Emocionala krapshana.

 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009

Cau meitenes,vai esat kadreiz cietushas no emocionalas krapsanas? Ta es vismaz to saucu. Kad mans vecis patstavigi sarakstas ar vienu un to pashu sievieti,jau gadiem,izklasta vinjai visu savu sirdi.Nav ne jausmas pa ko vins vinjai stasta,bet kad vienreiz ieraudziju vinas atbildes vestuli,ta skaneja apm sadi: neuztraucies,es nevienam par to nestastishu,par tadam lietam ne. Bet tu man loti glaimo... "

Forshi,ne? Gan jau man neparko nav jauztraucas,jo dzivo ta vins ar mani un izskatas,ka prom jau nu netaisas iet. Esam kopa 3 gadus,bet man shi vinja sarakste uztrauc un kaitina pat loti. Ta sieviete ir vinja bernibas draudzene. Mes esam stipra gimene un gribu but parliecinata,ka tada mes ari paliksim. Ko jus par to sakat? Ir ta tomer krapshana vai ne? Vai zellis vienkarshu grib izkratit sirdi? :-/

27.02.2011 16:06 |
 
Reitings 113
Reģ: 29.01.2009
Gan jau kko var darīt,lai šī sajūta būtu vienmēr..cits jautājums ir,ka pats necenšas šādu sajūtu radīt.Varbūt tad vajadzētu ar vīrieti tākā aiziet uz randiņu kā ar svešu cilvēku..varētu būt interesanti un kko attiecībās jau ienestu..varbūt katru 5dienu,lai nav rutīna un liekas,ka satiecies ar diviem :-D nezinu,tikko ienāca prātā..noteikti tā darīšu,ka būsim kopā ļoti ilgi :-D
27.02.2011 22:48 |
 
Reitings 10
Reģ: 28.02.2011
Hm,ja godīgi,tas var slikti beigties,vari palikt pie sasistas siles,piemērs labs no dzīves,sarakstījās visu laiku,līdz viņš neaizgāja pie citas,es jau ar neko lietas labā nedarīju, vienkārši domāju,ja viņš grib ar viņu un jūtas pilnvērtīgāks,ko es...tagad esmu laimīga...jo esmu sastapusi mīļoto kurš nēsā mani uz rokām...bet no otras puses,ja TU jauksies,viņam tas var nepatikt,arī slikti var sanākt,Tev pašai ir jāizlemj,ko un kā, jo neviens tavā vietā Tavu dzīvi nedzīvos!
28.02.2011 14:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits