Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

skaistums

 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011

sakarā ar to, ka daba nav mani apveltījusi ar diezko perfektu un skaistu sejas ādu, tā nu gribētos no jums uzzināt , pēc jūsu PERSONĪGĀS pieredzes, kādas smērītes lietojat pret pumpām (nevis melnajām pinnēm bet gan pret tām lielajām, sarkanajām, nejaukajām un šausmīgajām pūtītēm (e) ) unun kādus līdzekļus mazgāšanai lietojat? vēlams, lai atsaucas meitenes ar taukainu un problemātisku sejas ādu. :-/ ā , un vēl gribētos zināt kādus pūderus lietojat un krēmus pirms kosmētikas uzklāšanas. vēlams neko no dārgā gala. :-D

17.01.2011 23:12 |
 
Reitings 893
Reģ: 17.01.2011
ujuj, pavisam piemirsu pajautāt kādus vitamīnus lietot vajag lai ādas stāvoklis uzlabotos un, kas jāēd? (par vitamīniem es domāju A,B,C,D or kas? :-D)
17.01.2011 23:21 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Himalaya Antiseptic Cream nopērkams Drogās, man labi palīdz.
Seju mazgāju ar dove creme ziepēm un garnier kremu rozajā bundžā.
17.01.2011 23:25 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Stulbi uzrakstīju.Ar kremu nemazgāju, bet nu pēc mazgāšanas. :-D
17.01.2011 23:26 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Sakshu ar to, ka man bija tava problema
RISINAJUMS-hormonu nestabilitate, aizgaju pie endikrenologa ginekologa, kas izrakstija OK !
Bet lietojusi esmu daudz un dazadas firmas kopjoso kosmetiku.
Ari man ir taukaina problematiska ada[ tagad jau wairs ne, bet taukojas gan]
LIetoju-
* VICHY sejas kopsanas liniju
* CLINIQUE sejas ziepiites
* THE BODY SHOP kopjoso liniju green tea :) smird jau drausmigi, bet liekas ka ir oK :)
Veel man reizi nedela ir FACIAL , sejas masaaza, tiriisana, prof skrubis, uc extras ar profesionalo kosmetiku.
Par dekoratiivo kosmetiku esmu izvelejusies
*LA ROCHE POSAY
*VICHY
tonalos kremus, pirms to uzklasanas mazgaju seju ar zeleju, uzlieku toneri un sejas kremu.
Nopirku VICHY matejosu sejas kremu, taukainai adai un ir labs :)
Bet ari lietoju JOHNSONS matejoso fluidu pirms make-up vai NIVEA fluid :)
tas ari iisuma viss.
17.01.2011 23:26 |
 
Reitings 90
Reģ: 04.05.2009
Sveika!

Man problemātiska sejas āda ir jau kopš 14 gadiem (tagad ir 20). Ap 16 gadiem sāku regulāri apmeklēt kosmetologu, bet galu gala uzlabojumu nebija un atmetu tam ar roku. Esmu iemācījusies ar šo problēmu sadzīvot. Esmu lietojusi tiešām ļoti daudz un dažādus līdzekļus problemātiskai ādai (sākot no visa Drogās piedāvātā, aptieku produkcijas un esmu pirkusi arī ārzemēs), bet nekas īsti redzamus uzlabojumus nesniedza, tad nu problēma ir manī iekšā (burtiski :)) Tagad lietoju Neutrogena sēriju problemātiskai ādai. Vakaros seju mazgāju ar Dudu-Osun melnajām ziepēm - iegādājos bb factory veikaliņā.

Problemātikai ādai ir ieteicamas rauga tabletes (nopērkamas veikalos). Pati tagad lietoju Panthenol forte capsules (D-panthenol + selenium, vitamīni C, E)

17.01.2011 23:29 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
man pumpas metaas nooo tonaaalaa kreema. Paarstaaju lietot, pumpu nav bijis nemaz..tft tfu tfu ... nomainiiju tonaalo pret mouse putaam no maybeline. Pumpu kaa nav taa nav un nekaadaa gadiijumaaa nespaidi..
17.01.2011 23:31 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Par vitaminiem-kad atceros iedzeru SILICA.
17.01.2011 23:35 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Kas man darbojas? Tas, ko es ieteikšu nav viegli izpildāms, bet ir iespējams! Man ir diagnosticēta acne, zāles, ko raksta daktere nelīdz, zaudēju spēkus, prasīju šai vrb man vajadzīgi vitamīni šī teica, nē, nevajag gan! Labi smērēju tās zāles, neko nedod, bet es biju lasījusi, ka vitamīni līdz. Tā nu nopirku vitamīnu kompleksu ādai, matiem un nagiem - healinature. Sāku dzert un uzlabojumi ir stipri manāmi! Bet ar to nav viss vajag atteikties arī no ļoti daudziem ēdieniem, daudzi to nespēj, jo jāatsakās no ļoti daudz kā - saldumi, cukurs, šokolāde, saldējums, rieksti, augļi(izņemot ogas), baltmaizi, makaronus, kartupeļi. Ēst drīkst gaļu, dārzeņus un tikai pilngraudu maizi, makaronus, pilngraudu auzas! Pilngraudu produktus drīkst! Nu tā apmēram, bet uzlabojumi vsm man ir (l) Kas kuram svarīgāks, man ļoti gribas tīru seju un tāpēc es esmu gatava atteikties no neveselīgā ēdiena, nav viegli. Nezinu cik tev smagi ar pumpām, manai māsai piemēram pietiek tikai ar vitamīniem, viņai nevajag atteikties arī no ēdiena ;) tā kā silti iesaku pamēģināt vitamīnus!
17.01.2011 23:37 |
 
10 gadi
Reitings 201
Reģ: 17.02.2010
es izmēģināju visvisādus attīrošos tonikus, losjonus, skrubjus un nonācu pie secinājuma, ka tie ne vella nepalīdz!

mans atklājums- āfrikas melnās ziepes! rezultāts pamanāms jau dažu dienu laikā! :) (l)
17.01.2011 23:37 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Ak jā, seju tīru ar eucerin losijonu problemātiskai ādai, no kosmētikas lietoju tikai acu tušu, nekādus tonālos. Vēl arī par krēmiem nezinu, pagaidām baili k-kādus lietot, pagaidām gribu pilnībā atbrīvoties no pumpām, tad domāšu kādus krēmus lietošu.
17.01.2011 23:39 |
 
10 gadi
Reitings 2974
Reģ: 29.01.2009
Dalacin un Pier nopērkamās ziepes pret akni. solārijs man palīdz pret pumpām. vitamīnus dzēru, bet man palika sliktāk- mati sāka pastiprināti krist laukā, nagi lūza un bija pumpas.
17.01.2011 23:39 |
 
Reitings 154
Reģ: 20.09.2010
Man ar tāda problēma nomocīja, līdz sāku dzert organismu attīrošās tējas un speciālas tabletes (cik man zināms, tad LV tās nav pieejamas).

Tonālo lietoju - acnecolor, bet cenšos ar vien mazāk un mazāk viņu lietot.

Saistībā ar problemātisku seju - kā cīnījāties ar rētiņām, kuras palika pēc pumpām ? Biju pie kosmetoloģes un šī man ieteica šķidrās ziepes, bet tas process kamēr kaut kas mainīsies būs ilgs (saprotu, ka ļoti ātri ,tas arī nebūs), bet vai nav kaut kādas procedūras speciāli rētiņām ?
17.01.2011 23:39 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Kā atpazīt sejas ziepes? Kur viņas meklēt? Kādas labākas?
sry ka ielaužos
17.01.2011 23:41 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Elfija, iedvesmoji mani :)

nu man nepalīdz nekas, ne OK, ne Acne Bp5, ne differin, ne antibiotiku smērītes, ne antibiotikas, ne vitamīni, ne profesionālā kosmētika(gan bioderma, biotherm, clinique, juvena, BABE, vichy) izmēģināts. Tonālo - Vichy.

Ceru, ka pamainot ēšanas paradumus spēšu ko mainīt :(

tagad nežēlojot sevi dzeru dubultu un pat trīškāršu A vitamīna devu.
17.01.2011 23:46 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
ai, man nenesās uz lasīšanu, tapēc tik pietapināšu - iegādājies āfrikas melnās ziepes :)
bbfactory.lv ir...
17.01.2011 23:47 |
 
Reitings 50
Reģ: 29.01.2009
Tās kuras lieto āfrikas melnās ziepes jūs pērkat to kluci vai šķidrajā variantā?


rekur puisis raksta kā ticis vaļā no aknes:
http://howtoclearyouracne.com/main/

Es to visu tagad daru pēc viņa piemēra un man arī darbojas :)
17.01.2011 23:52 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Par vitamīniem nezinu, tur es katru reizi dažādus aptiekā paņemu. Runā, ka rauga tabletes esot labas ādai. Pati pusaudžu gados ļoti pārdzīvoju par šo problēmu, lietoju visu, ko dermatologs izraksta, līdz sapratu, ka sāk kļūt pārāk dārgi un ka tā nedrīkst turpināties. Tagad šī problēma mani neskar, bet ik pa laikam jau parādās pa kādai pumpiņai, un to es apkaroju ar streptocīda ziedi - slikti ir tas, ka viņa ir taukaina un tā kā neļauj ādai elpot, bet labi, ka līdz ar to nelaiž pumpai klāt nekādas baktērijas. Ik pa laikam smērēju vairākas naktis pēc kārtas, ja redzu, ka saaukstēšanās rezultātā vai pirms mēnešreizēm kaut kas uzmetas. Un neaizstājams līdzeklītis man ir Neutrogena mazā tūbīņā tāda pretpumpu smēre, arī uz nakti lieku. Tā jau vienmēr no rīta un vakarā mazgāju sejas ādu ar kādu želeju, kas labi attīra ādu, piem., Neutrogena oranža pudelītē vai Garnier. Grūti bija atrast īsto toniku, uz daudziem bija alerģija tā stiprā sastāva dēļ, bet ļoti nobrīnījos, ka vislabākais - maigākais izradījās krievu ražotājs "Tīrā līnija" ar rudzupuķi, jau labu laiku lietoju tikai un vienīgi šo. :-) Un ādu baroju un mitrinu ar kādu krēmiņu, piem., Nivea baltā bundžiņā, ziemas apstākļiem man šķiet ļoti piemērots. Šis viss no nedārgā gala. Protams, man ļoti patīk Madara atjaunojošais nakts krēms, un tagad arī iegādājos acu želejkrēmu, jo kaut kā ir tā maigā acu āda jākopj, bet vienīgais - cena... :-/
Ar kosmētiku cenšos nepārspīlēt, lietoju tikai skropstu tušu, tādu kā tonālveidīgo MaxFactor ražoto konsīleri vai kas tas tāds nu būtu (tāds kā neliels, resns zīmulītis, izbīdāms līdzīgi lūpukrāsai), ar to aizkrāsoju kādu apsārtumu uz sejas, un Natural Minerals pūderīti, arī Maxfactor, viņam nedaudz spīdumiņu klāt, kas kaut kā izlīdzina gaismas saspēli, diezgan viegls. :-P Pusaudžu gados dikti aizrāvos ar tonālajiem un pūderiem, līdz sapratu, ka tā nedrīkst, saņēmos un apmēram pusgadu vispār kosmētiku nelietoju, kamēr daudz maz neuzlabojās sejas āda. Atceros, ka kādu laiku sajūta bija tāda, ka seja plika :-D , bet tad pieradu un bija patīkama tīrības sajūta... Un vēl manai sejas ādai labi palīdz solārija apmeklējums - pa retam jau var 8-)
17.01.2011 23:53 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Spaidīt pumpas gan nevajag, bet The Body Shop nopērkamais rīks pumpu izņemšanai gan ir labs un parocīgs uz iztvaicētas ādas ;-)
17.01.2011 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 2974
Reģ: 29.01.2009
rīks pumpu izņemšanai? :-O izklausās pēc kaut kāda moku rīka, skalpeļa :-D
18.01.2011 00:04 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
:-D Pārdevēja man viņu aprakstīja kā karotīti, bet izskatās pēc... vidū tukšas karotītes, tādas kā cilpiņas, tur abos galos viņš ir - viens lielāks, otrs mazāks... Un tā kā iepakojums caurspīdīgs, tad var arī labi redzēt :-)
18.01.2011 00:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!