Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Džeka Rasela terjers

 
Reitings 68
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Gribu no Jums dzirdēt šo to par suņiem, par to kā jūs viņus audziniet, kopjiet utt. Man pašai nekad nav bijis suns, jo dzīvoju dzīvoklī un vispār suņi nepatika. :-|

Bet tagad jau kādu labu laiku "fanoju" par Džeka Rasela terjeriem, taka Mailo no filmas maska (l) Esmu jau salasījusies internetā šo un to, tāpat visu laiku čekoju sludinājumus, skatos kādu ņemt utt. Esmu nobriedusi ņemt sunīt! :-)

Varbūt šeit kādai ir šis terjers, vai vienkārši varat padalīties pieredzē par suņiem, ko un kā labāk darīt.

Problēma ir tāda, ka dzīvoju dzīvoklī, bet lasīju jau, ka terjeram nav vajadzīga ļoti liela platība.

Manas īstās mājas ir pie vecākiem, bet pati pa darba dienām esmu Rīgā, vai sunim tas patiktu, ja es viņu tā padātu, vai arī vienu nedēļu ņemtu līdz, otru atstātu mājās? (t)

Un jā, varbūt Jums kādai ir pazīstams, kāds saimnieks, kam ir kucīte, lai varu painteresēties par gaidāmajiem bērniņiem. :)

Ar šo diskusiju es gaidu visu ieteikumu par/ pret suni utt. :)

27.01.2011 16:13 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
:) man ir ko teikt par sho suni :) manai mammai ir taads, kuciite. Nu varu pateikt taa, ka 1kaart - shie sunji ir ljoti aktiivi, taapeec ar vinjiem biezi jaastaiga un ilgi jaastaiga, jo vinjiem ie nepiecieshams kaut kur izskrieties, es pat varetu teikt, ka shie sunji ir hiperaktiivi :D 2kaart- shie sunji ir ljoti miilji, vinjiem patiik ljoooti nu ljooooti daudz buchoties, ja tas tevi nenogurdina un patiik, tad shis suns domaats tieshi tev :D 3kaart- kameer shie sunji ir mazi, tos jaaudzina, jo ja neaudzina, tad vinji paliek vnk neprognozeejami un nepaklausiigi, kas ljoti traucee dziivot tev pashai. tas iisumaa ir viss.
27.01.2011 16:20 |
 
Reitings 68
Reģ: 29.01.2009
Jā, par to viņu aktivitāti es jau zinu. :) Man tas nāktu par labu, vismaz būtu jākustinās līdz ar viņu. :)
Vai tava mamma viņu audzināja pati vai veda uz skolu?
27.01.2011 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
man draudzenei ir ..
nu nio mierigajiem nav,visu laiku rej un negrib viens palikt majas :D
27.01.2011 16:24 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
tur jau taa lieta, ka mana mamma ir aiznjemts cilveeks un vinjai diemzeel nebija laika to suni treneet, kaa rezultaataa tik paarliecinaati saku, ka tie IR jaaudzina, jo veelak buus probleemas. suns izauga pats par sevi, neaudzinaats, to gruuti ir aptureet, ja tas ir izdomaajis kaut ko pasakt :D jo nezin ne komandas neko pilniibaa.
27.01.2011 16:24 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
Protams, ka patiks, ka viņu vadās, nekādā gadījumā neatstāj dzīvoklī, ja brauc pie vecākiem. Vēl atkarīgs, cik ilgi pa dienu viņš būs viens atstāsts. Padomā, vai Tev vajag sunīti, jo, ja nav daudz laika viņam, tad nevajag mocīt to radībiņu. Un, ja jau Tu taisies atstāt viņu darbadienās katru otro nedēļu vecāku mājās, kad pati esi Rīgā, tad tiešām varbūt pagaidi, kad būs mazliet citi apstākļi un vairāk laiks, jo kāpēc gan Taviem vecākiem jāaudzina un jāpieskata Tavs suņuks būs, vai arī viņš tajās mājās pa dienu viens arī būs. Džeka Rasela terjers ir mazs un daudz vietu neaizņem, bet aktīvs gan ir. Un ka vēl pat aktīvs. Vajag daudz kustību, daudz rotaļu kopā ar viņu, un rēķinies, ka būs arī dzīvoklī visādas blēņas sadarītas, tagad varbūt pasmejies par to, bet tajos mirkļos, kad atnāc un konstatē to blēņu sekas, tad smiekli nenāk. :-D Sunītis ir ļoti liela atbildība, ja tiešām domā, ka ir gan laiks, gan vēlme rūpēties jebkuros apstākļos un neatstāt viņu bieži vienu, tad novēlu, lai Tev izdodas atrast labāko draugu - sunīti! (l)
27.01.2011 16:24 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Man ir mopsis... Ideāls variants dzīvoklim un, ja ir garas stundas darbā jāpavada....
Kas attiecas uz Rasela terjeriem, tad te jau viss ir vairāk vai mazāk aprakstīts...
Atceries, ka suns ļoti parasti saimniekam pieķeras.. Tāpēc padomā, kā viņš jutīsies, ja tevi tikai pārnedēļas redzēs...
27.01.2011 16:33 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Pirmais ar ko sākt-vai var viņam veltīt pietiekošu uzmanību. Tā ir ne ti kai vismaz 3 x staidzināšana ārā, bet arī dresēšana (ideāli, ja suņu skoliņa), ja nav nekādu iemaņiu, tas lieliski noder.
Tātad respektīvi-ko Tu šim sunim vari dot un vai tas ir tas,kas viņam pienāktos un būtu piemērots.
27.01.2011 16:43 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.01.2009
Mūsu ģimenē ir Rasels:)taisnība meitenēm,suns bezgala aktīvs un enerģisks,rēķinies ar situāciju,kad pēc 2h garas pastaigas,atnākot mājās,joprojām vēlēsies dauzīties.Jo bez aktivitātēm šis suns vienkārši iznīks...ļoti mīļš,bet jāaudzina,nevedām uz suņu skolu,bet aktīvi darbojāmies un jāsaka,ka rezultāti ļoti labi,klausa,nekādas lielas blēņas nav sastrādājis,bet paziņām Rasels sadalīja gabaliņos grīdas linoleju,dīvānu,dzirdēti daudz nedarbu:)salīdzinājumā,bija arī Takša suņu puika man,tad Rasels ir reizes 3 aktīvāks,bet es laikam esmu Takšu fane:)Abiem dikti patīk braukt ar auto,ar to nav problēmu,bet ,ja mājās plāno atstāt garas stundas,tad pirms tam padomā vai īstais laiks sunim,jo tā ir atbildība...un draugs uz ilgu laiku!
27.01.2011 17:49 |
 
Reitings 68
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, paldies meitenes!
Man jau ļoti gribētos suņuku, liekas, ka tas varētu mazliet pamainīt ar manu dzīvesveidu, ja jau viņš ir tāds aktīvists. :)
29.01.2011 14:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man liekas, ka sie suni ir loti aktivi.

labak tomer, lai sunim ir vienas majas, pie ka vins pierod. mes savu suni ar atstajam majas vienu, ka ejam uz darbu.
29.01.2011 16:26 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.09.2014
Es ļoti vēlētos iegādāties džeka rasela terjeru! Idiāli būtu ja dāvinātu, bet šādu suni jau nedāvinās! Esmu par viņiem ievākusi ļoti daudz info. Un vēlos sev šādu suni, bet puiku! Vai kādam ir zināms kur tādu var iegādaties par saprātīgām cenām, vai arī kāds kas viņu atdod (dāvina)???
01.09.2014 16:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits