis, kuru ļoti uzticīgi gaidīju mājās. Bieži devāmies naksnīgās pastaigās, pļāpājām par dzīvi utt. Bija daudz iespēju rīkoties un pārkāpt šo "vienkārši draugi" robežu, bet ne es, ne viņš to neatļāvās. Tā vasara beidzās, mans puisis atgriezās un dzīvoju tālāk ierasto dzīvi(vairs nesatikāmies, nesazvanījāmies, jo laikam katrs sapratām, ka tā tomēr nevar), bet domāt par viņu nepārstāju. Ik pa laikam sarakstījāmies, lai uzzinātu, kā otram iet, bet tas arī viss.Arī Viņam pašam parādījās draudzene, ar kuru vēl šobrīd viņš ir kopā. Pagāja vēl kādi divi gadi un viņš atkal parādījās manā dzīvē, mēs sarunājām satikties, papļāpāt, bet šoreiz nenoturējāmies - metāmies viens otra apskāvienos un skūpstījāmies līdz rītam..nekas vairāk nenotika, viņš mani aizveda mājās un es viņu atkal neredzēju ļoti ilgi, taču visu laiku domāju par viņu. Zinu, ka arī viņš, kaut arī aizņemts vīrietis, par mani domāja un atcerējās, jo šad tad pazvanīja, lai papļāpātu. Bieži ir aicinājis vienkārši satikties, bet es esmu atteikusi, jo neesmu brīva.

Lieta tad tāda - es esmu aizņemta, viņš ir aizņemts..Dzīvojam katrs savu dzīvi, bet viens par otru aizmirst nespējam. :-/

Un atkal jau ir bijis aicinājums satikties, pastaigāties un vienkārši papļāpāt par dzīvi... Nesaprotu, ko lai daru? Man satikties ar viņu, noklusējot par to savam puisim? Vai arī vienreiz par visām reizēm izmest viņu no galvas un sirds, dzīvojot tālāk savu dzīvi?

03.03.2011 23:45 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Paskaties uz to no otras puses - ja Tavs draugs šādi justos...un agri vai vēlu, bet viss nāk gaismā un es tad gribētu zināt kā justos Tu? Iespējams, ka viņš tā jutīsies.
03.03.2011 23:50 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.03.2011
Piedodiet, ka tik gari, bet tiešām centos pēc iespējas īsāk uzrakstīt. :-)
03.03.2011 23:50 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Īsti nesaprotu tavu domu gājienu.. Kamdēļ pat nepieļauj iespēju kaut ko nopietnu uzsākt ar to otru vīrieti?
03.03.2011 23:52 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.03.2011
Tagad uzsākt kko nopietnu ar to otru, manuprāt, ir neiespējami. Es esmu kopā ar savu puisi un viņam jau ir ģimene (draudzene un bērniņš). Nespētu ņemt un izjaukt svešas attiecības.
Par to man laikam vajadzēja domāt pirms gadiem 5iem, kad viņš bija brīvs un arī manas attiecības vēl nebija tik ļoti nopietnas. :-(
03.03.2011 23:59 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Nu neatkarīgi no tā vai šis vai cits, bet sugnāls tam, ka kaut kas trūkst esošajās attiecībās, tas ir.
Ņu,ja ģiemene, tad netiecies.
04.03.2011 00:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tu tak pati teici, ka nevari dzivot bez sava 7 gadus ilga dzivesbiedra. ja nemelo sev, tad tas otrs ir bijusi tikai izklaide, kada iedomu platoniska mila vbai kas tamlidzigs.
04.03.2011 00:09 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.03.2011
Taisnība jau laikam tev ir, ka kkas nav kārtībā esošajās attiecībās, taču pašai man tā neliekas, jo viss jau itkā ir kārtībā. :-)

Tieši jau tā viņa ģimene mani attur, sirdsapziņa neļauj neko tādu pasākt. Un arī viņš ciena to, ka esmu aizņemta un pārāk neuzbāžas.

Reiz mums bija kāda saruna un viņš teica, ka varbūt kādreiz pēc gadiem būsim brīvi un tad varēsim būt kopā līdz pat vecumdienām... Un kā tad lai kko tādu saprot no viņa puses?
04.03.2011 00:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits