Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nav motivācijas precēties

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010

Ar puisi esam kopā un dzīvojam kopā jau 6 gadus. Man ir 26 gadi, puisim 34. Arvien vairāk sāku runāt, ka gribētu apprecēties, gribu, lai mums ir īsta ģimene. Bet pretī saņemu to, ka... viņam tas nav vajadzīgs. Viņam nav motivācijas mani apprecēt, jo viņam jau viss ir - viņš mīl mani, es viņu, mēs dzīvojam kopā, dzīve mums tāpat ir kopīga, mēs tāpat dzīvojam kā vīrs un sieva,visi radi un draugi to zina, nevienam nekas nav jāpierāda utt.

Un tad es aizdomājos - ka mēs, sievietes, pārāk ātri pakļaujamies vīriešiem, ka viņiem zūd tā motivācija mūs iekarot un dabūt.

Kā jums liekas un kā varat komentēt manu situāciju?

Negribu būt no tām sievietēm, kas pieprasa vai izdīc laulības.

13.02.2011 21:59 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.06.2010
34 gados viņš vairs nav nekāds puisi, bet gan pieaudzis vīrietis, kurš acīmredzot joprojām nav nobriedis laulībām...
13.02.2011 22:19 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Pilnīgi piekrītu tevis pašas izdarītajam secinājumam. Agrāk vīrieši bildināja sievietes, lai dzīvotu ar viņām kopā. Tagad ļoti bieži ir tā, ka pārguļ 2-3 randiņā, sāk kopā dzīvot pēc 1-2 mēnešiem, pēc kāda pusgada- gada piedzimst bērns un tā tā dzīve aiziet. Un tad vīrietim nav skaidrs- priekš kam bildināt un precēties, ja tāpat viss jau ir? Un sievietēm, es domāju, ka arī tā precēšanās būtu nesvarīga formalitāte, ja vien nebūtu iespēja uzvilkt to pasakaino balto kleitu. Jo, man liekas, ja aptaujātu tepat forumā esošās, precēties gribošās meitenes, manuprāt reti kura gribētu sareģistrēties dzimtsarakstu nodaļā džinsos un T-kreklā :)
13.02.2011 22:25 |
 
Reitings 696
Reģ: 03.11.2010
Un tad es aizdomājos - ka mēs, sievietes, pārāk ātri pakļaujamies vīriešiem, ka viņiem zūd tā motivācija mūs iekarot un dabūt.

Šito teikumu nu galīgi nesapratu.

Bet nu ja negrib precēties, tad negrib. Jāsamierinās
13.02.2011 22:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ta atskiriba ir tur varbut,ka tu gribi berninu,bet vins ne?!!!Es neredzu nekadu citu iemeslu!!!Varbut vinam bail,ka kaut kas varetu mainities !Biezi esmu dzirdejusi tadus vardus-zudis romantika!!! |-)
13.02.2011 22:27 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Nē, bērnu viņš grib, ar to nav problēmu.
Viņš neredz jēgu tai laulībai, jo ko tad viņš ar to iegūs? Stresu tai visai gatavošanai, naudas izdošanu, lieku zīmēšanos draugu un radu priekšā? Tādas ir viņa atbildes.
13.02.2011 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 6457
Reģ: 29.01.2009
Nu tad ir jāsamierinās ar to, ka viņš Tevi nevēlas precēt.
13.02.2011 22:34 |
 
Reitings 953
Reģ: 13.02.2010
Nu tad tev viņam jāpasaka, ka tā naudas tērēšana ir vajadzīga tavu emocionālo vajadzību apmierināšanai. TV arī nav vitāli nepieciešams, bet to taču bez ierunām visi pērk. Tas pats ar ceļojumiem.
13.02.2011 22:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tas kazas tacu nav jataisa nekadas lielas,ja jus nevelaties!!!Ta tacu ir jusu pasu izvele,ka to nokartosiet :-) !!!Jums tacu nav jataisa kazas tapec ,ka visi dara ta!!!! :-P |-) Atkal-ko domas citi?Ja to varetu parvaret,tad butu loti labi!!! :-)
13.02.2011 22:36 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Šķiet, man pašai jāizdara izvēle.
Palikt šādās attiecībās - kur esmu laimīga, viss ir kārtībā utt., bet samierināties, ka nebūšu sieva. Vai teikt ardievas un atsacīties no savas mīlestības tikai tāpēc, ka vēlos kāzas. Un tad no jauna meklēt kādu, kurš apprecēs? Vai ir vērts meklēt vīrieti tikai tāpēc, lai kāds apprecētu? Vai arī tomēr tā laime ir svarīgāka? /un laimīga es esmu/.
It kā stulbi, bet šis jautājums mani nomoka... Jo man ir jau 26 gadi, jaunāka nekļūstu.
13.02.2011 22:41 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Tad ,kad Tu viņu negribēsi vairs precēt, tad viņš atkal gribēs. :D Mērfija likums. Domāju, ka viņš vienkārši tā nejūtās šobrīd. Varbūt grib paturēt daļiņu brīvības plaušās.
13.02.2011 22:41 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Ja vēlies kāzas, vari viņam pateikt, ka gribi, lai bērniņš piedzimtu laulībā, nu, kā īstā ģimenē. Redz, mūsdienās ļoti bieži nākas sastapties ar to, ka pāri precas tikai tādēļ, ka pieteicies bērniņš, bet daudz jaukāk taču ir apprecēties tāpat - bez iemesla. :-) Tuklāt mūsdienās darbadevēji (vismaz Eiropā) bieži vien dod prioritāti precētiem cilvēkiem stabilitātes un nopietnības dēļ. Ja arī to viņš neizprot, tad mini iemeslu, ka katras meitenes sapnis ir reizi dzīvē uzvilkt balto kleitu un plīvuru, nu, kaut vai psiholoģiska vajadzība... ;-)
13.02.2011 22:47 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
No otras puses, ja paskatās, cik daudz cilvēku apprecas, īpaši jaunībā, sadzemdē bērnus, pēc tam šķiras, sačakarē sev dzīves.
Tādā ziņā mūsu attiecības ir tuvu ideālam.

Varbūt labāk lai tā arī paliek? Kā saka - ja sāksi gibēt pārāk daudz, paliksi pliku pakaļu.

Cik jums ir svarīgi apprecēties ar savu vīrieti?
13.02.2011 22:47 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
No otras puses, ja paskatās, cik daudz cilvēku apprecas, īpaši jaunībā, sadzemdē bērnus, pēc tam šķiras, sačakarē sev dzīves.
Tādā ziņā mūsu attiecības ir tuvu ideālam.

Varbūt labāk lai tā arī paliek? Kā saka - ja sāksi gibēt pārāk daudz, paliksi pliku pakaļu.

Cik jums ir svarīgi apprecēties ar savu vīrieti?
13.02.2011 22:47 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vienmer esmu uzskatijusi, ka ja virietis sievieti neprec, tad vins vel nav atradis to isto, neatkarigi no ta cik ilgi ir kopa.
un parasti ja precas, tad precas atri, t.i nevelk garuma kadus 10 gadus....
13.02.2011 22:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atceros ,ka pirmo reizi man tas bija loti svarigi-velejos but sieva,mammma!!!Protams velejos to balto kleitu-bet kazas...tas viss bija loti nogurdinosi-pec tam abi nospriedam!!! :-P
Otras laulibas-tur bija janokarto papiri,jo citadi nevaretu palikt Amerika ar vinu!Es gribu piebilst,ka neapprecejos ar so virieti tapec ,ka gribeju palikt Amerika-es butu tik prieciga ,ja dzivotu valsti ,kura atrodas tuvak "majam"!!!
Kazas faktiski nebija-bijam 6 cilveki :-D !!!!Toties bija kazu celojums!!! (l)
Mainit cilveku tikai tapec,ka nebus kazas...?! (t)
13.02.2011 23:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Aguciitis-atcerejos sevi oto reizi-tiesam dulla-zinaju cilveku tikai 16 dienas :-) !!!Tas tiesam bija rekords!!! :-D
13.02.2011 23:02 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, laulības ir tāds kā balsts un stabilitātes nozīme attiecībās, protams, tas ir tikai mans viedoklis, jo tad, kad apprecas vairs nav tā, ka var vienā vakarā sakrāmēt mantas un aiziet, un tā ir tāda kā stabilitāte jo neprecas jau tāpat vien un tā ir sava veida kopības paZīme - dalīt/nedalīt vienu uzvārdu, bet būt kopā - kā viens vesels ģimene gan uz papīra, gan savās un citu acīs! Protams, šis te ir ideālas laulības/ģimenes piemērs...

Lollipop - zini, es labprāt apprecētos bez baltās kleitas attiecīgā gadījumā, bet ir reizes, kad tā baltā kleita ir jāvelk, nevienmēr to gribot :-)
13.02.2011 23:04 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, laulības ir tāds kā balsts un stabilitātes nozīme attiecībās, protams, tas ir tikai mans viedoklis, jo tad, kad apprecas vairs nav tā, ka var vienā vakarā sakrāmēt mantas un aiziet, un tā ir tāda kā stabilitāte jo neprecas jau tāpat vien un tā ir sava veida kopības paZīme - dalīt/nedalīt vienu uzvārdu, bet būt kopā - kā viens vesels ģimene gan uz papīra, gan savās un citu acīs! Protams, šis te ir ideālas laulības/ģimenes piemērs...

Lollipop - zini, es labprāt apprecētos bez baltās kleitas attiecīgā gadījumā, bet ir reizes, kad tā baltā kleita ir jāvelk, nevienmēr to gribot :-)
13.02.2011 23:04 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Ja vien viņš grib bērnus no Tevis tad arī, lai apprec.
Jo es nevēlētos, piemēram, dzemdēt bērnu no vīrieša, ko neesmu apprecējusi. Negribu bērnam dot viņa uzvārdu un pašai dzīvot vienīgajai tajā ģimenē ar citu uzvārdu.
13.02.2011 23:04 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
man laikam kaut kādi iesīkstējuši uzskati. bet es tā nevarētu. es gribu nākotnē būt sievas lomā, lai arī visa tā kleitas padarīšana man šķiet pārāk stresaini un nevajadzīgi. gribu bērnu pēc precībām, gribu īstu un patiesu ģimeni, nevis civillaulību.
es laikam nespētu būt tādās attiecībās, kur man jau skaidri un gaiši paziņo, ka šāds solis nebūs. tas sagrautu man visu :-/ daļēji tāpēc pieliku punktu iepriekšējām 5cu gadu ilgajām attiecībām, jo tur bija šāda situācija. un jā, arī es esmu tavā vecumā :D tā kā dzīve jau vēl nebeidzas :P
bet cilvēki jau dažādi. skaties kā tava iekšējā pasaule uz to reaģē. iespējams jau, ka viņš vēl tam visam atvērsies. vai bildini viņu pati :D ir taču sievietes, kas pašas šo soli sper :D
14.02.2011 16:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits