Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fotoepilācija.

 
Reitings 109
Reģ: 22.01.2011

Nu tā tād vēlētos uztaisīt aptauju par fotoepilāciju virslūpai.

Vai esi taisījusi?

Vai palīdzēja?

Izmaksas?

Konsultācija?

Cik reizes bija nepieciešamas?

Komplikācijas bija?

Iesakāt/ neiesakāt?

Tas pats attiecas uz lāzerepilāciju.

Paldies visām dāmām :-)

31.01.2011 19:59 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Paceļu!
09.07.2012 14:40 |
 
Reitings 197
Reģ: 06.03.2009
Biju es uz fotoepilāciju virslūpai. Ilgstoša efekta nebija, varbūt tāpēc, ka man nav tumši matiņi un es viņus neskuju nost, jo fotoepilācijas laikā labāk, ja matiņi ir pavisam īsi. Der tām, kurām ir tumši matiņi, bet varētu būt laba alternatīva vaksācijai, jo matiņi pazūd pēc procedūras, bet ar laiku tāpat ataug, bet vismaz neieaug. :)
09.07.2012 14:48 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Kādas atsauksmes par fotoepilāciju Kolonnā?
09.07.2012 14:58 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.04.2014
Meitenes, netērējiet naudu ejot uz saloniem, ilgstošam efektam būs vajadzīgas ļoti daudzas reizes un vēl pēc vairākiem mēnešiem atkārtot, it sevišķi, ka matiņi ir gaišāki! Es nopirku to ierīci mājasapstākļiem un ļoti ilgi visas sev vēlamās zonas apstrādāju pēc aprakstītās pamācības. Šo sezonu būs pirmā vasara bez skūšanās, vaksācijas vai citām sāpīgajām procedūrām. Āda ir pavisam savādāka uzreiz!

Ja interesē, iegādājos šo: http://fotoepilators.lv/lv/silk-n-flashgo/21-silk-n-flashgo.html
19.04.2014 23:33 |
 
Reitings 42
Reģ: 07.09.2011
Taisīju. Ea gāju uz Vēnu centru, kur taisa arī šo visu. Gadu ņēmos, pilnīgi nekāda efekta. Jāiet ik pēc 4-6 nedēļām, 1 peocedūra maksāja 15ls. Nožēloju, biju 10x, bet šomēnes vnk novaksēju un viss. Tas arī ir nesāpīgāk, jo taisot to lāzerepilāciju vai fotoepilāciju, īsti nezinu kura tā bija, bet nu jā, pirmajās reizēs vsp nesāp, bet vēlāk tā dega, ka zobi pat uzkarsa.
Tas ir efektīvāk piem padusēm un tādām vietām kur matiņi ir biezi un tumši.
19.04.2014 23:45 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.04.2014
Agate, bet tieši to es arī gribēju pateikt! Man parādījās ilgstošs efekts uz kājām, varbūt samelošos, bet noteikti pēc vairāk kā 10 reizēm! Es visu šo rudeni un ziemu regulāri apstrādāju ar fotoepilātoru mājas apstākļos, tāpēc vairs nevaru saskaitīt reizes. Redzi, visi matiņi neaug uzreiz vienlaicīgi, tāpēc, kad apstrādā kādu ķermeņa daļu tev ir jāiegulda ilgāks laiks, kad tu tiksi ar to impulsu pie tās matiņa saknes, kas beidzot izlīdīs ārā! Pamēģini labāk mājās, bet nu tad arī vnk tev būs jāiegulda laiks. Rezultāti būs, tikai dažiem ne uzreiz!
30.04.2014 19:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits