Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Notikums.

 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009

Pienakusi tā diena, kad arī man šeit gribās ko uzrakstīt.

Nezinu kā lai noformulēju savu problēmu,bet zinu ka šeit ir bijušas līdzīgas situācijas. Es mēdzu dot padomus, labus padomus, bet kā pret sienu atsitos, ka pati ar savu dzīvi nezinu ko iesākt.

Lieta tāda, ka jau gandrīz 2,5 gadus esmu viena. Man nav bijušas attiecības, tikai daži randiņi, un interese pazūd..

Iet laiks Jāņi, Ziemassvētki, Jaunais gads- Es stāvu un blenžu turpat kur visi, tikai man nav kāds kas mani apķer un samīļo.

Es tiešām nezinu, ko lai iesāk. Mana sirds ir tīra, tur nav atmiņas jeb ilgas pēc pagājušā, esmu pilnībā gatava kam jaunam, skaistam. BET. Kur lai iepazīstās? Klubos ,darbā?Uz ielas?

Klubos es atpūšos ar draugiem(kuri visi ir pāros), un ja godīgi neesmu redzējusi vīrieti kurš man kristu acīs, un ja ir- Tad blakus Kkāda..Piedodiet, nekāda.

Darbā- Diemžēl vīriešu nav.

Internetā- Tie kas raksta, raksta vel vismaz 20mit un galvā nekas nopietns noteikti nav.

Kā lai tas notiek, ja nav iespēju pat uzskriet šim cilvēkam virsū?

Patiesībā, esmu ļoti smagi vīlusies,ja godīgi ,reizēm saskrien acīs asaras, es nezinu ko lai iesāk.

Es esmu stipra, bet jūtu ,ka pamazām palieku bezspēcīga:(.

Gribēju izkratīt sirdi, saņemt padomu, kā cīnīties ar šo Tukšumu.

Un meitenes- Novērtējiet lūdzu savas otrās pusītes, lai kādi reizēm tie vīrieši nebūtu,galvenais ,ka esat atradušas īstos.

Ticiet man, nav nekas briesmīgāks, kā attapties, ka nav skaisti vairs būt brīvai, neatkarīgai- kad vienā jaukā rītā šāda veida depresija ņem un uzkrīt uz galvas kā lāsteka u nspēcīgi savaino..

31.01.2011 14:55 |
 
Reitings 3216
Reģ: 12.01.2010
Es novērtēju, kas man ir (l)
Lai gan, ja es būtu bijusi viena, es jau dzīvē vairāk ko būtu sasniegusi. Bet nu attiecībās cilvēki mainās, mainās arī mērķi, attieksme pret daudz ko.

Es tavā vietā ietu uz kādiem kursiem, nodarbībām, uz ko tādu, kas tev interesē un tur varbūt varētu sapazīties. Dažādās organizācijās utt.
Es personīgi esmu pret sapazīšanos internetā (stereotips, ka tur sēž neveiksminieki dara savu) un klubos, jo tie mani neinteresē.
:-)
31.01.2011 15:04 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Pakaln
Es jau cenšos saniegt savus mērķus, daru to kas man patīk, mācos arī to ,kas man patīk, piedalos konkursos, eju uz kastingiem, pēc iespējas vairāk daru visu lai paralēli iepazītos ar cilvēkiem.
Protams, draugi man ir un visādi citādi esmu apmierināta ar sevi- izskatu , raksturu, bet redz, Es savā problēmā jūtos kā Tupikā.
Es rūpējos par savu ārieni, reizēm pat aizdomājos, vai maz jau ir jēga tikai tapēc lai pašai patiktu?
31.01.2011 15:16 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Vizara- es lasu un prātoju, tu gadījumā neesi mana dubultniece?
Man tieši tāda pati problēma kā tev, tikai es esmu viena mazliet mazāku laiku 1,5 gadus.

Un ar roku sen jau esmu atmetusi ,ka kādu atradīšu . Darbā ir vīrieši, bet daļa no tiem aizņemti, veci, ir nerunīgi (kā pašlaik viens kolēģis ,kas ar mani nerunā) ,vai tādi ,kuri man pašai neinteresē. Nu tā. Visādus pulciņus esmu apmeklējusi, rezultāts viens- Nekā!
Klubi- tas vispār ir vāks. Viena vakara sakari un viss. (Pat man tādi nav bijuši šī pusotra gada laikā)

Internets - Jā tur parasti sēž ,raksta kaut kādi dzīves neveiksminieki, nūģi , vai sazin vēl kas..

Man ir kāda draudzene, par kuru tiešām bij domas ,ka paliks vecmeitās. Bet redz, pagājušā nedēļas nogalē uzzināju ,ka viņai ir draugs! Es protams,šokā (labā nozīmē, ka draudzenei paveicies tas ir forši) Man prieks par viņu :)

Bet es sevi kopju regulāri, un vienalga uz mani neskatās. It kā būtu kaut kāds sūds uz šīs zemes.
31.01.2011 15:16 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ej macities boksu. nopietni.100% tur atradisi kadu izskatigu bokseri.
31.01.2011 15:18 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
p.s tik neizskatyies nogribejusies, jo tas cilvekus atgruz+pati nekaries kakla.
31.01.2011 15:19 |
 
Reitings 168
Reģ: 29.01.2009
Vēl iesaku apmeklēt vairāk draugu rīkotus pasākumus (kur mazas kompānijas, bet iespēja sapazīties ar vēl neiepazītiem draugu draugiem). Tādā veidā atradu savu tagadējo draugu (l)
31.01.2011 15:19 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Odinjsh- nezinu kā Vizara, bet es esmu apmeklējusi tāda veida pasākumus, arī tur nav veicies . Ko vairs darīt ,es nezinu nudien. Sēdēt un gaidīt ka kāds man sāks pievērst uzmanību? Un ta līdz vecumdienām, kad atapšos viena,krunkaina un bez matiem?
Ai, dzīve ir nežēlīga pret dažiem.
31.01.2011 15:23 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Habanera
Iedomājies, man arī ir viena draudzene, un es pagajušo nedēļ uzzinaju ka viņai ir draugs (l)!
Meitene, kuru arī domaju ,ka tiešām būs problēmas ar puisiem, jo arī viņa tāda mierīga un tā! Bet še Tev.Okey, protams, cik ilgi viņi pazīstami, biju vel lielākā šokā.
Arī man darbā tikai vaci onkolīši.Internetā jā, vāks.
Zini, es ieteiktu Tev piereģistrēties delfi.lv randiņu konkursā;)!Es jau to izdariju, kas zin (l)


Aguciiti!

Es pazīstu šādus puišus, vairākus,starp draugiem viņi ir, bet aizņemti, un ja būtu brīvi, tāpat nē- jo tur iekšā sēž savs "Liekie ponti" un urļiku varianti.
31.01.2011 15:24 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
P.S
Es nekad nevienam nekaros kaklā, es neesmu no tā slāņa meitenēm.
Esmu diezgan labi audzināta.
31.01.2011 15:25 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
īstenībā traki, zinu, ka daudzām te ir problēmas ar iepazīšanos, dažreiz uznāk tā nožēlojamā sajūta, ka nevienam neesi vajadzīga. Man arī tā ir, bet tiešām arī tie jaunie kursa apmeklējumi un draugu tusiņi nelīdz, laikam esmu bezcerīgs gadījums (t)
31.01.2011 15:28 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Es gan nezinu kādas ir Tavas intereses, bet pēc manas pieredzes - dažādos interešu kolektīvos cilvēki satiekas, iepazīstas un izveidojas pāri. Nu, piemēram, deju kolektīvos.
31.01.2011 15:29 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
nez, man nemaz tā baigi ilgi nekad nav sanācis pabūt vienai, maximums kāds pus gads laikam. es pat nekad neesmu tā speciāli meklējusi, visi vīrieši nejauši ir uzradušies manā dzīvē.

un par internetu pilnībā nepiekrītu, nav tur tikai neveiksminieki. un apkārt man ir pietiekami daudz piemēru, turklāt mans tagaddējais arī ir caur internetu iepazīts un viņš ir ideāla partija - izskatā, raksturā, dzīves uztverē. pati brīnos kur tādu teju ideālu man augstākie spēki piespēlējuši (l)

nereti arī draugi mani ir mēģinājuši savest kopā ar saviem draugiem vai darba kolēģiem. tad arī ir pastaigāts pa smieklīgiem randiņiem :-D

varbūt tev draugu lokā kādam ir zināms kāds brīvs un jauks puisis, kurš būtu randiņu vērts?
un kā jau te tikko minēja, galvenais nebūt izmisušai, vīrieši spēj to saost pa gabalu un tas nav piesaistoši :D
31.01.2011 15:29 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
doma bij tada, ka ej apmeklet viriesu sporta veidus, piem, karate, teikvando utt.
kad pati gaju, uz mani ta kari skatijas(bet bija draugs...ak si dzive) un visur aicinaja.
31.01.2011 15:30 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Vizara- par kko tādu dzirdējusi esmu , ka delfos . Bet nu , zini.. man kkā, nu ta.. nevisai tāda veida iepazīšanās. :D

Pašlaik ar savu kolēģi sazinos, skypā.
Viņš man raksta , jo katrs esam savām kab. Bet ir viens BET, viņš ir tas ,kas man neinterisē.. , un tomēr viņš man raksta. .. Skarbā patiesība. :D


31.01.2011 15:35 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Pat nezinu ko ieteikt, jo man pavisam otrāda situācija, es iepazīstos parasti visur- uz ielas, veikalos, parkā, darbā, klubos, kafeinīcās, autobusā utt. :-)
Es esmu attiecībās un iepazīšanās nemeklēju, bet tās kaut kā notiek pašas no sevis. 8-)
Ieteikums varētu būt tāds, ka jāizskatās vienmēr labi un galvenais jājūtas apmierinātai un laimīgai, cilvēki to jūt :-)
31.01.2011 15:36 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
HABANER*
A vot!
Man nav pat kolēģa ,kurš man nepatiktu:D!

Es dzīvoju mazpilsētā, te arī tas loks ir tāds kā ir.
Rīgā jau būtu savādāk.
Kgan, 5cus gadus dzīvoju arī tur, un nekas nesanāca.
31.01.2011 15:41 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Jā , bet tur tā lieta ,ka viņš man ir pie pakaļas. Nav mans tips.

Arī es dzīvoju Pierīgā, ciematā.
Bet strādāju Rīgā. Eh..

tā dzīve ir viena šaize. :D
31.01.2011 15:43 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Un vēl, man arī ir viena draudzene, kurai ir grūti iepazīties, bet tas ir tādēļ, ka viņa izskatās ļoti iedomīga un augstprātīga, normāli vīrieši parasti sabīstas, jo negrib tikt atraidīti un uzmanību pievēršs vieni vienīgi trakie- jo tiem jau nav ko zaudēt. :-D
Tādēļ varbūt ir vērts piedomāt pie tā, kādu iespaidu atstājam uz cilvēkiem. 8-)
31.01.2011 15:44 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Jā , man draugi ar to saka, ka es izskatos nopietna, dusmīga utt. Riktīga īgņa :D

Vnk man tāda sejas izteiksme. :D

Bet es neesmu tāda, nezinu kas cilvēkiem nepatīk.
Esmu sabiedriska, komunikabla ar labu humora izjūtu
31.01.2011 15:54 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Jā , man draugi ar to saka, ka es izskatos nopietna, dusmīga utt. Riktīga īgņa :D

Vnk man tāda sejas izteiksme. :D

Bet es neesmu tāda, nezinu kas cilvēkiem nepatīk.
Esmu sabiedriska, komunikabla ar labu humora izjūtu
31.01.2011 15:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits