Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā iepazināties ar drauga vecākiem?

 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009

Es gribētu uzzināt kā jūs iepzināties un ko vajdzētu un ko labāk nevajadzētu darīt pirmajā tikšanās reizē? :-)

p.s. šī gan nebūs pirmā reize, kad iepazīstos, bet šis cilvēks man tiešām ir svarīgs un gibu, lai viss būtu ļoti labi :-)

25.02.2011 12:18 |
 
Reitings 227
Reģ: 29.01.2009
Man bija tā - draugam bija dz.d, kuru viņš svinēja pie mājām, dārzā. Tad nu aizbraucu kopā ar brāļiem, apsveicām un viņš man saka - ieejam iekšā. Ok, ejam iekšā, bet tur priekšā visa viņa saime :D Tā nu iepazinos - vecāki, krustvecāki, brālēni, māsīcas un pārējā radu saime :D Kopā svinējām viņam dz/d, neko īpašu nerunājām, kaut kā tā sākās mūsu pazīšanās :)
25.02.2011 13:15 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Pirmā reize, kad satiku drauga vecāku un arī pirmā, kad pavadījām kopānakti bija tad, kad man bija 16. Es tajā reizē iepazinos arī drauga vecvecākiem. Bija Jaņi, draugs mani uzaicināja svināt kopā, drauga tētis rīkoja zaļumballi, kur bija daudz cilvēku. Drauga mamma bija smieklīga un gribēja, lai eju gulēt ar drauga māsu. Bet drauga ome nolika viņu godam pie vietas - Tu domā, ka viņa ir tik stulba, lai bērnu 16 gados uztaisītu? Vecvecāki madi dievina joprojām, ar vecākiem attiecības ir ok. Viņam dīvaina mamma :-D
25.02.2011 13:50 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Iepazinos ļoti ātri, nekas tur īpašs nebija, jo bija ļoti vēls un visi jau gāja gulēt.. tagad jau 2 gadus dzīvojam kopā ar viņa vecākiem un attiecibas man ar viņiem ir ideālas...uztveru viņus kā savus otros vecākus, un cik man liekas , ka viņi mani ir pieņēmuši kā pašu meitu...nereizi pat neesam strīdējušies! (l) (l) bet vienalga gaidu kad, mums būs izremontēts savs miteklītis.. :-)
25.02.2011 14:33 |
 
Reitings 2677
Reģ: 27.07.2010
aizbraucu ciemos un viss, iepr. attiecībās ļoti uztraucos, bet nu bija oki, cik nu var būt oki, jo drauga mammai nekad neesmu patikusi, jo mani nevarēja bīdīt un grozīt kā viņa bija cerējusi...
25.02.2011 14:35 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Man ir trauma no pirmās iepazīšanās ar viņa vecākiem :-D Jo pirmo reizi sanāca tā, ka aibraucām uz viņa dzimto vietu un tā vieta nav tik liela, tā nu sanāca man vienā dienā sapazīties gandrīz ar visiem viņa ģimenes locekļiem, radiem, draugiem u.c. Man tas laikam bija par traku, kopš tās reizes kaut kā īsti vairs nevelk uz turieni braukt :-D
25.02.2011 14:52 |
 
Reitings 289
Reģ: 15.09.2010
Es ar pirmā iepazīšanās reizē tiku ar visiem radiem, jo mani paņēma draugs līdzi uz vecmāmiņas vārda dienas svinībām. Kopā uz to brīdi bijām nedaudz vairāk par pusgadu. Un tad tajā nozīmīgajā dienā mani sapazīstināja ar vecākiem, vecvecākiem, krustvecākiem, brālēniem un viņu draudzenēm. :-D Tas bija morāli smags pasākums. :-) Visas iztaujāšanas no vecmāmiņas puses. :-D Bet tagad jau vecvecāki ir kā pašas vecvecāki un mamma ir dīvaina, bet forša un domāju, ka savā ziņā uzskata mani par savu meitu. (s)
25.02.2011 15:20 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
man tagad ir pus gadu jaunas attiecības un puisis visu laiku grib mani vest ciemos pie savējiem, bet es vēl laužos un laužos :D
iepriekšējās attiecībās viss bija baigi forši, ar viņa vecākiem bija baigi labas attiecības, kopā ceļojām, tusējāmies utt.
bet šī drauga ģimene pēc viņa paša nostāstiem man liekas īpatnēja, tāpēc es pagaidām baidos :D jo man šķiet, ka viņiem, savukārt, es jutīšos jocīga, jo mums ir tik dažādas dzīves uztveres.
25.02.2011 16:23 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Es ar savu tagadējo draugu esmu neilgi kopā, bet tākā dzīvojam katrs savā pilsētā, tad nu sanāk, ka ja braucu pie viņa ciemos, tad jāpaliek pie viņa. Un tad nu tā arī sanāca iepazīties... (pagaidām jau nekā vairāk par labvakar, sveiki, uzredzēšanos vai attā) nav bijis. Viņa mamma jau visu laiku draugam prasa, kad es palikšu runīgāka :D :D :D Bet viņa pati man arī personīgi neko nav uzdevusi... Bet gan jau ka viss būs ok, tas jau tikai tāds sākumiņš ;)
25.02.2011 16:31 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
biju ciemos pie drauga tad kad mees kopaa bijaam tikai 3 nedeeljas, un vecaaki atbrauca bez briidinaashanas. taa arii iepazinos :D
25.02.2011 17:01 |
 
Reitings 11
Reģ: 23.02.2009
Es ar sava drauga senciishiem iepazinos jau peec 2 vai 3nedeeljaam,kaut kaa taa... Vienkaarshi taa sanaaca,ka aizveda mani uz savaam maajaam un taa nu vajadzeeeja iepaziities, man jau bija riktiigi bail,biju rieciiga,kad tas bija garaam un tanii pat reizee aizbraucaam pie vinja maasas un beerniem ciemos... Ui, biju satraukusies nepajokam, es veel liidz shai dienai nesaprotu kaapeec vinjsh tik ljooti veeleejaas lai es tik aatri iepaziistos ar vinja gjimeni,laikam jau tomeer jutaas paarliecinaats par mani,jo kopaa jau biki paari 2gadi mums... Un joprojaam ar vinja gjimeni attieciibas ir ljooti labas, nekad nekaadas probleemas nav bijushas, man ir palaimeejies :-)
Lai jau Tev veicas iepaziistoties ar drauga gjimeni, galvenais - esi Tu pati!
25.02.2011 22:36 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
he he, draugs ar maniem vecakiem iepazinas kad es ar vini iepazinos :D
a ar vina vecakiem, neatceros, bet atceros kad draugs uzaicinaja ciemos paest, bet vina mamma pat isti neienaca, tik sasveicinajas.. protams ar vina vecakiem viss ok :)
26.02.2011 00:07 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Drauga mamma mani jau zināja un es viņu zināju, tā ir, ja visi dzīvo vienā pagastā :D pat neatceros tādu pirmo oficiālo iepazīšanās brīdi.
26.02.2011 00:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits