man vajag palīdzību

 
Reitings 12
Reģ: 10.08.2010

vajag padomu...

Nekad agrāk nebiju sastapusies ar tādu situāciju, bet nu es esmu vnk uz mutes un bez vārdiem!!!

Pat nezinu ar ko, lai sāk..

okey, man ir nepilns 21 gads, esmu kopā ar pusi, kuram nu jau būs 23, parasti šajā vecumā džekus neinteresē nekas vairāk, kā sex sex sex un nekas ĻOTI nopietns nesaista! Mēs esam kopā tikai 3īs nedēļas, bet, kas ir tas, kas mani izbiedēja - viņš grib jau tagad no manis bērnu, jaunajā gadā bijām tuvi un neizsargājāmies - un no rīta viņš man jautā - gaidīsim 10 dienas un taisīsim testu vai pirksim tabletes! Abi atrodamies Anglijā...Vai nav ārprāts - es vēl neko tādu nedomāju - bērni utt., sāku viņam rakstīt - ka neesmu vēl šiti gatava, man tas jāapdomā - man viņš patīk, viņā ir viss, ko es gribu vīrietī, bet tas kā viņš steidzas...kad teicu nogaidam, es pirkšu tableti, viņš man atbildēja, Tu tableti varēis dabūt tikai pie ģiemenes ārsta (pie kura es protams vēl neesmu reģistrējusies) tāda sajūta, ka viņš pēc iespējas ātrāk grib tikt pie bērns, jo, kad teicu, lai nogaidam - viņš saskuma par to... VAAAJPRĀTS, man ir bail no tā visa...

palīdzat ar padomu, un ja nu tiešām es palieku stāvoklī - mēs esam kopā tikai 3īs nedēļas, ja nu gadās tā, ka beigās ar bērnu viena pati uz rokām palikšu es???

03.01.2011 06:04 |
 
Reitings 324
Reģ: 30.08.2010
Es esmu dzirdējusi, ka parastais aborts UK arī bez maksas, bet varbūt man kaut ko sastāstīja, jo UK pati neesmu vispār par bijusi. :-)

Par situāciju man gribas teikt tā - meitene, Tu esi ļoti iekritusi! Es neuzskatu, ka 23 gadīgam prātā tikai sekss, bet izmisīgi bērnus šajā vecumā arī nevēlas. Pat ja viņš patiešām vēlas bērnu un tur nav nekāda āķa - Tu taču to cilvēku nepazīsti! Izbaudiet attiecības divatā :) Tas taču ir tik jauki - pastaigājiet uz randiņiem, lēnam iepazīstaties ar otram svarīgiem cilvēkiem, iepazīstat veins otru...Bērns jūsu vecumā noteikti pagaidīs :)
04.01.2011 09:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits