Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņi!

 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009

Cha, nezināju, kur īsti rakstīt ...

Lieta tāda, ka es jau otro nakti sapnī redzu savus vecvecākus - vacmāti un vectēvu.

Vectēvs it'kā iet prom - lēnām, mierīgi (pirmstam pateicis man k.ko), bet to es neatceros.

Un vecmāte it'kā ierauga manu puisi, kuru viņa protams, tad nepazina.

Un nākamais moments, ka es palīdzu vecmammai nomazgāties vannā, parādu, kuru šampūnu viņa drīskt lietot un parādu vēl skrubi - iemasēju viņai rokā, pastāstu, kas tas ir u.t.t.

I-netā lasiju, ka redzot vecvecākus - sēra ziņa. Bet tam neticu, nez nav iekšējas ticības...

Varbūt, kāda k.ko saprot no sapņiem...HELP

jūtu, ka man mēģina ko pateikt (izklausās stūlbi) - bet tomēr, ir jau bijis atgadījums, ar vecmāti, redzēju sapnī, izkļuvu no neveiklas situācijas un dabuju to ko gribēju. Tāpēc, k.kā sāku ticēt. :)

17.02.2011 13:53 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
P.S. Viņi abi ir Tai'Saulē! :)
17.02.2011 13:54 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Nemācēšu pateikt ko tas nozīmē,bet aizvakar naktī arī redzēju vecmammu-viņa man iedeva 50ls ;-)
17.02.2011 14:05 |
 
Reitings 47
Reģ: 03.12.2010
cik esmu dzirdējusi, ja sapnī vairākkārt redz mirušos tuviniekus , tad šie cilvēki jāaiziet apciemot uz kapu vietu :)
17.02.2011 14:06 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Google's sapnu tulkiem kka neticu,jo apskatijos skaidrojumu-ja kko nem no mirusa cilveka,tad bija kkas labs un ari ka sanemejam jamirst-sanak 2preteju skaidrojumi ;-)
17.02.2011 14:10 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.02.2011
Viena no iespējām ir ka viņi grib tevi brīdināt par kaut kādām nepatikšanām. Vajadzētu arī acerēties ko teica, jo tas var būt veids kā no tām izkļūt vai tikt galā.
17.02.2011 14:14 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Tur jau tā lieta, jo pirmstam redzēju arī vecmammu, viņa man k.ko iedeva un pateica - bet neteikšu ko! :)
Pēc neilga laika man bija situācija no kuras ļoti viegli tiku laukā kas ir saistīts ar mantojumiem un ieguvu diezgan lielu mantojumu!
Google, tiešām nav vērts neko lasīt, zinu, ka man mājās bija grāmata krievu.val., bet nevaru atrast, tur viss par sapņiem...
Bij jau doma pie gaišreģes k.kādas aiziet. :)
tātad neuztraucies par to google :D
17.02.2011 14:15 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Brīdināt, lai mazgaju rokas? :D
Nē, jo gan vecmamma vēl bij dzīva, viņa bija invalīde (varēja paiet u.t.t., bet ar nierēm k.kas nebija kārtībā), bieži man lūdza, lai palīdzu nomazgāties!
... es zinu, ka vectēvs sapnī pateica, ko ļoooti labu, bet nespēju atcerēties ;/
17.02.2011 14:18 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Uzrakstīšu sapni,kuru redzēju šonakt(saka,ka labāk izstāstīt)- redzēju,ka itkā draugam jāiet uz tiesu un nezin kādu spriedumu piespriedīs un viņam bail,ka var ielikt cietumā..(itkā sasitis kkādu džeku)viņš izdomājis,ka uz tiesu neies un lai braucam uz UK,tad es negribēju tā,jo LV nevarēsim rādīties 10gadus..tad šeit no cosmo gaidiju meitenes,Ivosas(laikam),vēstuli uz epastu(viņa ja nemaldos juriste),tad pārdomāju visādas lietas,ka sodīt nevar..pēc tam attapos jau lidostā (t) :-/
17.02.2011 14:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits