Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sakopšanās!

 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009

šoreiz gan ne par savu, bet datora sakopšanu.

blondīnisks jautājums, zinu, ka lai datoru paātrinātu vajag difregmentēt ( nav ne jausmas kā ir pareizi un kā to raksta) un nav arī ne jausmas kur to var izdarīt. man vistas jaunkundze 2007

un otrs jautājums, man ir sajūta, ka zem klaviatūras portatīvajam ir sakrājušie daudz putekļu un visādi citādi mošķi. it kā viss strādā, bet tīrīšanas mānija mani ir pārņēmusi, bet netieku gudra, kā tur var iztīrīt. kā jūs tīrat savus portatīvos- klaviatūras?? vienkārši izņemt man liekas, ka nevaru.

paldies, jums arī tīru svētdienu!! :)

09.01.2011 14:10 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Tas ir mulkibas,ka defragmentesana paatrina datora jaudu!! Cilveki ta doma,bet tirakas mulkibas.

Ja ir pilns ar virusiem, tad vajag parinstelet, nevis niekoties ar sadu programmu, bet ja gribi, tad raksti mekletaja, ar Vistu neesmu darbojusies, nezinu, kur meklet.



Runajot par tirisanu, puteklsucejiem ir speciali uzgali klaviaturam- vismaz pati iztiru ar tadu. Vel variants ir no ebay.com pasutit silikona parklaju, lai edot vai vnk, putekli tur nekratos.


09.01.2011 14:45 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
vajag iztīrīt no visiem sūdiem.. Uzliec diks cleanup un tu redzēsi cik ļoti daudz visādu sūdu tev tur saglabājušies....

par klavieri - es ar ar putekļusūcēju tīru :)
09.01.2011 15:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)