Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārskrien zosāda un tirpas

 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010

Šausmas, klausos šodien dziesmas play listē, kas sen nav klausītas un vnk skrien skudriņas paŗi, zosāda un aizsitas elpa... Nevaru saprast vai tie ir taureņi vēdērā, vai norītais rūgtums!

Izveidoju facebooka bilžu stāstu, kā bija toreiz un kā ir tagad... Daudz ko secinu, par daudz ko pasmaidu.

Draugs tikko teica, ka atrada vecu mob.tel. atmiņas karti un atradis pirmo video, kur draugi mūs slepus puskailus bučojamies safilmējuši :-D Pasmaidīju to, bet ar rūgtumu atceros, kad rozā brilles krita, cik viss bija melnās krāsās, cik naiva muļķe biju, cik toreiz izklaide vien viņam biju.. skumji, atceroties sākumu.

Bet tagad, lai cik dīvaini tas neskan, kad apritēs trešais gads, kad tik daudz kam iziets cauri liekas, ka viss ir noticis kā tam bija jānotiek, visam saskatu jēgu utt., ja, kāds jautā tad šobrīd esmu bezgala laimīga, ar sevi apmieirnāta, bez kompleksiem, mīloša meitene! Un tagad esmu arī pārliecinājusies, cik Viņam nozīmēju daudz (l)

Tā tad.. Vai arī Jums kādreiz vakaros uznāk šādas pārdomas? Kā jūs izvērtējiest sevi toreiz un tagad, vai esiet vairāk apmierinātas, vai vairāk tiecaties pēc bijušā?

Būtībā man tikai gribējās paklačoties par sirdslietām un neko vairāk, visus nosodījumus un negācijas atstāt ārpus šīs diskusijas! :-)

01.02.2011 02:28 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Tām, kurām gribas paklačoties!
iipashaa šodien romantikā iekāpusi :-D
01.02.2011 02:29 |
 
Reitings 871
Reģ: 05.03.2009
Mums pirmais gads ar bija diezgan raibs..roza brilles nokrita diezgan atri!
es ari briziem paskatos pirmas kopigas bildes,video..so to esmu saglabajusi..diezgan jocigi paliek..esam kopa gajusi varetu pat teikt ellei,domaju reti kurs paris tam tiktu pari,un tomer miljons reizes skiroties izskirties nebija iespejams. ta nu mes dzivojam- milot,ienistot,milot,ienistot..un tomer milot! :) skiet viens bez otra mes vairs nemakam.
Ar gadiem nak gudriba un tas par ko agrak sakas stridi,tagad atceroties,nak smiekli.
01.02.2011 02:34 |
 
Reitings 34
Reģ: 08.07.2010
Man ar savējo arī sākums bija, teiksim tā- neierasts. Bet nu abi secinājām, ka labi vien ir ka tā. Jo tagad ir lieliski.
Par sevis vērtēšanu- neteicos pēc bijušā. patīk kā ir, un sliecos uz to, lai viss attīstās. Nepatīk pagātnē slīcināties, tur daudz tumšu un nepatīkamu atmiņu, ko nav vērts cilāt, man šķiet.
01.02.2011 02:39 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Man gan tikai vienreiz tāda īsa pašķiršanās bijusi, bet nenožēloju, tas kardināli mainīja visu par ko līdz tam uztraucos!

Un vispār arī bez puiša mīlestības, atceros draudzenes, kuras toreiz šķita uz mūža, škita nepametīs utt., nekā no tā vairs nav, bet toties esmu šeit un tagad :-) sapazinusies ra daudz burvīgām beibēm par ko man liels prieks!
01.02.2011 02:41 |
 
Reitings 871
Reģ: 05.03.2009
ta jau ir- neaizverot durvis pagatnei,tu nespej veidot nakotni un pilnvertigi dzivot tagadne.
es meginu ta- katru reizi kad uznak kadas skumjas atminas no pagatnes,uzreiz meginu likt pretim kko labu kas noticis tagad vai varetu notikt piemeram rit,ta ar laiku sliktas domas nemaz nenak galwa,jo wislaik gribas darit kko forsu un labu :)
01.02.2011 02:44 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Hmm. Tā arī neizdomāju vienu domu :-D Palikšu pie tā,ko jau esmu rakstījusi-ko liktens lēmis, to izdzīvot nāksies.
Un var priecāties, var skumt-bet tā būs.

Un naktis-tajās izsapņoju nežēlīgākās sirds sāpes un mīlas mokas, jo man gribās kaislības. Līdz ko tās pienāk dzīvē-nav cool :-D

Bet esmu 100% pārliecināta,ka mani gaida kaut kas labs nākotnē. :-)
01.02.2011 02:48 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es arī, atceroties to kā mums bija sākumā (pirmos pāris gadus, kad vēl tā pa īstam nebijām kopā), mazliet aizdomājos.. Nemaz nebija tik rožaini.. Biju vēl diezgan naiva un ļoti iemīlējusies viņā. (l) Bet viņš bija liels tusētājs un nemaz neslēpa, ka neko nopietnu nevēlas. Un, lai gan viņam pa to laiku bija arī citas, laika gaitā mēs arvien vairāk satuvinājāmies ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Tāpēc likās tikai loģiski, ka kaut kā nemanot mums izveidojās nopietnas un noturīgas attiecības. Par spīti visam, es tiešām zinu, ka viņu mīlu. Un viņš mani. Un tā ir tik fantastiska sajūta! :-) (l)
01.02.2011 02:51 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Īpaši nedomāju par to.Tikai tad,kad mums palika gads...Tad es nespēju noticēt,ka mums ir gads.Nu,ka viņš nav mani pametis,jo no iepriekšējām attiecībām es biju ar tik sačakarētu domāšanu,ka tagad pat atcerēties negribas.Tagad mana domāšana ir kaut cik atkopusies.Ir palikuši tikai tie čakarīgie momenti,kas ir bijuši visu manu dzīvi: mazvērtības kompleksi,nepatika pret izskatu utt.Bet iepriekšējo attiecību brūces tagad ir tikai rētas.
Šogad būs otrais gads.Ir bijis līdz šim lielākais kašķis ar bļaušanu,raudāšanu utt.Bet šķirties netaisos.
Mums dzīvoklī uz galda joprojām stāv pirmā kopīgā bilde.Nav vēlmes uz citu nomainīt.
Es īpaši nedomāju par to,kā bija agrāk un kā ir tagad,jo tāpat laiku atpakaļ nepagriezt.Labāk domāt par nākotni un to,kā varētu būt.Par to gan man patīk padomāt :)
01.02.2011 02:52 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
iipashaaa, man vienmēr ir gribējies pajautāt - tā ir tava bilde? :)
01.02.2011 03:15 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Tagad aizdomājos tieši par šīm attiecībām.
No sākuma-arī, skaitīju, vilku paralēles, salīdzināju.Bet man šķiet,ka tas ar laiku pāriem (vismaz man tā sanācis). Iespējams,pat žēl,ka tā.
Iet laiks un nu jau man pat zūd atmiņā-kā,kas bijis.
Mums pat nav albuma, šo gadu laikā ir nedzaudzas kopbildes tapušas (taustāmā formātā laikam tik kādas 3 vai 4).
Ir sajūta vairāk, ka tas ir pašsaprotami, ka esmu tā jau piedzimusi-ar viņu kopē esot (bet pie tā vainīgs tas,ka samāca,ka līdz ar viņu sākās jauns periods dzīvē) un tas ,kas bijis līdz viņam-pavisam cita dzīve.
Tautā runā,ka viņš esot mani izglābis no posta :-D Iespējams.
Bet tiekties tiecos pēc bijušā,jo ziņkāre-kā būtu,ja būtu, ir dabiska.
Ar visu manu postu :-D
01.02.2011 03:34 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Ma'Dama, nav gan diemžēl mana bildīte, bet, ja tuvākajā laikā būs kāds skaists pasāciens, iespējams, ielikšu savu, lai gan jāteic, ka baidos pārāk atklāties, pasaule tomēr pārāk maza :-) Bet, ja gadītos kāda mākslinieciska bildīte noteikti ievietotu!

Gemini, mums ir albums, kuru es viņam uzdāvināju, pievienojot klāt tādas frāzes, kas toreiz bija aktuālas, sākumā viņam nekas īpašs tas nešķita, tipa manta, kas atkal skapī noguļ, bet kaut kad pirms pusgada, nezinu, kas bija uznācis un viņš vienu vakaru man atrakstīja, ka skatoties albumu ar asarām acīs un smaidu sejā par to, ka viņam esmu :-) Un vispār es apņēmos papildināt albumu, jo tur stāv tikai vecas bildes :-D

Un ziniet, Jūs mazliet mani nomierinājāt, jo dažreiz es kaut kā emsu iespringusi par to, ka man nav gluži bijis kā pasakā pirmais gads, bet tagad lasot citu meiteņu viedokli saprotu, ka labāk tā, nekā nodzīvo pārlaimīga un tad atklāj slikto pusi! Slikto pusi es tagad zinu, ceru lielos apjomos ar to vairs nebūs jāsaskaras un tāpēc ceru, ka mums priekšā ir skaista nākotne :-)
01.02.2011 11:10 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Negribētu būt tāda kā agrāk, jo agrāk biju diezgan nenosvēŗta raksturā, daudz tusēju, biju izšķērdīga, neglīta.
01.02.2011 12:04 |
 
Reitings 66
Reģ: 23.01.2011
Ieraugot tavu seju Agrita man vemt gribas, jo tu esi reti nesmuka.
01.02.2011 13:21 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Tad noteikti biju pārliecinātāka par sevi, jo man vajadzēja visu to,ko es gribēju, un tas bija VIŅŠ (l)
Tagad cenšos vairāk laika veltīt sev, un būt es pati :)

Tagad man liekas,ka mēs ar viņu esam mainijušies vietām, viņš palicis nenopietnāks, es nopietnāka. Mums jau rit 4gadiņš,bet neko nenožēloju,jo viss ir labs,kas labi beidzās.

Dzīvē viss notiek tā,kā tam ir jānotiek, un ja reiz man ir bijušas reizes,kad esmu gribējusi izšķirties, bet neesmu to izdarījusi, tad jau viss notiek uz labu :)

Un par to sākumu runājot, nesatraucies, cik meitenēm nav bijis tā,ka viņas ir tikai izklaide, bet beigās sanāk tā,ka vīrieši bez viņām dzīvot nevar (l)
01.02.2011 16:15 |
 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
Laikam tiešām notiek tā kā tam jānotiek! tieši tagad ienāku cosmo un izlasu šo rakstu! :'-(
Es nespēju aizmirst savu bijušo! nespēju! pat arī negribu spēt :'-( :'-( :'-(
tāpat nespēju iedomāties savu dzīvi ar citu, un man ir bail palikt vienai. kā vakar viena meitene rakstīja, jau kuro gadu viena - ziemasvētki, jāņi lieldienas - vienai! Kas vēl par mani tā rūpēsies un gādās kā viņšs? bet vai ar to pietiek? jau kuro reizi šķiramies, bet nekad ar sirdīm. :'-( :'-( :'-(
01.02.2011 16:22 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
čikita, bet Tu jau te par sevi raudi un žēlo SEVI! viņš Tev varbūt nav vajadzīgs.
Tas ir tāpat kā ar bērēm: mēs neraudam par aizgājušajiem, mums ir žēl sevis,ka esam palikuši bez tā cilvēka,esam vieni.Tāpat ar Tevi: Tev žēl sevis,ka esi viena.
01.02.2011 17:22 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
manas attiecibas ari bijushas ljoti spilgtas :D un nepgronozeejamas, tagad esam abi pieaugushi, esam pashi mainijushies, dziives vertibas arii mainijushaas, taa kaa shobriid mums saacies jaunais posms, juutas arii citaadaakas nekaa pirms laika...labaakas :) stipraakas un izteiktaakas :) vairaak ruupju viens par otru, vairaak miilestiibas un cienjas. daudz kam jaiziet cauri, lai to saprastu.
01.02.2011 17:30 |
 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
not_for_sale
:-/
žēl un pietrūkst. kā lai tam tiek pāri
01.02.2011 18:05 |
 
Reitings 254
Reģ: 31.05.2010
Pukiite, negribu nevienu aizstāvēt, bet ar kādam tiesībām Tu tā uzdrošinies runāt par Agritu :-O
01.02.2011 18:24 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Čikita, laiks laiks laiks...Pāries.Nāks nākamais,saskatīsi ex draugā mīnusus.Vispār nekad nav par vēlu meklēt "utis" otrā :D It sevišķi Tavā gadījumā.
01.02.2011 18:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits