Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

motivācija,pārmērīga ēšana

 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010

šķiet, ka katru dienu domāju par to kā rīt sākšu ēst veselīgi, bet nekā.. parasti noturos pirmo dienas pusi un pēc tam kā aiz bada pieēdos tā pamatīgi. es varu ēst 24/7, šķiet, ka nekad nebūšu pieēdusies. esmu uzēdusi savus 7 kg noteikti un jūtu, ka ir kaut kas jādara. bet kā lai es rodu motivāciju neapstāties un ēst veselīgi? kas jums palīdzēja vai ko jūs varat ieteikt? man vienkārši ir apnikušas tās ēšanas mānijas. es nesaprotu, kāpēc citām meitenēm tā nav?-viņas negrib ēst un ir slaidas. prot atteikties..bet es nē. riebjas

09.02.2011 02:28 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
http://www.cosmo.lv/mine/forum/16/topic/84929/?rand=307701765?ListPage=1
09.02.2011 02:39 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
uzliec uz desktopa vai citas redzamas vietas skaistas sievietes bildi, kur viņai ir perfekts augums. Būs motivācija!
09.02.2011 02:51 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Tur jau tā lieta, ka mēs katra esam savādāka. Tāpēc ēšanas paradumi vienam tādi ,otram tādi. Es jau esmu teikusi, ka visgrūtākais tajā visā uzsākšanas procesā ir tieši darbs ar galvu. Pieradums dara savu. Padomā, varbūt ēdiens Tev kaut ko aizvieto emocionālā līmenī? Ja jā, tad saproti ko ,un centies izlīdzināt ,dodot pretī sev kādu līdzvērtīgu lietu, kas rada piepildījumu.
Man vienkārši palika sevis žēl. Jo bieži bija tā, ka daudz darba, tāpēc ēdu fast food tur pat pie datora. Vakarā bezspēkā ievēlos gultā un rīts protams vienā steigā bez brokastīm. Un jo neveselīgāk ēd, jo grūtāk mainīt paradumus. Sliktajā ēdienā ir garšas pastiprinātāji, kas ir ne vien indīgi, bet izraisa velmi vēlreiz ēst to pašu. Sākās problēmas ar veselību un tad es pateicu stop. Nomainīju ēdienkarti, sāku cītīgi sportot un tagad esmu septītajās debesīs. Tagad man ir atkarība no jaunā dzīvesveida, jo sajūtas ir super. Pati no sevis arī pazuda velme pēc cigaretēm. Lielais noslēpums tai visā ir saprast, kāpēc Tu to dari un ,ja sev kaut ko paņem nost, tad liec kaut ko vietā. Daudz ko nodara tieši tas, ka paliek tukša vieta.
09.02.2011 03:02 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
man šķiet, ka lielākā kļūda ir dzīšanās pēc perfektas ēdienkartes, kas žurnālos likta priekšā. un lielākā kļūda ir šīs apņemšanās, kuras patiesībā mums tīri cilvēciski gribas lauzt.

1) ieklausies sevī. ēd, kad patiešām to vēlies
2) daudz dzer ūdeni
3) ēd to, kas kārojas. ja iedomāsies par ēdienu, pasēdēsi un apdomāsies, tad noteikti sapratīsi, ka tev kārojas vitamīni (piemēram, rīvēti dārzeņi olīveļļā, nevis plika bulka)
4) metode, kas man bieži palīdz - iztēlojies, ka tev šķebina saldumi, bet kārojas, piemēram, marinēti šampinjoni. tā var atradināties no saldumiem. :)
5) un nedari sev pāri. ja nu tomēr saproti, ka kaut kas kārojas, tad ļauj sev to prieku, bet izbaudi, nevis vienkārši nolaid pa barības vadu. tā būs vieglāk turpināt ēst veselīgākas lietas.
6) vienmēr sagaidi sāta sajūtu
09.02.2011 03:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits