izgāšanās

 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009

Lai jautrāk..pastāstiet kā pēdējā laikā esat izgāzušās? (var arī ne tikai pēdējā laikā, protams). Es, piemēram, velkoties pa šito slidotavu, paslīdēju un ieķēros rokā pilnīgi nepazīstamai meičai, kas gāja garām. Nekas tāds, bet vienalga tajā brīdī bija smieklīgi :-D

18.01.2011 15:56 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Nogāzt kapu pieminekli, tur ir jābūt īpašam talantam! :-D

Par Kati sasmējos un iedomājos kā tavs ļifons mētājas pa ielu un visas citas drēbes! Tiešām kā filmā! :-D

Man pagājušo ziemu bija atgadījums ar paslīdēšanu. Ārā bija ledains un pa virsu uzsnidzis mazs sniedziņš. Vakarā, tumsā piebraucu pie drauga mājas un skatos pie ieejas stāv viens puisis un pīpē. Es neko paņemu no mašīnas savu somu un pārtikas maisu otrā roka, bailīgi eju uz durvju pusi maziem solīšiem. Bet tākā tur nebija nekādas gaismas tikai atspīdums no koridora gaismas neredzēju ne ceļu ne tā čaļa seju. Biju jau aptuveni 80cm no durvīm blakus tam čalim ka man kājas pa gaisu un es uz pakaļas, maisiņš zemē. Čalis apstulba un paspēja tikai pateikt "Opā!" un es jau biju augšā zibens ātrumā nosakot vien pretī "Opā!". :-D :-D :-D Tesu augšā pa kāpnēm lai čalis nezin no kura dzīvokļa tāda duročka bija. :-D
Bet nokrist blakus tieši čalim nav forši un vēl tik stulbi pie pašām durvīm un liekas ka ar kājām atsitos vēl pret durvīm. :-P :-D
18.01.2011 17:45 |
 
10 gadi
Reitings 2997
Reģ: 29.01.2009
man augstskolā pie filozofijas atzīmes izlikšanas attaisījās krūšturis :-D es vēl biju tā pieliekusies, lai redzētu savas atzīmes. un jūs jau ziniet kā izskatās, kad atnāk vaļā krūšturis :-D pasniedzējs tā skatās :-O :-D
18.01.2011 17:45 |
 
Reitings 116
Reģ: 14.10.2009
"tās ir desiņas tā cilvēka, kurš mežā nogalina dzīvniekus" - nosmeejos :-D
18.01.2011 17:47 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
A es pirms pāris gadiem biju centrāltirgū, nu tautas daudz, grūstās un tā... es es eju un jūtu, ka man priekšā kāds nekustās, es paņemu ar celi kā iesperu, tas izrādījās satiksmi norobežojošs stabiņš kaut kur man līdz gurniem :-D
18.01.2011 17:49 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Orhida :-D :-D
18.01.2011 17:52 |
 
Reitings 98
Reģ: 29.01.2009
Gribēju nosūtīt draudzenei uzaicinājumu pievienoties iepazīšanās saitā, bet netīšām nosūtīju savai pasniedzējai, kurai tāds pats vārds. Viņā tagad biežāk mani izsauc lekcijā, pretīgi, bet man jāiet uz lekcijām vienalgs. :-/
18.01.2011 17:53 |
 
Reitings 865
Reģ: 21.08.2010
Tikko vēl atcerējos. Oktobra beigās ar ģimeni bijām Īrijā un kā tur jau pierasts, bieži lietains. Tajā vakarā arī lija un mums bija daudz maisu, izdomājām, ka brauksim ar taksi. Man pateica, lai sēžu priekšu, piekritu. Bet apsēdos vadītājā vieta, jo viņiem jau stūre otrā pusē. :-D Tajā brīdī šoferis izmeta no rokām gandrīz visus maisus un nezināja, ko darīt. :-D Pēc tam braucot mašīnā, noskaidrojām, ka šoferis domājis, ka es aizbraukšot projām. :-D Visu ceļu sēdēju sarkana kā biete un visu laiku atvainojos! :-D :-D (s)
18.01.2011 17:56 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Es te jau asaras slauku :-D tik smieklīgi! Paldies meitenes, Jūs man garastāvokli uzlabojāt (l)
Man pēdējais atgadījums bija tāds, ka jauno gadu sagaidīju Igaunijā. Bijām novākta grupa- pilns autobus. Viesnīcā ar draudzeni gājām iekārtoties uz savu numuriņu. Es ar atslēgām gāju pa priekšu un dzirdu ka draudzene sāk skriet. Domāju ka šī paākstīties grib un es arī pieliku soli, kad jutu ka mani saķer aiz mēteļa un ir liels būkšķis...Izrādās ka draudzene bija paklupusi un ķērusies pie manis lai nenokristu. Lieki piebilst ka pārējā grupa bija liecinieki un smiekli skanēja pa visu gaiteni :-P
18.01.2011 18:08 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
es lkm izgāžos katru dienu kkur :D draudzene saka, ka varētu uzrakstīt grāmatu par manām tizlajām izdarībām.
Nezinu kāpēc autobusos es esmu īpaši tizla :D 1reiz vienam vecam vecītim uzgāzos virsū (viņš sēēja, es stāvēju un autiņs bremzēja) gandrīz zobus izdauzīju viņam, pēc tam blakus stāvošais vīrietis laipni man norādija kur vajag pieturēties :D Tad citu reizi stāvēju ar lielo maximas maisu pie aizmugurējām durvīm, buss griežas līkumā un es ar visu maisu krītu uz atpakaļu tā ka taisītos apsēsties zemē.:D vakar gāju pa ielu un turējos pie sētas, jo savādāk uz priekšu netiku.
* gribēju savējiem uztaisīt upeņu ievārījuma sulu, sataisu un pasniedzu..mamma garšo un saka, ka tās tak nav upenes, izrādās biju sajaukusi burciņas un paņēmusi skābenes.
*nomaucos uz zebras tieši pa vidu ielai, sēdēju un rēcu par savu tizlumu.
un tā es varētu vēl ilgi turpināt :D
18.01.2011 18:13 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Es varu iedomāties, kā var apgāzt kapa pieminekli, bet KĀ var sajaukt upeņu ievārījumu ar skābenēm!!! :D :D Lūk tas man nav saprotams! :D
18.01.2011 18:17 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
a, vēl pirms pāris nedēļām, trenerei kāds piegādāja veselu maisu ar Rosmes apakšbiksēm, es sev izvēlējos pāris un šī saka, ka uzvelc, ja neder atdosi atpakaļ, tas viss notika pirms treniņa. Pēc treniņa, jau nomazgājos, pārģērbos, eju ārā man viņa bļauj pa visu gaiteni un trenažieru zāli: "Tu apenes uzvilki?" nu es pretī, ko balss ļauj:"Nē, es mājās uzvilkšu!" Rēca visi :-D
18.01.2011 18:20 |
 
Reitings 138
Reģ: 29.01.2009
man gan pašai nekas vairāk par nokrišanu nav bijis, bet reiz mana draudzene izgāzās tā, ka es smējos līdz asarām un knapi spēju paelpot. Bijām vidusskolas laikā divas klases aizbraukuši uz divām dienām kempingot. Viņai no otras klases patika kāds puisis un šī uzaicināju viņu vakarā uz mūsu namiņu. Lai viņus netraucētu, sarunājām ar draudzeni, ka izlikšos ka guļu. Tā nu guļu un draudzene sēž man tieši blakus. Klausos, klausos ko viņi tur runā un saprotu, ka draudzene pilnīgi satraukusies un runā muļķības. Piebikstu viņai vienu reizi. Viņa man atpakaļ. es atkal viņai. Pēkšņi viņa sāk dziedāt (un tiešām dziedāt) dziesmiņu: Divi mazi kniebieni nozīmē jā, viens mazs kniebiens nozīmē nē. Tajā brīdī es vienkārši neizturēju un sāku smieties no visas sirds :D Izskrēju no mājiņas lai būtu ko elpot. Lieki piebilst, ka puisis bija pilnīgā šokā, jo nesaprata, kas notiek, kas ar mani noticis, jo tikko vēl it kā gulēju :D
18.01.2011 18:21 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
nebija elektrības mājās, sveču gaismā redz ka sajaucu :D:D

aa 1reiz atstāju somiņu taxii un es nebuut nebiju piedzeerusies :D Labi, ka pēc tam sazvanīju un dabūju atpakaļ :D
18.01.2011 18:22 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Becky,par apenēm labais :-D :-D :-D
18.01.2011 18:22 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Burbulīc, jā, galvenais es uzreiz nesapratu, a ko visi tā smejas :-D
18.01.2011 18:23 |
 
Reitings 536
Reģ: 06.08.2010
Ujj tik laba pozitīvisma deva te visu palasot. Man izgāzties diez ko bieži nav sanācis, bet nesen mirklī,kad sēdēju krēslā sabiedriskajā(nu tajā draudzīgajā četrotnē), autobus sabremzēja un es automātiski mēģināju atbalstīties, sanāca vienam vecim, kas pretī sēdēja pret celi atbalstīties...es, protams, atvainojos, bet vecis ilgi smaidīgs sēdēja. :-)
18.01.2011 18:27 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Pērle - nu tā lūk, ir cita lieta.. :D :D

Man patika tas par tiem kniebieniem! :D Interesanti, ko puisis padomāja, jo puišu leksikā "kniebiens" var nozīmēt pilnīgi citu, nekā iekniebšana rokā vai kājā.. :D :D :D
18.01.2011 18:32 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
c vitamīns visai diena,,paldies jums, tiešām aizmirsu par sliktu garīgu,es tālāk par tām desiņām netieku - pat atceros skaļi jāsmej (l) (l) (l),jūs esat foršas ;-)
18.01.2011 18:51 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
A, vēl pirms pāris gadiem lielveikalā nevarēju atrast olas, nu nekādīgi, izriņķoju visu - nav. Pienācu pie apsarga un pajautāju: "Kur jums olas ir?" Draudzenes ilgi smējās :-D
18.01.2011 18:55 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
pirms nedēļas paslīdēju pie trolejbusa tādu kā špagatu uztaisīju kāds vīrietis man palīdzēja piecelties, tgd vairs neskrienu uz trolejbusu labāk nākamo pagaidu. :-D šodien bija jāaizved dokumenti un Universitāti- un izrādās, ka nebiju visus paņēmusi līdzi kā tāda idiote tur stāvu un tā sieviete man jautā kur visi dokumenti (s) vēl Dominā pienāk klāt vīrietis par dekoratīvo kosmētiku jautā vai lietoju, saku ka jā, viņš izbrīnāa tiešāaam? (pie sevis nodomāju nē nu kas man tonnām sev visu jāgāž virsū :-D ) tad jautāja vai man ir pāris minūtes laika, teicu ka NAV, kko uzpukstēja madamm kas jums ar garstāvokli, vnk uzsmaidīju un aizgāju :-D un pirms 10min kāds vīrietis man uzkāpa uz kājas tā pamatīgi tgd zābaks sabojāts jo iespiedies uz iekšu un kāja plakana ;-)
18.01.2011 18:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)