Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lēcas TUMŠAM acīm

 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010

Varbūt kāda zin firmu, kurai ir lēcas, kas piemērotas tumšākām acīm (nesit cauri krāsu)? :-D Esmu redzejusi nēģerietes, kuras nēsā lēcas un acis ir gaišas vai pat baltas, turklāt ir info ka šādas lēcas pastāv. Tikai vēl neesmu atradusi. Visas mēģinātās krāsainās der tikai gaišo acu ipašniecēm. Man pašai nav brūnas, ir zaļas bet ne blāvi, tāpēc nesanāk dabūt gaišas. Vajag biezās lēcas ar intensīvu tonējumu. Varbūt ir kāda kas atradusi un tagad ir skaistu pagaišu acu īpašniece? (l)

16.02.2011 00:22 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
pašai ir gaišas acis, tāpēc ar krāsainajām lēcām nav problēmu, taču man šķiet, ka ar tām gaišajām lēcām uz tumšām acīm varētu būt problema, ka tad, kad zīlītes ir šauras, respektīvi spilgta apgaismojumā, viducī tomēr būs redzamas tavas zaļās acis.
16.02.2011 00:26 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Manai māsīcai ir tumši brūnas acis un ielika viņa laikam tādas zilas uz lillā pusi, un sanāca skaisti zilas acis :)
16.02.2011 00:32 |
 
Reitings 40
Reģ: 17.10.2009
Man ir brūnas acis, un es arī izlēmu pamēģināt krāsainās. biju lasījusi atsauksmes, ka acuvue colour der tieši tumšām acīm. Paņēmu zaļu krāsu, bet to, ka ir zaļa var manīt tikai ļoti labi apgaismotās telpās, tā ikdienā vispār neviens nepamana, tikai bildēs.

Mazliet vīlos, bet ja kādai ir citi ieteikumi, ļoti gribētos dzirdēt (l)
16.02.2011 01:08 |
 
Reitings 81
Reģ: 12.07.2010
Meklē GEO lenses... tās ir aziātu lēcas, kas paredzētas tumšām acīm, bet pat tad rezultāts nav 100% dabīgs.
16.02.2011 16:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits