Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Arprāc.. :D :D :D

 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes!

Man ar Jums japadalās informācijā. :D Es nevaru noturēties neizstāstot :D

Tātad , pagājušo nakt redzēju sapni. Sapnī bija mans darba kolēģis viens. (Kurš pašlaik sēž tepat aiz sienas ) :D

Sapnis norisinājās darbā, telpā kur mēs parasti radoši strādājam.

Tu ir milzīgs galds. Un uz galda gulēja viņš, ietinies segā vai palagos , īsti neatceros. Nav svarīgi. Tad pienāca rīts un mans jaunais kolēģis , modās un kkur devās mini ,MINI zaļos (kā policistu vestu/jaku krāsā) STRINGOS!!!! Stringi bija tik spigti ,ka es apžilbu . Un viņam bija takā ''piepūsts'' dibens (lkm botokss) :D :D :D Un nosauļõts brūns. :D :D :D + trīstūrveida krūšturis (tāds kā peldkostīms).

Un es sapnī uz viņu skatījos un tad viņš tāds vienā brīdī pagriezās pret mani un teca : '' Ko tu skaties, neesi džeku stringos redzējusi nekad?!'' :D :D (savā klusajā, pikstošajā balstiņā)

Un es protams ,ka tā sāku smieties sapnī. Tagad atceroties un šito jums rakstot smiekli nāk. :D :D Es līdz asarām .

Ne es to kolēģi zinu, neko. Neesmu pat runājusi ar viņu. Tik no rīta ''Labrīt'' un vakarā '' Atā!''

Ne viņš man interesē ,neko. Vispār nemēdza manās domās figurēt. Tikai tagad pēc notikušā par to sapni domāju. :D

-Jums ir kkas līdzīgs /smieklīgs sapņos rādījies? :D :D :D :D :D

28.01.2011 16:00 |
 
Reitings 836
Reģ: 27.10.2009
nuu, sen nekas smieklīgs nav bijis. bet šonakt redzēju sapnī savu ex
no rīta likās,ka viss pa īstam notika..man tāds wtf??? par laimi- tikai sapnis. :D
28.01.2011 16:06 |
 
Reitings 64
Reģ: 29.01.2009
tas saucas VTO :D:D:D:D:D:D
28.01.2011 16:09 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
man šonakt sapnī bija blondi mati (dzīvē esmu tumšmate) un pieaudzēti gari pielikti sarkani, blondi, zeltaini izskatījos kā Jaungada eglīte, nezinu par ko tas varētu liecināt :-D

ā, jā vēl sapnī redzēju, ka trīs mani gēla nagi nolūzuši, pamodos un skatos viss vietā, tad bija patīkama nopūta :-D
28.01.2011 16:10 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
es šonakt sapnī kārtējo reizi redzēju, kā man čalis, ar kuruu mums tādas ne īpaši labas attiecības, man atzīstās mīlestībā. nezinu, vai gribu, lai tā notiek dzīvē, bet tie sapņi ir diezgan ietekmējoši, ja tā var teikt.
28.01.2011 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
nez, es tādus īpaši smieklīgus sapņus neatceros, jāizstāsta tikai viens, kas man lika justies slikti, kad uzmodos-lai nepiepildās :)

satiku savas vecmammas veco skolnieci, šī gibēja braukt manu vecamammu apraudzīt, a vecmammas vietā sēdēja cita veca vecene, kura laikam gribēja vecmammas māju dabūt, tāpēc izlikās par viņu. vecmamma bij pazudusi...
tad atvēru maku un meitenei rādīju vecmammas bildīti, pieskrēja ļaunā vecene, izrāva bildi man no rokām un kvieca; jā, jā, re cik man smuka bildīt!!!
ritīgi stulbs sapnis bija...
28.01.2011 16:20 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
man šonakt sapnī bija milzīgas skudras, nu, tāds kā normāla izmēra krūze, pat lielākas :-O pēc tam vēl kaut kādus rāpojošos redzēju..pamodos un likās, ka matos kāds zirneklis vai kas tāds...fuu, pretīgi :-D
28.01.2011 16:39 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
un skaidrojums manējam arī labs (t) labi, ka tādiem neticu :-D :-D
28.01.2011 16:41 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Man nesen bija sapnis par kaut ko beigtu, it kā jēls gaļas gabals, sapnī redzu, ka tas esot nokritis pie mana spilvena, kur guļu, kad piecēlos vēl sākumā škita, ka redzu to, bet tad
sev teicu, ka tas sapnis , ka nav nekā. Bēe, ļoti dīvainas sajūtas, ka zini, ka sapnis, bet šķiet, ka redzi
reāli. Zinu, ka skan stulbi, bet ļoti dīvaini jutos.

Kad dīvaini sapņi par cilvēkiem, man pēc tam dīvaini skatīties uz viņiem, it kā viņi to tiešām darījuši.
28.01.2011 18:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits