Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par saderināšanos...

 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009

Šodien kaut kāds pārdomu vakars.

Draudzene paziņoja, ka ir saderinājusies - ar puisi pazīstami ir nedaudz vairāk kā gadu.

Toties es ar savu puisi esmu kopā jau 4 gadus, bet joprojām no viņa puses nekas nav izskanējis par saderināšanos vai kāzām.

Zinu, ka ir pāri, kas nemaz nevēlas precēties un kuriem kopā ir labi arī tāpat, bet es esmu no tiem cilvēkiem, kas vēlas kāzas.

Aizdomājos pat līdz tam, vai mans puisis maz tam kādreiz būs gatavs un, vai varbūt viņš nemaz nav pārliecināts par to, ka vēlas atlikušo dzīvi pavadīt ar mani.

Ko vēlos no Jums? Laikam jau tikai izstāstīt par savām pārdomām?

Kā jūs uzskatat, pēc cik ilga laika būtu vislabāk saderināties kopš saiešanas kopā?

Zinu jau, ka tas ir individuāli, bet domāju, ka jums katrai ir savi uzskati par šo jautājumu.

Vai jūsuprāt gads nav par ātru?

Protams, saderināšanās jau nenozīmē uzreiz precēšanos, bet nu tomēr tas ir milzīgs solis uz priekšu, jo tas apliecina to, ka cilvēki vēlas turpmaķo dzīvi pavadīt kopā.

02.02.2011 02:44 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Ko Tavējais saka par kāzām? Kāds vispār ir viņa viedoklis par oficiālām saistībām?
02.02.2011 02:50 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
man liekas, ka gads nav par ātru, to jau abi jūt, kad vēlas precēties... acīmredzot tavējam ir ok, kā ir...
02.02.2011 02:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tiesam ir loti dazadi cilveki,prasibas uttDaudz jau ir atkarigs no tevis ari-ja velies but sieva,tad domaju ,ka pec gada cilveku tomer pazisti un drosi vari parrunat so jautajumu!!!
Es varu teikt,ka biezi tie pari,kas nodzivojusi ilgi kopa bez laulibam ,sasniedz to momentu,ka vairs negrib to precesanos tikai tapec vien ,ka velas jau jaunas attiecibas!!!Ta iet musu dienas!!! :-P
Pec kadiem 5gadiem liekas ,ka kaut kas jamaina uz augsu,kaut kas vairs nav ka vajag utt!!!Ja apprecas-noturas ilgak-varetu teikt biezi pariet pari tai "krizei",jo ir mazai varbut utt
Musu puse ta saderinasanas ir apmeram gadu ilga-visu ta loti pardoma uttEs biju iznemums!!! :-D
02.02.2011 02:54 |
 
Reitings 23
Reģ: 29.01.2009
oj, kā es tevi saprotu... draudzējamies jau 5 gadus un viņš man saka - es negribu SASTEIGT. tādā brīdī iespert gribās goda vārds...
02.02.2011 02:54 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Neesmu sen ar viņu par to runājusi (esmu sapratusi, ka anv vērts), bet kad runāju, tad tik noteica, ka gan jau kaut kad. Runāja par to, ka nav naudas, lai gan es uzskatu, ka lielākajai daļai nav naudas, bet kad ir bildinājums, tad arī sāk par to domāt un pamazām krāt.
Kaut kad jau viņš gribēšot ģimeni utt.
Arī šodien, kad pateicu, ka draudzene saderinājusies, tik noteica skaidrs. Cerēju, ka varbūt kaut ko pateiks arī par mūsu attiecībām, bet NEKO neteica.
02.02.2011 02:54 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Skiet,ka es gribetu kadreiz appreceties,tik nezinu kad...man nav ta noteikts merkis,ka tik un tik gados jaaprecas vai pec 10kopa busanas gadiem jaaprecas. ;-) Vienreiz aizdomajos,ka senak bija ta,ka no sakuma apprecas un tikai tad dzimst berni..tagad gandriz vai otradi-no sakuma berni,tad precas..negribetu but stavokli un tad preceties tad liekas,ka citi nodomatu "palika stavokli un tad redz precas" 8-)
Vienreiz draugam ierunajos(tik ta starpcitu) par precibam vai mes kadreiz precesimies,vins atbildeja "gan jau" :-D
02.02.2011 02:54 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Manējais pateica, man ir tikai 22 gadi, kādas vēl saderināšanās? :-D
Es tikai ierosināju, ka vēl viens gredzens pirkstā nebūtu slikti :-D

Bet, ja nopietni, mana mamma vienmēr ir teikusi, ka, ja ir tas feelings, ka tad ir jāprecas un nav ko gaidīt kaut kādu noteiktu termiņu.

Šobrīd man vēl ir maz gadu, bet esmu teikusi draugam, ka nopietni, tad, kad būs pieci gadi un ja nesekos nekāds solis uz priekšu, tad turpmākais ir laika izšķiešana. Pēc manām domām 5 gadi jau ir puse no 10, kas atkal jau ir puse no kāda laika :-) Man negribas nodzīvot 11 gadus kopā un tad saprast, ka viss jau ir piegriezies, precēt tāpat neprecēs, prom iet negribu, jo pieradums, tas man šķiet trakākais!

Manam draugam vēl ir 2 gadi laika apdomāties, manis pēc viņš var to gredzenu uzdāvināt un precēt vēl pēc 2 gadi, bet es vnk gribu to drošības sajūtu, ka viss būs un nekur nepaliks, un ka cilvēks ir gatavs spert nopietnāku soli, nevis visu laiku sēdēt uz vietas!

Ps. Protams, tas viss ir tēlaini teikts par to laiku utt. :-D Domāju paies pāris gadi, es pati pieaugšu būs citas vērtības un domāšu citādāk kā tagad :-D
02.02.2011 02:57 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Brīžiem tas viss ļoti sāp un šodien atkal tika uzjndītas tās emocijas.
Tāda sajūta, ka bildinājumu tā arī nekad nesagaidīšu.
02.02.2011 02:58 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
bubuciit, a cik jums abiem gadu???
02.02.2011 02:59 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Gads it kā šķiet maz,bet ja palasa intervijas,tad esmu pat lasījusi kā jau pēc pusgada bildinājums bijis utt.So-varbūt daudziem tiešām pietiek ar gadu,bet citiem pat pēc 10 gadiem pat doma par precēšanos nenāks prātā.
Man gribētos apprecēties.Manējais,protams,runā par to,kā viņš bez maz savu dzīvi bez mani nevar iedomāties.Taču...neesmu bildināta.Vasarā mums būs 2 gadi attiecībām.Es par to nedomāju.Ceru,ka mans brālēns izdomās precēties kkad,jo tad es beidzot varēšu uz kāzām aiziet.Gribu uz kāzām. :D
02.02.2011 02:59 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
iipashaaa, man ir līdzīgi kā Tev, ka man nevajag uzreiz kāzas, bet vismaz saderināšanos, kas dos lielākas cerības, ka šīm attiecībām ir nākotne un, ka viņam ir nopietni plāni attiecībā uz mani.
Diemžēl ar vārdiem, ka esmu viņam svarīga utt. nepietiek, jo esmu jau vienreiz apdedzinājusies, kad ar stāstīja, ko līdzīgu, bet vēlāk aizskrēja pie citas.
02.02.2011 03:01 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Heartkiller - es arī gaidu, kad kāds no savējiem precēsies :D Arī gribas uz kāzām, redzēt kādi visi laimīgi, skaisti, sāk savu it kā "jauno dzīvi" :)
02.02.2011 03:02 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
hellish, man 23, viņam 24 - nekādi bērni jau vairs neesam.
02.02.2011 03:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Laikam visas sievietes tomer ir un paliek sievietes-gribas jau to kleitu,gredzenu,visu to pasakumu (l) !!Tagad domaju,ka man bija ,vai gribeju to pasakumu vairak ,vai gribejas but gimenes cilvekam!!!?
Saku ,ka ir ,kad mans amerikanis iedeva man to saderinasanas gredzenu-protams ,ka izkusu!!!Ta visa romantika-protams ,ka mes visas ilgojamies pec tas!!!
Tiem viriesiem ir pilnigi cita uztvere biezi par laulibam,ka mums -tapec ari baidas!!! |-)
02.02.2011 03:06 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Nu varu teikt,ka man šī sajūta (ka gribēju, lai vismaz bildina) beidzās ar sajūtu,ka man vairs nevajag. Tieši tā-man bija termiņš 5 gadi kopā (to viņam vairāks reizes pateicu) un nu-jūtos, hmm, piesmieta vai kā :-D

Visas šīs runas-esmu par jaunu, lai precētos;nav naudas-man besī. Man tas ir simboliski-nevajag man gredzenu pa 50 Ls, nevajag pat kāzas, bet tos vārdus-vajadzēja.
02.02.2011 03:07 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
principaa man ir taads uzskats,ka ir jaabildina tad kad finansiaalais staavoklis ir taads,ka vareetu arii kaut peec meenesha apreceeties.
Es iisti neredzu jeegu tiem bildinajumiem,kas izskan 18/19 gados,kad cilveeks nav finansiaali stabils un taapat tas ir tikai taa,it kaa nakamais solis attieciibaas,bet ja es labi redzu,ka nu taas kaazas ir taalu,tad nekaads naakmais solis tas nav :-) jo nu nekas jau nemainaas :-)

bet nu protams,ja tagad tiktu peeksnji bildinaata,es par to neskumtu :-D
atskjiriiba ir tajaa,ka neskumstu arii tagad,jo apzinos,ka nekaadu kaazu nebuus tuvaakajaa laika. bet man arii vecuma grupa cita :-)
02.02.2011 03:09 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Mani, piemēram, tracina, ka šogad būs trešais gads kopā, bet mēs pat nedzīvojam kopā, joprojām tiekamies pāris reizes nedēļā, nakšņojam kopā, nu jā progress, ka kaut kur vēl aizejam pa retam, varbūt tagad būs darbs, tad sanāks biežāk!

Bet esmu ļoti apņēmusies, ka tiklīdz pabeigšu skolu, ceru atrast darbu, protams, turpināšu mācīties, ko esmu izvēlējusies, tā gan nav augstskola, tāpēc zinu, ka tur tikai 2 gadi un to 2 gadu laikā varēšu pamazām tajā jomā darboties, ja ne šogad, bet nākamgad jau nu es gribētu sākt dzīvot kopā, kad reiz es uzzināšu kā tas ir? varbūt, mēs pat ne mēnesi nevarēsim sadzīvot kopā, tad kādas tur vairs saderināšanās.

Šobrīd nav iespēju, bet man tiešam gribas pie pirmās izdevības virzīt tās attiecības kaut kur tālāk, es zinu, ka lielu lomu spēlē daži draugi, kas ra meitenēm kopā jau laikam šogad 5to gadu, bet tādu pašu dzīves stilu piekopj, satikties pāris reizes nedēļa, protams, arī no tā tiek iespaidots, ka kur gan steigties, ja citiem 25 un joprojām pusaudžu līmeņa attiecības, es zinu, ka es tā negribu, man jau tas sen ir līdz kaklam gaidu to dienu, kad beidzot kaut kas mainīsies.
02.02.2011 03:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gemini-tiesi ta :-) !!!!Man liekas ,ka tiem vardiem ir kaut kads speks!!!Ja ari negribas preceties ,gimeni utt,tad tie vardi no viriesa mutes ir loti svarigi-sajuta tada neaprakstama!!!
Tas ir tas bridis ,ka tiesam liekas,ka visa pasaule pie kajam!!!
02.02.2011 03:11 |
 
Reitings 23
Reģ: 29.01.2009
Piemēram, manam draugam drīz būs 27, man ir 25, kopā esam jau ilgi, kāpēc, tad saka, ka ir tik labi kopā utt., nu acīm redzot laikam tā tomēr nav. :-/
02.02.2011 03:11 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
O`Hāra, kura Tev ir vecuma grupa?
Biju iedomājusies,ka neesi diži vecāka, 22 apmēram? Sanāk, ka vecāka?

02.02.2011 03:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits