Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

fckd up.

 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009

Hmm. Atkal jau esmu tik stulbā situācijā, ka vienkārši gribu izlikt to, kas iekšā sēž. Pat nezinu, ko gribu no Jums- varbūt pat neko.

Šodien man labs draugs atzinās mīlestībā..stulbākais jau tas, ka es nevarēju atbildēt ar to pašu. Liku viņam justies ļoti slikti :-/ Pašai arī nav diez ko jauka sajūta.. Un tā ir bijis tik daudz reižu, ka sāku justies kā tāda maita! Man nav īpaši daudz draugu, jo parasti puiši man pārāk pieķeras, bet es nejūtu to pašu. Ar iepriekšējo puisi izšķīros tādēļ, ka pārāk reti sanāca tikties un viņš jūdzās nost no tā, ka nebiju blakus.

Bet ar meitenēm ir tā, ka daudzas no manis izvairās, jo viņu puiši man kantējas klāt. un tas ir tāds murgs! es neģērbjos mauciski, es neuzvedos mauciski. un pavisam noteikti es negribu kādai nocelt čali. Neesmu arī nekāda superskaistā vai superjaukā! Parasta meitene. Tā vien liekas, ka man kaut kāds sūdīgais liktenis gadījies. :-|

vispār, kā lai saglabā draudzību šādā situācijā?

31.01.2011 04:47 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Auč, nu šitais ir skarbi. :-D
Ir gadījies. Nu man vism az draudzību saglabāt neizdevās, tas ir neiespējami, jo vairs nevari atļauties to, ko iepriekš, visu laiku galvā dīc sīka balstiņa- ja nu uztvers kā signālum ja nu pārpratīs. Jo nu tam džekam jau tā ļubestība tāpat nepazudīs tik ātri, cerēs enīvej uz kaut ko.
Bet tas ir tikai mans viedoklis. :-)

31.01.2011 04:57 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Zinu, ka grūti. daudzi jau šitā pazaudēti.. bet nu tik stulbi! cilvēks jauks, kā draugs labs. Bet nu nemīlu es viņu un kopā būt negribu (t)
31.01.2011 05:14 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.01.2011
Uh, zināma situācija :-D

Un īstenībā, es joprojām nemāku ar tādām tikt galā. Man dikti nepatīk sāpināt citus, bet, ko darīt, ka dzīve tāda? :-|
31.01.2011 05:18 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Pazīstama situācija :-/
Man ar labs draugs bez maz atzinās mīlestībā - un ko es stulbi atbildēju- ā forši!- jo īpaši neko citu nevarēju pateikt.
Beigu beigās kādu brīdi bijām pat tā kā kopā, protams, izšķīrāmies, jo man viņš bija tikai kā draugs :-/
31.01.2011 08:49 |
 
Reitings 523
Reģ: 26.01.2011
Parasti saka,ka nekad puisis Tev(meitenei)nevar būt draugs,jo agri vai vēlu kaut kas notiks.
Njaa,man ar tā ir bijis..mēs bijām draugi...viņam pret mani kaut kas radās..mēs it kā sagājām kopā,bet pēc tam abi redzējām,ka bija labāk,ka bijā draugi un no tās reizes nekas nenotika vairs...esam draugi..varbūt būtu savādāk ja viņš vēl joprojām būtu LV,būtu varbūt netik komfortabli,bet labi vien ir,ka viņš ir ārpus LV un mēs tāpat varam runāt par jebko,bet sapratām,ka nekas vairāk no mums nesanāk.
Protams,ja Tev pret to cilvēku nekā nav un viņš Tev ko tādu pasaka,rodas diskomforts viņa sabiedrībā un tas ir pilnīgi normāli.
Ko ieteikt šādā situācija - nezinu. Banālā izrunāšanās,ka varat palikt tikai un vienīgi draugi.Jo ar to vairāk-tas viss tikai kaitēs..
Nu tās nu ir manas domas.
31.01.2011 11:26 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
interesanti kas tad tie pa puisiem, kuriem draudzenes, bet kantejas tev klat?
31.01.2011 15:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits