Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par darbu,kā saņemties

 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009

Sveikas.

Man ir iekšējs satraukums, lai gan nekas tāds jau nav, bet gribu padalīties.

Šobrīd ir posms, kad viss mainās. Mācos pēdējo gadu. Tagad ir prakse.

Visu šo laiku mani ir atbalstījusi mamma un draugs. Protams viņi cer,ka pēc skolas beigšanas atradīšu darbu un viss būs ok, bet protams šajos laikos man bail,ka man nesanāks atrast darbu.

Nu ir tā, es esmu praksē nelielā uzņēmumā, kur tieši meklē darbiniekus. Vadītājs jau ir ieteicies, ka pie viņiem var palikt darbā, ja viss sanāk. Kā arī daudz apvaicājies, ko domāju darīt pēc tam, pēc mācībām un vai man ir auto vadītāja apliecība.. Tas liek cerēt,ka varu atrast darbiņu pie viņiem.

Esmu tur strādājusi tikai nedēļu, protams tur patīk, taču man kaitina,ka esmu tik bailīga, nav tāda pieredze. Bail vilties..

Kā saņemties,lai viņi manī redz potenciālo darbinieku?? ja arī tagad viņiem ir interese, tad lai kā to pastiprina?

Un vispār kā jūs kas strādājat vīriešu kolektīvā spējat saprasties ar viņiem? Man katru dienu vienā telpā jābūt ar 2, pieredze nav, bail.. bāc.. tik nesakarīgi.. :-O

21.02.2011 16:22 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Tu gribi to darbu vai nē? - Loģiski, ka gribi! - tad dari un rīkojies maksimāli labi. Uzvar labākais, mērķus sasniedz neatlaidīgākais un centīgākais. Ja pa maz gribēsi, tad nedabūsi, ja gribēsi pietiekami, tad arī darīsi visu kā vajag. Veiksmi! Ar pieredzi neviens nav piedzimis. :-)
21.02.2011 16:27 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Atslābsti! Pārtrauc to haotisko domāšanu!
Tavs uzdevums tagad ir maksimāli labi izdarīt darbu, kas Tev uzticēts, tas vienlaikus būs pierādījums Tavām darba spējām. Esi aktīva, jautā, interesējies, ja kaut ko līdz galam nesaproti. Izrādi interesi, ka vēlies palikt uzņēmumā.
Mana pieredze - paliku strādāt prakses vietas uzņēmumā, kā vēlāk runājām - noteicošie iemesli bija aktivitāte, ļoti laba uzdevumu izpilde un nemitīga jautāšana nezināšanas gadījumā (kas esošajiem darbiniekiem brīžam šķita nomācoši, bet galu galā sagatavoja mani par ļoti labu darbinieku).
Man pagājušogad pašai tika pielikta praktikante. Valstī krīze, studentam grūti atrast darbu, bet TĀDA neieniteresētība, vēlmju neizpaušana no viņas puses bija. Nu neko - ne jau mums vajag! Prakses laiks beidzās, no viņas atvadījāmies.
21.02.2011 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 107
Reģ: 27.06.2010
Manuprāt, pārliecība pār saviem spēkiem rodas darot. Ir tiiik pacilājoša sajūta, ka tas, ko līdz šim neesi darījusi, palēnām izdodas, tev iedod vienu darbiņu, tu izdari to pēc labākās sirdsapziņas, drīz jau tev uzticas arvien vairāk utt.

Galvenais - dari! Neticu, ka tu kā mācekle tiec pielaista supersvarīgiem uzdevumiem, no kuru izpildes-neizpildes uzņēmumam draud lielas nepatikšanas. Neviens negrib darbinieku, kurš tikai prāto un neko nedara, ok, ja kļūdās, tad meklē, kā to labot, lai nākamreiz viss sanāktu. Bet jābūt motivācijai, patiesai vēlmei strādāt un darīt to ar smaidu :-)

Vīriešu kolektīvi ir vnk super, daudz labāki nekā sieviešu (l) protams, ja vien runa nav par pārāk lielu gadu atšķirību.
21.02.2011 16:31 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Man jau vēl tas laiks ir pavisam neliels,ko tur esmu pavadījusi, līdz ar to daudz, kas jauns un sanāk teju visu laiku jautāt, liekas jau ka pa daudz.

Protams cenšos un man prieks,ka viņš izrāda interesi par to ko domāju darīt tālāk. Paldies meitenes, centīšos būt vēl aktīvāka.. :-)
21.02.2011 16:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es saprastu, ka tu stresotu, ja tev nebutu prakses, ne darba piedavajums. bet te kaut kda psihalogiska problema.
ja jau butu tik loti nekam nederiga, tad diez vai butu izteikts sads piedavajums.
21.02.2011 17:26 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Viiriesu kolektiiva straadaat ir super!
Varu ieteikt, ka tad kad tev ir kaads briivs brridis darbaa vai nav iisti ko dariit, ej pie koleegjiem un paprasi vai nevari vinjiem kaa paliidzeet...
21.02.2011 17:43 |
 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009
Pati strādāju vīriešu kolektīvā un ja godīgi nemaz negribētu sieviešu kolektīvā strādāt, tā kā ar to būs ok ;-)
21.02.2011 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits