izgāšanās

 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009

Lai jautrāk..pastāstiet kā pēdējā laikā esat izgāzušās? (var arī ne tikai pēdējā laikā, protams). Es, piemēram, velkoties pa šito slidotavu, paslīdēju un ieķēros rokā pilnīgi nepazīstamai meičai, kas gāja garām. Nekas tāds, bet vienalga tajā brīdī bija smieklīgi :-D

18.01.2011 15:56 |
 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
es tikkko izgāzos!
:-D
Sataisīju kafiju un izdomāju peiliet kafijas sīrupu. mocos un mocos, nevaru atskrūvēt. domāju ka slīd dēļ roku krēma, paņemu ar piedurkni, vienalga nevaru atskrūvēt! Prasu jau mammai lai atskrūvē. beigās tur uzlikta plasmasa plēve kas jānoņem 8-)
18.01.2011 23:06 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
A to groziņu es kkur starp tām bodīšu ejām noliku zemē, pastāvējām, tad aizgājām prom, ķipa aizmirsām :D
18.01.2011 23:08 |
 
Reitings 608
Reģ: 29.01.2009
Lielākais kauns- meklējot lielāko picas šķēli, dabūt punu un sasist stiklu Turku Kebabā + visi apmeklētāji un viesmīļi par manu trulumu smējās vēderu turēdami.
18.01.2011 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
Nesenākā izgāšanās bija skolā, gāju uz datora kabinetu,jo zināju,ka tur sēz mans draugs. Viņam tajā dienā mugurā bija melns džemperis. Es ātrumā iensos kabinētā,pieeju apķeru džeku ar melnu džemperi un lieku datorā savu fleshu. Beigās džeks tā dīvaini uz mani skatās. Izrādās biju pie gājusi pie cita,apķērusi un vēl neko nesakot viņa datorā ielikusi savu fleshu :D Tad gan nokaunējos. Un izrādījās,ka draugs tieši bija izgājis..Bet tas svešais puisis ar neapmulsa,teica,ka varu izmantot datoru pie kura viņš sēdēja,bet man bija taads kauns (s)
18.01.2011 23:25 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Bļin, darbā salasījos šito diskusiju, laimīga taisos iet mājās, izeju no darba un uzreiz noliekos četrrāpus!!! Mums tur riktīga slidotava! (e) Satraumēju savus jau satraumētos ceļgalus un nobrāzu plaukstu! Bet tā poza, kādā nokritu no malas varētu izskatīties smieklīgi! :-D Bet pēc tam vismaz mierinājumam zābakus beidzot nopirku. :-D
18.01.2011 23:32 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
Es izgāzos vakar :D
Mans priekšnieks nopircis jaunu superglaunu mašīnu un palūdz lai samaksāju par stāvvietu. Es vobšem nāku klāt likt to zīmīti aiz loga, a pie durvīm tāda smuka kupena. Nezinu kā man sanāca, bet es paslīdēju tieši zem mašīnas pa to kupenu :D ei nost kāds kauns, cilvēki gāja visu redzēja, a man pašai rēka pa visu ielu :D:D:D
18.01.2011 23:38 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
* pirms jau daudziem gadiem- ejam ar māsu un mammu pa veikalu, kko skatamies..
ejam jau ārā, pārdevēja skrien man pakaļ un saka- jums lupatiņa izkrita... viss jau būtu ok, ja tā luptiņa nebūtu kkādas mistiskas apenes..
lab ka pārdevēja nesaprata.. :D

* Vienreiz ejot pa veikalu uzskrienu tip cilvēkam virsu- atvainojos.. tad paskatos a tas manekens.. :D :D:D
drauzenes gandrīz apmīzās..

* vienreiz vasarā veikalā nopērku kleitiņu, un izdomāju, ka jāpārvelk, jo baigi karsts, cenšos ar zobiem nokost cenu zīmi kas piestiprināta ar atlasa lentīti.. un tad mamma tikai dzird- o ouu.... lentīte kkā sagriezās un iespruka man caur priekšzobiem spraugā.. un viss- ne ārā dabūt neko.. 5 min mēģinājām, nu nekā.. beigās mamma aizgāja pēc šķērēm pie pārdevējas mēs tur bijām pierēkušas pilnu visu veikalu..

* pirmā vasara LLU, bij jātīra pils vēl augustā.. tīram utt.. man sarunāts randiņš ar manu čali pie pils.. es skrienu ārā pa kāpnēm, izrādās ārā līst lietus.. un es uz dirsas nokrītu.. nenormāli atdauzu dirsu.. pieceļos un meitenei kas iet blakus un prasa vai man viss ok pasaku- man pohuj- es tāpat kruta.. un skrienu tālāk... tagad tā meitene man ir labākā draudzene gandrīz un mēs vēl bieži atceramies to ko viņa padomāja par mano toreiz

*kritieni man ir bijuši visur un visādās situācijās- Līvu akvaparkā uz kāpnēm, skolā uz kāpnēm, pie skolas, pa ceļam uz skolu..

* vienreiz Lietuvā ejot un kko cītīgi draudzenēm stāstot ieskrēju mašīnā un gandrīz spoguli nolauzu

* cik reizes esmu rakstījusi sms vienam cilvēkam, aizsūtu citam.. vienreiz rakstīju māsai vai man ir dāvana no tēta, un aizsūtu tētim tādu sms..
18.01.2011 23:43 |
 
10 gadi
Reitings 2997
Reģ: 29.01.2009
atcerējos vēl vienu :-D
nakšņojām kempingā. vakarā gāju ar paziņu uz dušām, kas atradās otrā kempinga galā. visapkārt tumšs, tikai pie administrācijas ēkas gaisma. man bija izņemtas lēcas, brilles aizmirsu uzvilkt. paziņa aizgāja pa priekšu, es viņai sekoju. pēkšņi tumsā es viņu "pazaudēju". tā kā neko neredzēju, sāku bļaustīties: eu, kur Tu paliki? es neredzu! es apmaldījos :-D no blakus esošajām teltīm atskanēja smiekli, puisis ar draugu arī sāka smieties :-D izrādās meitene bija dažus soļus pirms manis. viņa pienāk un saka: nesatraucies, es tepat esmu! ejam! un paņem mani aiz rokas :-D
kā tāds bērns :-D
18.01.2011 23:46 |
 
10 gadi
Reitings 2997
Reģ: 29.01.2009
Ruuchaa, aaaa :-D :-D :-D
18.01.2011 23:48 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
Vienreiz ejot pa veikalu uzskrienu tip cilvēkam virsu- atvainojos.. tad paskatos a tas manekens..
drauzenes gandrīz apmīzās..


:D:D:D:D:D:D:D
18.01.2011 23:51 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Sēdēju autobusa aizmugurē tieši pie durvīm - sanāk tas stikls priekšā, tad durvju aile, tad vēl viens stikls un pretī cilvēks sēž. Es mierīgi spguļojos tajā tuvākajā stiklā, bolu acis un priecājos, ku es smuka, un tikai pēc tam pamanīju, ka tak tālāk arī ir cilvēki un viens tieši pretī man sēž un domā, ka es viņam par godu tur bolos:D

Nesen benzīntankā, kamēr draugs pilda benzīnu, es ieeju iekšā nopirkt hotdogus. Izeju ārā pie mašīnas, paraustu durvis - ciet. Nodomāju, ka draugs aizgājis arī uz to veikalu, mierīgi stāvu ar tiem hotdogiem rokā, kamēr atnāk viens cits vecis un lūr uz mani lielām acīm, un kāpj mašīnā iekšā, es vēl nolūru pretī, tad tikai sapratu, ka nepareizā mašīna, bet draugs ir pabraucis tālāk:D

Šodien kāpu tramvajā un meitene, kas pirms manis kāpa, trāpīja man ar elkoni pa galvu. Neko, atvainojās un kāpām tālāk, un pēc sekundes viņa pie e-talona aparāta apstājās un es viņai netīšām iespēru pa kāju, viņa laikam domāja, ka es atriebjos:D
18.01.2011 23:52 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
essnee! :D :D :D Es ar padomātu, ka Tu atriebies! :D :D :D
18.01.2011 23:55 |
 
Reitings 374
Reģ: 27.08.2010
Atcerējos vēl vienu. Kad biju sīka patika lasīt šausmu stāstus. Lasīju lasīju kamēr vienā brīdī nenormāli palika bail, skrēju pie mammas un kā likos koridorī uz mutes.. :-D
18.01.2011 23:58 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
es atcerējos vēl vienu labu gadījumu, iznāku no veikala un skatos kur teetis ar muusu sarkano mashiinu..nu ko ieraugu sarkanu autinju un kaapju iekshaa, apseezhos un skatos, ka pie stuures nemaz nav mans tetis, bet svešs vīrietis :D Tētis mašīnu bija novietojis nedaudz tālāk..

Izgāzās viņa - šodien gāju pa Marijas ielu pretī nāk meitene saka man čau, apstājas un sāk kko runāt..bet es viņu redzēju pirmo reizi dzīvē, tā ka man nebij laika skrēju tālāk..Bett smiekli man naaca :D
19.01.2011 00:01 |
 
Reitings 374
Reģ: 27.08.2010
Un vēl. Brālis mani kaitināja, izlikos, ka man vienalga :-P , bet tad vienā brīdī neizturēju un metu ar čību.. :-P Totāla izgāšanās, trāpīju mammai! :-D
19.01.2011 00:02 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Ruuchaa :-D :-D :-D :-D
esmu vnk pārsmējusies.
un tgd atcerējos pirms kādiem 10 gadiem, ar draudzeni palikām teltī pa nakti pie vinjas lauku mājas un apkārt mežš. Kā jau meitenes kko runājām kādi puiši patīk un vēl pieminam vārdus nu Toms smukāks un kko tādu par bučošanos vēl.. nākamajā rītā ejam brokastis ēst un draudzenes mamma ar tēti par mums smējas kur tad Toms ir un kaitināja kādas 2 nedēļas, jo izrādās, ka visu biju noklausījušies. tad mums ar draudzeni bija kauns :-D :-D
19.01.2011 00:06 |
 
10 gadi
Reitings 2997
Reģ: 29.01.2009
ar draugu ēdām salātus. ēdu gultā un vienā brīdī netīšām izbira salati. šķita, ka esmu visu savākusi. draugs ieguļas gultā, iekārtojas un pēkšņi prasa: kas tas? viņam uz vaiga bija salāts ar krējumu. tēloju nezinīti: laikam salāts. taisot būs izkritis no bļodas :-D
19.01.2011 00:07 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Man arii gadaas diezgan biezhi notizloties,pats briesmiigaakais bija,kad biju apm 14 gadus veca,teetis pie maajas bija uztaisiijis sporta laukumu kura vienaa galaa bija arii pievilkshanaas stanga. Kaa jau katru vakaru savaacaamies uz vakara volejbola speeli,es staaveeju pie taa stienja,kad ieraudziiju,ka ar manu braali kopaa naak arii mana,taa laika,simpaatija,es ,gribeedama paraadiit cik stipra esmu,palecos,iekrampeejos stienii un briidi,kad gribeeju pievilkties,mana simpaatija bija man jau tieshi balkus atnaakusi,a es kaa pievilkos taa taaaadu purkshji palaidu,manai simpaatiaji gandriiz tieshi sejaa,ka no kauna vairaakas nedeeljas negaaju pa vakariem ar visiem speeleet volejbolu. (s)
kaa arii pavisam nesen,biju darbaa,straadaaju apgjeerbu veikalaa,pienaak sieviete ar aadas jaku rokaas,kurai ir arii kapuce,bet vinju var arii nonjemt nost,ja grib klasiska stila aadas jaku. Taa luuk es vinjai saku,cik laba aadas jaka,utt,kaa arii ka to koulouri var nonjemt nost(griekjiski,koulouri noziimee bulka,vai arii sausinjsh,shii taa paskatiijaas uz manis un abas saakaam smieties,jo teikt gribeeju ka kukoulla njemaas nost(kukoulla-kapuce) :-D
19.01.2011 00:12 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
* pirms jau daudziem gadiem- ejam ar māsu un mammu pa veikalu, kko skatamies..
ejam jau ārā, pārdevēja skrien man pakaļ un saka- jums lupatiņa izkrita... viss jau būtu ok, ja tā luptiņa nebūtu kkādas mistiskas apenes.. :D:D:D:D
19.01.2011 00:16 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Nesen negaidīti satiku savu kaimiņu, satrūkos un skaļi iekliedzos. Pēc kādām pāris sekundēm vēl noteicu:"ak, dievs!"
Kaimiņš tikai:"nekas, nekas."
Tikai vēlāk sapratu, kā viņš varēja justies, ka viņu ieraugot kāds tā pārbīstas.
Šādas situācijas man ir diezgan bieži, jo mēdzu aizsapņoties.
19.01.2011 00:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits