Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Murgs, ne attiecības

 
Reitings 34
Reģ: 19.10.2009

Sveikas, meitenes! :-)

Nezinu pat ar ko, lai sāk...Attiecībās ar savu vīrieti esmu nonākusi neapskaužamā situācijā. Tas ir murgs, ko es šobrīd izdzīvoju. Liekās, ka dzīve ir apstājusies un es spēju eksistēt tikai no nervu un miega zālēm. Ģimene man ir svarīgākais pasaulē. Ja nav tās, tad neko man arī nevajag. Mums ir mazais, dzīvoju mājās, vīrs pelna naudu ar melnu darbu, viņš nodarbojās ar metālapstrādi. Telpu daudz, putekļu arī un vienam visu paveikt ir grūti, es to saprotu. Vasarā, kādu darbiņu pie viņa prasīt atnāca kāda 14-gadīga meitene. Vīrs viņu pieņēma- saka, lai jau piepelnās bērns pa vasaru, ja grib. Viņa tur slauka, tīra, nu vienvārdssakot- piepalīdz tajos saimnieciskajos darbos. Viss tas bija pieņemams līdz dienai, kad šī palīdzība pārvērtās manuprāt, vājpprātā. Ģimene tika aizmirsta. Tagad visur līdzi braukā šī mazā meitene (nu jau viņai ir 15) Vīram bieži jābraukā uz Rīgu darīšanās un visur viņa tiek ņemta līdzi...Viss viņai tiek nopirkts. Viņa tiek vesta izklaidēs uz kalniem, uz izklaides centriem, pa veikaliem, pa...visur, kur brauc viņš pats. Kad es prasu, kāpēc Tu mūs nekur neņem un ar mums negribi laiku pavadīt- viņš saka, nezinu- Tu man masīnā mūziku neļauj skaļi klausīties! Kā mani tracina tie saldie meli, tie pliekanie iemesli, tas nav vārdos izsakāms! Meitene šobrīd mācās 9.klasē. Skolu basto, lai atkal iesēstos mašīnā un ieņemtu manu vietu. Katru nedēļās nogali un darbdienas vakarus viņa pavada pie viņa, darbnīcā. Brīvdienās tur paliek pa nakti, bet nekas jau starp viņiem neesot, tā viņš man saka!!! Meitenes mātei arī nav iebildumu, jo naudu māte pelna viena pati, bez vīra. Ģimene ir nabadzīga, daudzbērnu, un meitenes mātei tā ir savā ziņā atslodze, ka meita i naudiņu saņem, i viss viņai tiek nopirkts, tikai nez, kā viņa uztver savas 15 gadīgās meitas un 43 gadīgā vīrieša attiecības?! Tā, kā normu? Viss ok., ka meita naktīs dzīvo pie precētiem večiem, basto skolu un ej nu sazin, ko vēl tur dara? Kad es vīram prasu, jautāju, kāpēc tā, kas un kā, atbilde ir viena- es negribu par to runāt, man negribas taisnoties un beigās vēl sāk bļaut un ārdīties, ka es pārāk daudz jautājumus uzdodu un gribu zināt, kas viņam var būt kopīgs ar šo bērnu, ka viņa spēj aizstāt ģimeni? Atbildi jau es pusgadu gaidu. Cik var klusēt, melot, neatbildēt, izlikties un galu galā sēdēt uz diviem soliem vienlaicīgi? Nesaprotu, ja mīl, vai tā rīkotos? Laikam nē. Esmu jau vairākas reizes lūgusi pārtraukt jebkādas attiecības ar šo meiteni, bet pretī esmu saņēmusi vai nu uzbļāvienu, ka esmu apnikusi, vai vienkārši dusmu pilnu klusumu...kā pret sienu! Jaunajā gadā nosolījās, ka turpmāk visu būšu es, bet tie bija tikai solījumi, atkal viss ir pa vecam. Nav vairs spēka. Nav kur iet, nav, kur aizbraukt un aizmirsties. Esmu es ar sagrautu, saskārpētu dvēseli un satrauktais mans mazais, jo visu redz un jūt. Arī viņam tēva pietrūkst, jo viņšs dzīvo tik pa darbu. Bailes pat domāt par viņa seksuālām attiecībām ar mazgadīgu meiteni...es nojūgtos, ja manas domas un apkārtējo aizdomas apstiprinātos!

Ko Jūs, meitenes, domājat par šo? (t)

14.01.2011 12:23 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Šis nu tiešām ir skarbi. Es tevi neapskaužu. Skaidrs kā diena, ka aiziet īsti tev nav kur, jo finansiāli esi no vīra atkarīga, ja?
Laikam vienīgais kaut kāds puslīdz sakarīgais risinājums šai situācijai būtu mainīt pašai savu attieksmi (teikt viegli, izdarīt grūti). Nomierinies iekšēji un dzīvo tā (tīri psiholoģiski) it kā tu no vīra nebūtu atkarīga. Mīli sevi, mīli savu mazo. Varbūt tev ir kāda draudzene, kura arī audzina mazo, satusējiet kopā? Pavadi daudz laika laukā (arī mazajam tas nāks par labu). Diez vai paliek daudz laika, bet mēģini palasīt kādu grāmatu, lai aizmirstos.
Grūti kaut ko vairāk ieteikt. Galvenais laikam neieciklēties uz šo idiotisko situāciju, kurā tu īsti nevari neko mainīt.
Jācer, ja vīrs atjēgsies un nāks pie prāta.
14.01.2011 12:38 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Parunā ar to mazgadīgo pati!
14.01.2011 12:41 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Vispareizākais, protams, būtu iet prom. Bet, tā kā iet prom netaisies, tad bļaušana, lūgšanās, izrunāšanās utt. nelīdzēs. Tas nu skaidrs. Jo viss jau izmēģināts.

VIENīGAIS, kas var palīdzēt (Tev pašai) ir viņa pilnigs ignore. Esi mierīga, izliecies, ka Tevi nekas pilnīgi nesatrauc, dzīvo it kā normālu savu dzīvi.

Kā saka, vīriešiem patīk tur, kur ir miers, ne skandāli un scēnas.

Un tad, kad viņš atgriezīsies pie Tevis, vot tad gan Tu varēsi viņu paņemt aiz škurkas... un izdomāt, ko darīt 8-)
14.01.2011 12:42 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
Apbrīnojami,ka tik ilgi esi spējusi to paciest. Tiešām apbrīnojami.

Ko darītu es? Visdrīzāk,ka diezgan riebīgā veidā izmantotu vīru. Iekrātu naudu. Uz viņa rēķina nokārtotu savu dzīvi un tad aizietu prom.
Turies!
14.01.2011 12:44 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Pie Mertisas teiktā gribētu piebilst - ne tikai izliecies mierīga, bet tiešām centies pa īsam sevī iekšēji atrast mieru.
Turies!
14.01.2011 12:49 |
 
Reitings 34
Reģ: 19.10.2009
Paldies, meitenes! Esmu mēģinājusi dzīvot un ignorēt šo situāciju. Esmu mēģinājusi izlikties, ka mani tas neskar, ka visu to, es esmu tikai izdomājusi, bet man tas ir sanācis tikai uz īsu brīdi- līdz tam brīdim, ka es atkal uzzinu, ka viņš viņu ir izvizinājis, pa visām maliņām un atkal viņi šo dienu ir pavadījuši kopā. Man taču bija jābūt viņas vietā! Pilnīgi gribās, lai arī viņš izjustu to pašu ko es. Gribās satikt kādu, izvizināties, izklaidēties un tā, lai viņš to uzzina, lai ari viņam kaut nedaudz "aizķerās", tikai es esmu sasodīti godīga un nevaru tā- ne izmantot kādu atriebības nolūkos, ne "izmainīt" savam tagadējam, lai tikai ieriebtu. Gribu, lai viņš nāk pie prāta, bet, kā jau Jūs teicāt- laikam jau neko tur nevar darīt. Viņam pašam ir jāsaprot- kas dzīvē ir svarīgāks.
14.01.2011 12:51 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
O Hāras variants arī ļoti labs. Esi mierīga patīkama un prasi vairāk naudas... tā kā nav scēnu un ir patīkama atmosfēra, viņam nebūs iemesla nedod ;-)
Un sāc krāt savam plānam B ;-)
14.01.2011 12:51 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Aizbrauc uz vīra darbu, kad viņš tur ir ar to malaļetku un paskaties, ko viņi tur dara.

Es gan nezinu, vai ir jādzīvo ar tādu vīru... Pedofīliju viņam tur var piešūt (atvaino, ka tik skarbi).
14.01.2011 12:53 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
bitīt matos - uztver to kā teātri, nevis ar īstām emocijām. Ar patiesumu te vairs neko nevar panākt! Šajā situācija neatklāj savas īstās emocijas, esi gudrāka... atceries, ka tas ir tikai uz laiku, lai realizētu savu plānu. Tev jābūt ļoti, ļooooti stiprai. Bet mēs, sievietes, to varam.
14.01.2011 12:53 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Mazgadīgo pavešanu var piešūt īzī...tikai izskatās, ka šajā situācijā tas nevienam nav izdevīgi - ne tev, ne meitenei, ne viņas vecākiem. Tātad nekas tāds arī nenotiks...
14.01.2011 12:56 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Bitīt, es ļoti labprāt parunātos ar to vīru un skuķi, man šausmīgi vajag kaut kur izlādēties, uz boksa klubu neeju, bet man vajag kaut ko līdzvērtīgu. Nopietni
14.01.2011 12:57 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
Es gan neieteiktu rīkot scēnas, kuras visnepatīkamākās būs tieši tev pašai, bet labuma nebūs. Nu kāda jēga aizpērties uz darbu un ieraudzīt ko viņi tur dara? Vai tas kko mainīs??? Neticu.
Tā pat ar agresiju un kaušanos. Tas vēl vairāk varētu tikai noskaņot situāciju pret tevi...iesaistīs vēl policiju...
14.01.2011 13:01 |
 
Reitings 34
Reģ: 19.10.2009
Santa Klauss, ja māte un meita abas ir apmierinātas ar to situāciju un nevienai no pusēm nav pretenziju pret šāda veida attiecībām un vecuma starpību, tad viss ir ok. un kā jau minēju, tā arī ir! Meitene ir laimīga, ka viss viņai tiek, jo līdz šim, neko gardāku par burkānu ģimenē nogaršot nebija iespējams, toties tagad- lūdzu, girbu to, gribi šo? Un mātei ari savs prieks, viens liekēdis no kakla nost!
Plāns B? :-) Es arī par to esmu daudz domājusi. Naudu viņš man dot, tas ir fakts, un tādā ziņā apbižota es neesmu. Varbūt tiešām- laiks krāt un sākt domāt par dzīvi bez viņa. Nevaru to pat iedomāties, bet mēs- sievietes, jā, mēs esam un mākam būt stipras! ;-)
14.01.2011 13:02 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
bitīt_matos - viena tāda doma šaubu sēšanai - varbūt tas jaunais skuķis ir Tava vīra ārlaulības meita no kādām jaunības attiecībām?! tāpēc arī viņai šobrīd tiek viss... Un tāpēc meitenes ģimene tik mierīgi šo faktu uztver! :)
P.S. Starp citu - cik Tev pašai ir gadu? Un cik vecs ir jūsu kopīgais mazais?
14.01.2011 13:04 |
 
Reitings 34
Reģ: 19.10.2009
Chanely- :-D diezvai ar kautiņu izsitīsi no man vīra šo trakulību? :-D
14.01.2011 13:04 |
 
Reitings 165
Reģ: 12.08.2010
sunce (l)
Sanāk seriāla cienīgs scenārijs :D
14.01.2011 13:06 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Inguciic - nu bet tas nav nekas nereāls! Manai radiniecei tieši tāpat pēkšņi ģimenē uzradās vīra ārlaulības 14 gadīgā meita - pati ieradās un paziņoja - Tu esi mans tētis, tiesa gan - vīrs to atzina un pastāstīja sievai, nevis slepus veltīja viņai savu uzmanību, kuras iepriekš nebija bijis...
14.01.2011 13:08 |
 
Reitings 34
Reģ: 19.10.2009
Sunce, nē, ārlaulības bērns tas nav noteikti, jo abi esam rīdzenieki un gan es, gan viņš no turienes esam tikai nesen pārcēlušies uz miestu. Meitenei tēvs ir miris. Es nezinu varbūt tieši tās attiecības bez sekām, bez paskaidrojumiem, bez skaidrošanās viņam ir sagrozījušas galvu? ak, kungs, es tiešām nezinu. Man pašai ir zem 30 un es esmu tik vāja- nu kāpēc es nevaru sevi saturēt grožos un neraudāt? nu ja, asaras jau neprasa- gribi to, vai nē.
14.01.2011 13:09 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Apbrīnoju Tavu mierīgumu, turklāt pusgada garumā...Es sen jau būtu no tāda nelieša atbrīvojusies, kurš neciena savu ģimeni.
14.01.2011 13:09 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
Es iedomājos tieši to pašu ko sunce. Un tas ir pats ļoti reāli. Vai arī jūs esat kopā jau 15 gadus? Jo sanāk ka tā meitene būtu dzimusi kad tavam vīram bija 30. Ja nu vienīgi jūs jau tad nebijāt pazīstami..
14.01.2011 13:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!