par balansu, iekšēju harmoniju

 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010

sveikas meitenes! sen neesmu šeit neko rakstījusi, jo esmu nodevusies mācībām, bet tagad sagribējās pastāstīt par savu sāpi. es vēlos uzzināt, kā lai panāk iekšēju harmoniju? mana dzīve ir viens vienīgs stress. mācības, sesija, draugi, puisis, vecāki. tas viss mani iekšēji sagrauj. gribētos kaut kādu mieru. varbūt varētu sākt apmeklēt jogas nodarbības. es gan neko daudz par to nezinu. varbūt ir kāda meitene, kas ir bijusi līdzīgā situācijā un kura varētu padalīties savā stāstā ar mani?

:-)

03.01.2011 21:06 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
es nesaprotu... par ko tieši ir stress? man arī ir mācības, tūlīt būs sesija, ir draugs, darbs, draugi. bet man stresa nav. varbūt jāmaina sava attieksme, jāmācās mazāk uztraukties par lietām, kuras nevar ietekmēt, vairāk domāt par sevi un savu labsajūtu? katram var palīdzēt kas cits, varbūt tiešām izmēģini jogu, daudziem ir palīdzējusi iekšējās pasaules sakārtošanā.
man pēc kāda saspringtāka perioda (sesijas, piemēram), palīdz vides maiņa kaut uz 2 dienām - brauciens uz citu pilsētu, piemēram.
03.01.2011 21:12 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Noteikti tev varēs palīdzēt Emanuelle. Viņa vienmēr ir pozitīvisma un miera pilna. ;-)
03.01.2011 21:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits