Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Veselīga ēšana!

 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010

Sveikas meitenes! :-)

Es tā domāju, ka varētu pamēģināt ēst tā puslīdz veselīgi. Padalieties ar saviem noslēpumiņiem. Kkādas zvērīgās diētas negribu ievērot, nemaz nevarētu, jo esmu diezgan vāja uz šito, vienkārši, laikam. patīk man ēst :-D

Neesmu resnīte, bet gribu redzēt, vai ja es ēstu tā veselīgi + sporta zālīte, vai būtu tādi wow rezultāti. Nav jau tā, ka tagad ēstu nenormāli slikti, tikai fast food, čipsi :D Ēdu normāli, to ko gribu un kad gribu (attiecinu to uz normālu ēdienu,nevis saldumiem un kārumiem).

Lai jauks vakariņš :)

08.02.2011 23:07 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
:-P
08.02.2011 23:07 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Kādreiz starp lekcijām,lai neburkšķētu vēders, ēdu šokolādes, tagad tās esmu iemainījusi pret bumbieriem un āboliem. Rezultātu nav, bet es jau nemaz negaidīju :-D
08.02.2011 23:14 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.01.2009
sāku ar to, ka brokastīs mēģinu sevi pieradināt pie pilngraudu maizes, piemēram, ar sieru un tomātiņu pa virsu..ņamm :)
pusdienās vienkārši ēdu mazās porcijās, ja godīgi nemaz tik daudz neprasās, vakariņas ar pusdienām esmu apvienojusi, tā kā par ēdienreizi mazāk..beeet es nevaru dzīvot bez saldumiem, tad nu cenšos ēst melno šokolādi vai zefīru, bet nu tāpat sanāk pagrēkot.

katrā ziņā, ja agrāk svēru ap 60kg, tagad 55 :)

un es ļoti daudz našķojos, tā kā vismaz veselīgus pamatus :)


p.s

ideālākais un veselīgākais jogurts,paņemu paniņas vai bio lakto, sablenderēju ar sasaldētajām zemenēm, dzērvenēm vai smiltsērkšķi..ideāli (l)
08.02.2011 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
- vakaros jāatsakās no ogļhidrātiem (jā, arī augļiem) - tie jāuzņem dienas pirmajā pusē.
- Vakarā ēst dārzeņus (izņemot kartupeļus, protams), olbaltumvielas.
- mazāk sāls, cukura.
- papildus lietot klijas vai linsēklas
- papildus lietot ķiploku tabletes (uztura bagātinātājs)
- daudz dzert ūdeni, zāļu tējas (tas jau laikam visiem zināms :D)
- nelietot cūkgaļu, bet gan labāk izvēlēties liellopu
- vistas stilbiņu/spārniņu vietā izvēlēties fileju vai arī gaļai noraut ādu (sadistiski pateicu)
- nelietot kartupeļus, makaronus, kviešu miltu izstrādājumus

lūk pēc šitā es vados. :D
08.02.2011 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
ā, un viens no galvenākajiem - starp ēdienreizēm NEKO nebāzt kuņģī, izņemot ūdeni vai zāļu tējas! Un ēdienreizēm pa dienu būtu jābūt 4-5.

un vēl
- ūdenim pievienot tējkaroti (vai vairāk. Vadoties pēc tā, kā uzvedas kuņģis) ābolu etiķa.
:)
08.02.2011 23:22 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Paldies, Cukurvāvere :-)
Nezināju par to, ka labāk augļus vakarā neēst. Man tieši bieži patīk skatoties kādu filmu uzēst kādus augļu salātiņus.
No kartupeļiem gan man tā grūtāk būtu atteikties. Pat tikko paēdu kartupeļus ar salātiņiem un mērcīti.
Par tām 4-5 ēdienreizēm. Man praktiski ir tādas 3 normālas ēdienreizes - brokastis, pusdienas un vakariņas. pa vidu tam kko jau graužu parasti. Bet vēl tās divas ēdienreizes, man kko ieēst, piemēram, starp tām lielajām ēdienreizēm, un ieēst kādu jogurt + augli, vai kādus riekstiņus? Uz to pusi būtu pareizi? :-)
08.02.2011 23:27 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
nu tas par tiem augljiem,kaa kurai!es shad tad apeedu kaadu aabolu vai bananu un tieva tik un taa esmu :-D es pati ciinos ar to lai normaali paeest dabuuju,bet nesanak,labi ja 1x dienaa :-(
08.02.2011 23:31 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
nu tā jau ir par tiem augļiem - kā kurai..
Es agrāk vislaik biju "caurbira" - varēju kaut Maķīšpaiku 12tos naktī štopēt iekšā, neviens lieks kilograms neparādījās. :D
Tomēr tā pareizi (vidējais rādītājs) skaitās, ka nevajadzētu vakaros uzņemt liekus ogļhidrātus (augļus).
09.02.2011 02:19 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
chocaholic

ļoti ieteicams būtu šādi:

brokastis - saldas (auzu pārslu putras ar augļiem, medu, ievārījumu, augļi kā tādi, sieriņi, jogurti, biezpienmaizītes)

pusdienas - ogļhidrāti + olbaltumvielas + var atļauties kādu treknu desertu :D
(pamatēdiens)

launags - Salds (žāvēti, svaigi augļi, rieksti, "lāču maize" ar medu, tēja, kāds viegls dārzeņu sautējums, zupas)

vakariņas - pamatēdiens.

kļūdījos par tām 5 ēdienreizēm. Obligātas ir 4 :D
(pārliecinājos no pierakstiem)
09.02.2011 02:27 |
 
Reitings 102
Reģ: 25.06.2010
1. ko vislabaak eest vakarinjaas un cik ilgi pirms guletieshanas taas eest?
2. vai ir jeega neest neko 12 stundas pirms brokastiim?
3. ja iisi pirms guletieshanas kko sagribas apest, tad ko varetu est tadu, kas nepalielinaatu apkaartmeerus?
10.02.2011 19:50 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
pusaudze,
bez uzbraucieniem, bet manuprāt, Tev STEIDZAMI jāmeklē speciālista palīdzība (t)
Visas diskusijas/komentāri, ko esmu pamanījusi ir TIKAI par ēšanu/liekajiem kg un apkārtmēriem. Liekas, ka tā ir Tava apsēstība, kas var novest pie nopietnām veselības problēmām...
10.02.2011 20:02 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Ļoti palīdz tas, ka ēd noteiktos laikos, piemēram, es neēdu ātrāk kā 12tos un ne vēlāk kā 9nos vakarā.
10.02.2011 20:08 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
pusaudze gan jau tagad ir tada vecumaa ka liekas,augums vieniigais ar ko var piesaistiit puisha uzmaniibu!!!
nu meitenes,kaada badošanās???pasaulē ir tik daudz nenormaaliigi garšīgu ēdienu,un dzīvojam taču 1 reizi un nevar zināt kas ar mums atgadīsies...tak pirms miršanas nedomāsim,ārprāc es tak nepaēdu pirms nomirstu :-D
10.02.2011 20:10 |
 
Reitings 67
Reģ: 15.08.2010
miss - nokavēji! Jau ir bijušas viņai veselības problēmas šeit lasītas (t)
bāaāc... nevajag koncentrēties uz ēdienu - par to slimīgi visu laiku domāt - ko ēst, ko nē vai arī domāt visu laiku ka tik kko apēst! Tad arī viss būs kārtībā.
Jāēd tas, ko organisms prasa, nevajag tik ļoti apmātai būt ar ēšanu - tā ir parasta dzīves sastāvdaļa nevis visa dzīve! Kaitina šitas! (e) MEITENES? JA NU ES TIKKO APĒDU ĀBOLU?? AK ŠAUSMAS, ŠAUSMAS, SKRIENU SVĒRTIES!!!!
10.02.2011 23:02 |
 
Reitings 67
Reģ: 15.08.2010
ja pat jogurtu var nosaukt par neveselīgu, tad kas vsp ir veselīgi? Ēst ir veselīgi!
Kā saka - neveselīgs ir nevis ēdiens, bet daudzums!

Kāpēc es tā par to uzvelkos?
Tāadēļ, ka pati gāju cauri anoreksijai!
10.02.2011 23:03 |
 
Reitings 102
Reģ: 25.06.2010
visatļautība - un kaa tu tai tiki cauri?
es vnk nespeeju, jo nevaru sadzivot ar to, kaa eed citi cilveki manaa gimenee, nav manos spekos to ari ietekmet kkada veida (mamma: "es sodien neko neesmu edusi vel, re, cik labi", maasa: "eedu kad gribu", ik pec 8-9 stundam aptuveni videjas porcijas, skolaa klasesbiedrenes arii need pilnigi neko)..
es nezinu, gribu mirt
12.02.2011 19:56 |
 
Reitings 67
Reģ: 15.08.2010
Paskaties internetā bildes ar sievietēm - anoreksiķēm un normālām. Tad padomā par to kā tu labāk gribētu izskatīties. Attapos arī pēc teikuma, kad man pateica, ka sāku izskatīties pēc bērna.! Tu taču arī negribi izskatīties kā bērns vai ne? Puišiem bērni nepatīk!

Un vēl.. Padomā: kas ir ļaunākais, kas var notikt?? Resna tu vienā dienā nepaliksi, bet normālai būt ir labi! Kāds pašlaik ir tavs svars? Un beidz tik daudz par to domāt, neiieciklējies uz to, nospļaujies un dzīvo laimīgi! Jo labāk ir būt laimīgai ar skaistu augumu nevis depresīvam, neveselīgam kaulu kambarim
12.02.2011 20:11 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
man nav taadas dieetas, nekad arii neesmu noleemusi eest veseliigi, bet kad kaads kg naak klaat, tad pirms katras eedienreizes es kaut ko izmainu no pierastaa, piemeeram nepieberu saali (bet man ljooooti garsho). uz maiziites neuzsmeereeju sviestu. peerku to pashu sieru, tikai liesaaku. nu taadas minimaalas izmainjas. ja nevar izmainiit, tad eedu mazaaku porciju nekaa ieprieksh buutu eedusi. un galvenais visur staigaa ar kaajaam, nebrauc ar liftu vai eskalatoru. balliitees dzer starp katru alkohola glaazi glaazi uudens, taa ne tikai tukshaas kalorijas buus mazaak, bet arii mazaak dzeerums :D un taa iipasahi nepiedomaajot buus labaak. es parasti peec kaada meenesha atkal saaku noslinkot, bet taisi tikai nelielas izmainjas, nevis kaut ko radikaali
17.02.2011 01:12 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Jā, es arī gribu pamēģināt vnk ēšanu veselīgi. Tad redzēs kā ies. Vienīgais, es plānoju atkārtoti kļūt par veģetārieti ar izteikti mazu olu, piena produktu patēriņu.
Gandrīz vegāne, bet reiz pa reizei varbūt kko kaut kā. Netaisos to darīt kāda cita dēļ , tikai sev un zinu ka tā jūtos labāk.
17.02.2011 12:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits