Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pidars draugs

 
Reitings 58
Reģ: 09.05.2010

Visu laiku viss ir labi, bet te vienā dienā pats sabrucina plānus un solījumus, ko man uzcēlis, un tad vaino mani, ka es cepjos par to - jo vieglāk esot pohujistiski dzīvot tālāk un visu aizmirst. Un nesaprot to, ka es jūtos piečakarēta. Dusmas nenormālas, sajūtas nekādas, un vienkārši gribas saspārdīt viņa mantību (e)

Stulbākais visā ir tas, ka viņš apzinās, ka man grūti viņu pamest. Gribās šādos brīžos ļoti, ļoti, bet zinu, ka pēc pāris dienām man mācās virsū ilga pēc visa labā, kas ir ļoti labs, kad ir labi viss. Un es nevaru.. Nākas piedot un dzīvot tālāk līdz nākamajai šādai reizei. Un tā visu laiku. KĀ lai tiek ar to galā? Kā lai piespiež sevi mainīt situāciju? Ko vispār ar šādiem pim* iesākt?

05.02.2011 15:52 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Pamest un baudīt dzīvi (l)
05.02.2011 15:53 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Tavs draugs ir nevis pidars :-D bet totāls pusaudzis :-D
05.02.2011 15:55 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Endy* Vislabākais padoms ever!!!! (l)
05.02.2011 15:55 |
 
Reitings 58
Reģ: 09.05.2010
NEspēju sānemties pamest un man nebūtu kā baudīt dzīvi, jo visas draudzenes ir pārīšos un aiii, vienkārši dirsā..
05.02.2011 15:55 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
mja viegli teikt pamest, bet laikam tev vieglak atrast kadu lai saprastu, ka ir labaki par vinu, kaut pieregistrejies kada portala, varbut noveiksies :) bet vismaz sapratisi ka ne visi tadi(ok zinu var sagaidit ari nepatikamus piedavajumus, bet mana draudzene ta ari izskiras no saveja atrodot citu.. )
velu veiksmi :)
05.02.2011 15:57 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Un ja tavs puisis bieži tā dara, nekad nevajag viņu sagādāt to sajūtu, ka nevari viņu pamest... Tieši otrādi, ka jeb kurā brīdī vari pamest un aiziet!
05.02.2011 15:57 |
 
Reitings 233
Reģ: 29.01.2009
Patīk diskusijas nosaukums (l) :-D
05.02.2011 15:58 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Tu esi laimīga? (l)

varu atbildēt Tavā vietā - stipri šaubos! Tas,ka Tev ir bail palikt vienai, ir Tava problēma. Tiec ar to galā.. priekš kam Tev sevi sāpināt. Un baudīt dzīvi var arī vienai esot. Un vienalga, kas ir Tavām draudzenēm.
05.02.2011 15:59 |
 
Reitings 34
Reģ: 08.07.2010
Man jau liekas, ka tu pati jau ļoti labi zini, ko tu gribi un ko tev vajag.
Ja reiz vēlies tam pielikt punktu, tad dari to, ja ne, tad turpini tādā pašā garā, kā ir. Bet bez tās pārdomāšanas, lai pusim būtu skaidrs- ja aiziesi, tad uz visiem laikiem.
05.02.2011 15:59 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
es Tevi ļoti labi saprotu... man līdz vakardienai arī tā bija, bet es tam pieliku punktu... Tādi kretīni ir pāpalaiž vaļā, lai dzīvo savu tukšo dzīvi... nezinu kā būs rīt, bet šodien jūtos ļoti labi, savā ziņā pat atvieglota...
05.02.2011 16:01 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Mīļās meitenes, kādēļ tik daudzas ir atkarīgas no attiecībām? - kāpēc nevarat tā vienkārši pagriezties un aiziet, ja viņam ir tāda attieksme pret tevi? Jums taču ne kopīga māja uz kredīta, ne bērni... Ko var čakarēties ar visādiem lošiem? (e) Es saprotu, ka vieglāk ir runāt nekā darīt, bet tici man, tikai tu spēj kaut ko mainīt! Gribi būt laimīga??? - maini savu līdzšinējo dzīvi un viss!
05.02.2011 16:02 |
 
Reitings 49
Reģ: 14.11.2010
kā tu pret viņu izturies kad vis ir normāli? pamēģini izturēties mazliet vēsāk,lai viņš padomā varbūt nākamajā reizē nepiedosi! ikdienā nepievērs tik lielu uzmanību viņam! palutini sevi! tad viņš nebūs uzmanības centrā! tas strādā! zinu! pamest ja zini ka pēc tam būs grūti labāk nevajag! oie attiecībām ir jāstrādā! un cilvēki ir dažādi varbūt viņš tiešām nesaprot situācījas nopietnību! kad viss ir labi vajag mierīgi par to parunāt bez asarām bes bļaušanas un ja tad vēl nekā nemainā tad gan lai tinās!
05.02.2011 16:02 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Jauninja.. super (l) man prieks par Tevi. ;-)
Pati esmu kretīnu izbaudījusi un no tādiem ir grūti aiziet, bet vajag kādreiz varbūt dzirdēt skarbākus vārdus un SAŅEMTIES un AIZIET!
Esmu laimīga, ka jau tik ilgs laiks ir pagājis kopš es sevi sāku mīlēt un jūtos mīlēta (l)
Es tagad mīlu DZĪVI!!!!!!
05.02.2011 16:03 |
 
Reitings 58
Reģ: 09.05.2010
Šī sajūta viņam ir sagādāta jau, tapēc jau ir tik smagi. Un viņš pilnīgi jūt - lai kāds kašķis būtu, mēs nevaram izšķirties, jo es būšu tā, kas neizturēs bezkontaktu. Un man nav variantu, kur iepazīties.. Portālos ja arī var kaut ko atrast, tad tikai Rīgā. Nedomāju, ka esot Kurzemes nostūrī ko var atrast.. Un viņš to apzinās.. It kā jau saka ka mīl utt, un kad ir labi, es to jūtu, bet sūdīgajos brīžos vienkārši tas viss liekas tukša muldēšana un meli, lai tikai es būtu jaukiņa un mīļa. Viss arī vienmēr varētu būt jauki, bet viņš vienmēr kaut ko nolaiž greizi.. Tas mani tā tracina, tā sāpina.. Sajūta tāda, ka tam pidaram tāpat kā vecenēm uznāk pms, kad sistēmā kkas nobrūk un aiziet viss pakaļā, iestājās kaut kāds širminieks..
05.02.2011 16:03 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Tu baidies palikt viena? Bail no tā, ka Tev kādu laiku nebūs, kas Tev ir blakus.
SVIESTS! Cilvēk, mīļais padomā, kas Tev ir svarīgāk - kaut kāds pidars (tas jau vien liecina, ka Tev viņš neko nenozīmē, jo ja mīl tad cilvēku tā neapsaukā).. vai arī tomēr sava laime un dzīve!!!!
05.02.2011 16:05 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
1)Tās nav normālas attiecības, vismaz pēc tava pasniegtā konteksta.
2)Kādu nākotni Tu redzi šādām attiecībām? Vai Tev šķiet, ka kaut kas mainīsies uz labo pusi, ja līdz šim nekas nav mainījies tad apšaubāmi ka kaut kas mainīsies rīt.
3)Pat ja Tu nedomā par nākotni, tad padomā vai Tu vēlies pavadīt šodien ar tādu cilvēku. Vai Tu esi laimīga? Vai vēlies būt laimīga?
4)Iespējams Tu palaid kādu labāku cilvēku garām veltot enerģiju cilvēkam kas Tev neko nedod.
5)Ieteikums- nemēģini nevienu mainīt, diez vai Tev patiktu ja kāds norādītu uz taviem trūkumiem un censtos izmisīgi pielāgot sev.
05.02.2011 16:09 |
 
10 gadi
Reitings 6333
Reģ: 29.01.2009
Nevar būt, ka tu sevi vērtē tik zemu, ka nevarētu atrast normālu čali? :-O
05.02.2011 16:09 |
 
Reitings 58
Reģ: 09.05.2010
Esmu mēģinājusi vairākas reizes likt punktu, jā, varbūt spītības pēc sev galvā nobloķējas kkas, un liekas - jā, man ir ok, jūtos labi, lai tas kretīns iet dirst, bet tad atnāk klikšķis vaļā un vienkārši nespēju izturēt. Vēljovairāk atcerosties tos visus labos vārdus un solījumus un tekstus, un tad liekas - kā pēc tā visa viņš mani gatavs tik viegli padirst? un tad es visādi cenšos provocēt, lai viņš mani gribētu, lai attiecības atjaunojas, lai viss ir kā bija - labi. Dēļ šīs labās sajūtas es vienmēr esmu gatava iet pāri līķiem.. Es nezinu, kas tas ir.. Saprotu, ka nekas nemainās un nemainīsies, bet labās sajūtas ir ko vērtas.. tad esmu harmonijā, varu pamācīties, justies laimīga un tā.. bet vienmēr iekšā sēž bailes, ja nu drīz atkal kkas notiet greizi.. Un vienmēr noiet.. Es cenšos būt mīļa un saprotoša, un pati labākā.. bet nesaprotu, kapēc tas viss tā vienkārši ir jāsabojā, un pēc tam liek aizmirst sūdus, un dzīvot tālāk laimīgi.. un tā visu laiku..

Un par to vēsāku attieksmi - kā man kļūst vēsāka, tā arī viņš sāk aizvērties.. Tas neder. Jo ja neesmu mīļa, viņš arī nav.


Šausmas , cik ļoti tālu bedrē viss šitais attiecību stāsts ir aizgājis.. Es jūtu, ka gribu tikt no tā visa laukā, vaļā, bet jūtu, ka mani tas viss rauj dziļāk iekšā..

Itkā stāv, redzu visu sev apkārt, redzu cik nepareizi viss ir, bet jūtos kā iebetonēta grīdā..

Liels pieradums jau, kā nekā 5 gadi kopā.. Un savā ziņā bieži vien iedomājos, cik grūti būtu sākt visu no sākuma ar kādu.. kamēr atveries, kamēr pierodi. rokas nolaižas.
05.02.2011 16:11 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
Endy* - jāāā... Labākais ir tas, ka es pateicu visu ko domāju un aizgāju, neļaujot viņam izpausties... (l) pietiekoši nodarījis pāri, lai vēl ļautu sevi sāpināt... :-)
05.02.2011 16:13 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Endy*, piedod bet pēc diskusijas autores tekstiem saprotu, ka "pāķos" ir cita valoda, jo tādu rupju meiteni- ja es būtu vīrietis negribētu sev blakus, tāda derīga tik pie piena slaukšanas aparātiem dziļā čušļā, jo sabiedrībā šis cilvēks ir kā melns kleksis- kauna traips!!!
Padomājam no otras puses, kādu attieksmi no vīrieša var gaidīt sieviete ar šādu žargonu?
05.02.2011 16:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits