Pangasija.

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009

Droši vien visas ir dzirdējušas baisos stāstiņus par šo garšīgo, maigo saldēto zivi.

Es tam ticēju 50/50. Tāpat šad tad nopirku.

Bet tagad izlasīju viena cilvēka komentāru un viss. Un taisnība jau viņam IR! Kā pa bremzēm. (t) negribu vairs bāzt mutē...

"pangasija ir totāls mēsls. man paziņa strādā ar pangasiju ievedējiem LV un tie ievedēji visiem savējiem saka, lai nekādā gadījumā nepērk to pangasiju, jo tie horror stāsti (sieviešu urīna špricēšana zivīs, skābes špricešana filejās, lai asakas izsķīst, zivju audzēšanas baisie apstākļi, to ka tā zivs ir atritumu zivs un ēd līķus) ir taisnība. pie tam to pangasiju, ko tirgo LV, nevar nemaz ievest citās ES valstīs, jo citās ES valstīs tās pangasijas nevar iziet pārtikas dienesta pārbaudes uz toksiskajām/indīgajām vielām. Bet nu LV jau parasti visu sarunā un ved mēslus iekšā."

09.01.2011 06:27 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Cik esmu ēdusi viņu, tā pangasija likusies tāda bezgaršīga un tad vēl tie dīvainie tauki. Tā jau garšīga, bet kad šito izlasīju, tad nekad vairs mutē neņemšu. Ja gribi ēst tīru, ekoloģisku pārtiku, tad ir jāparvācas uz laukiem, jāizrok dīķis, jāaudzē pašam zivis, kartupeļi un citi dārzeņi, kā arī lopiņi un putniņi gaļai un pienam.
10.01.2011 02:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits