Netieku galā.

 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009

Nav iespējas parunāt ar labāko draudzeni, un vairākas dienas moka pārdomas.

Vienīgā iespēja uz kādu ieteikumu man esiet jūs.

Iepazinos ar jauku puisi, nejaušas sarakstes, līdz norunāts randiņš.

Nedēļas nogalē tikāmies. Kopts, izskatīgs, inteliģents, ar puķēm viņš mani sagaidija norunātajā vietā. Braucām uz burvīgu restorānu..

Rezultātā vairākas stundas sēdējam ,runajām, skatijāmies viens otram acīs(man tas sagādā problēmas, mazliet kautrīgums, mulsuma brīži).

Bet šeit bija savādak.

Atvadijāmies, apskāva, teica, ka vēlās turpināt..Tātad vēl redzēt.

Pagrieza manu seju un noskūpstija uz lūpām.

Tā es braucu mājās.

Un tad sāku domāt, starp mums ir 70 km-starp mūsu pilsētām.Puisis nodarbojās ar mūziku, bija izteicies, ka praktiski nekam citam laika neesot.

Un tad izkanēja frāze- Ja Tu esi gatava tikties vienu reizi nedeeļā, retāk divas ,tad viss kārtībā..

Un es domāju, ka šķiet to nespētu. Un sodien cēlos ar domu, ka nerakstīšu nevienu pasu sms, neatbildēšu uz vēstulēm. Gribu padomāt, pabūt ar savām domām, vai esmu gatava riskēt, un vai tiešām jūtu to, ka viņš vēlās mani iepazīt Tuvāk..(Atceroties un saliekot kopā frāzes kuras no viņa dzirdēju).

Visu dienu darbā biju pārliecināta, ka viņam ir tik daudz darba, ka tā arī no viņa ziņa nebūs.

Atnaku majās- Skatos ir.

Novēlējis man patīkamu dienu.

Zinu ka uzvedos mazliet bērnišķīgi, bet esmu tupikā- man sen nav bijuši randiņi, un es nezinu kā lai šo notikumu uztveru.

Cik vārdi ir patiesi, kā to pārbaudīt..

Ceru uz jūsu ieteikumiem.

01.03.2011 21:38 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Viņš man bija atsūtijis pilībā visu,katru savas dienas plānu, kad mēģinajuMi, kad skola, kad brīvs vakars.
Kad atvadijamies Teica- Varējam mēs vel iet kkur padejot utt.
Bija izspļāvis, ka dzīvo viens savā dzīvoklī, bet dzīvnieciņus nevar paņemt, jo nebūs kas pieskata.
Un vel kas tāds bija, kas lika domāt, ka itkā ir viens.
Kad jautāju- Lai pasaka, ka neēsmu viņam plaksteris, un ja gadijumā ir kādas sāpes utt, tad lai drosi dodās tālāk, ka man to nevajag. Uz ko viņš atbildēja- Ka attiecības beidzās, nu jau būs apkārt kā gads, un to viņš noteikti nedara. VIņš tā nerīkojās.
01.03.2011 22:28 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Ziemas roze- Es zinu kas tā par grupu, viņš pat ir atsūtijis man pāris dziesmas, kuras tikai drīz iznaks radiostacijās:).
Jūtos pat mazliet īpaša:)
Un šajā ziņā gan zinu ,ka viņš nemuld:).
01.03.2011 22:29 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
tās manieres man liekas kaut kur redzētas :-D

labi,es teiktu,ka riskēt,tāpat nav ko zaudēt :-)

bet es pievienošos diskusijai ar savu jautājumu, iedomājaties,ka puisis man raksta,pirmais utt,bet tā sarakste ir tāda nekāda,nu tāds jā-nē-skaidrs variants.
nesaprotu kas viņa galvā darās,bet es viņam patīku vai nē,ja jau raksta,tad jau loģiski,ka patīku, bet kāpēc nevar to kaut kā izrādīt :-D :-D :-D :-D :-D :-D
01.03.2011 22:34 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Opaa, Chhoo
Jā es lasiju Tavu diskusiju, esam bēdu māsas šobrīd:D

01.03.2011 22:38 |
 
Reitings 221
Reģ: 13.08.2009
c'mon - ir tak ko zaudēt - daļu no sevis. Ja sākumā Tevi apbur un paceļ debesīs, tad var ātri izkust. Bet, kas pēc tam?

Es drīzāk teiktu "pamēģini, tāpat nav ko zaudēt" par kaut kādu turīgu, simpātisku vīrieti, kurš itkā patīk, itkā nevar saprast. Vot tur toč nav ko zaudēt, tikai iegūt + vēl apskaidrību vai jēga turpināt.
01.03.2011 22:40 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
vizara-kuru tieši? :-D

ir laikam tādi,kuri neko neizrāda un domā,ka mums viss skaidrs :-D
01.03.2011 22:57 |
 
Reitings 2925
Reģ: 29.01.2009
vizara,viņš nav dzimis černobiļas,86tajā gadā? :-D
es zinu vairākus,kuri tajā gadā dzimuši un visi tādi interesanti, tāpēc man ir teorija par černobiļas metienu :-D
01.03.2011 23:03 |
 
Reitings 121
Reģ: 16.07.2010
Es teiktu - nelaid šo izdevību garām un turies pie viņa. Ka nesanāk nožēlot vēlāk. :-)
01.03.2011 23:08 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Chocho
Irr!Chernobiļas puika:D:D:D
01.03.2011 23:57 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Es arī mēdzu sev uzdot šādus jautājums, jo tikšanās mēdz būt 1-2x nedēļā, bet manā gadījumā es pati vēl esmu ļoti aizņemta gan ar studijām, gan darbu, bet trakākais vēl ir tas, ka viņš gaida to, kad sieva iedos šķiršanu, tā kā es vispār uzskatu, ka esmu auzās. Nedrīkst neticēt visam tikai dēļ parastās statistikas, bet es jau savā ziņā arī gaidu, kad sabruks un tas traucē atslābināties. Es vēlēšu tev veiksmi un izturību, jo tā ir nepieciešama, lai sliktās domas regulāri neuzmāktos :-D
02.03.2011 01:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits