Attieciibas pedeejos 3gados.

 
Reitings 79
Reģ: 27.02.2010

Sweikas Daamas Sweetdienaa :)

Kaadas jums ir bijushas attieciibas pedeejo 3gadu laikaa...?Cik reiz skjiirushaas?Cik reiz krapushas, vai domajushas to dariit? Vai cik daudz jums bijushas attieciibas...veiksmigas neveiksmiigas...? Utt. .. ;)

20.02.2011 16:05 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Sunce, man randiņi un tikšanās iedalās pēc cilvēku vēlmēm. Ja es zinu, ka tiekos ar cilvēku, kurš vēlas mani kā savu draudzeni (vai arī es vēlos viņu kā savu vīrieti), tad tas ir randiņš. Ja tur nav iekšā vēlēšanās, tad tikai tikšanās. Skatoties uz mani ir tā, ka tad, ja izvēlos kleitu, eju uz randiņu, ja bikses - tikšanos. Vispār nesen par šo runāju ar kādu vīrieti, viņš apgalvoja, ka randiņš ir tad, ja vēlas precēties ar to, ar kuru tiekas, bet viss cits tikai tikšanās, nepiekrītu viņam.
22.02.2011 17:30 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Esmu vienās attiecības visus šos trīs gadus, un krāpusi neesmu un neesmu gribējusi. Ja nemaldos, tad pēd.3 gadu laikā arī nav bijusi doma par šķiršanos - visi lielākie strīdi un nesaprašanās bija senāk, tad gan ir iezagušas arī domas par šķiršanos. :-)
22.02.2011 17:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits