Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības bez nākotnes?

 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009

Sveikas meitenes.

wnk gribējās kādam pakratīt sirsniņu, jo mājās esmu viena un tā.

tātad man ir/bija puisis. mēs ar viņu tā teikt bijām kopā gadu. šī gada laikā izgājām cauri visam. no malas šķita ka esam gandrīz vai ideāls pāris,bet mēs nebijām pāris. mēs wnk tusējām kopā, tā teikt. viņš wnk nevēlējās nopietnas attiecības, bet viņš negribēja mani zaudēt,jo es redz viņam biju tuva un mīļā, vienīgā,kas viņu tik labi saprot un atbalsta..

tā mēs te malāmies, gadijas kaut kādi strīdiņi,bet caurmērā viss bija labi. Kopā sagaidījām jauno gadu, visu laiku pavadijam kopā,viņš bij paspējis ar maniem draugiem sapazities,es ar viņā. kā ar;i vakar ar viņa brāli un tēvu sapazinos. :) viss bija gandrīz vai ideāli, līdz es uzdevu viņam vienu jautājumu. "paskaido,kas es Tev vispār esmu"? un ar to arī aizgāja viss k chortovoi materi :( vinjs sapsihojās, ko Tu te atkal at tādiem jautājumiem, man ir labu tāpat, nu kam mums kaut kas nopietns.. :( un vēl tip es sāku kaut ko par veltajām cerībām, jūtām. un

šis tāds atbildēja, kas es Tev liku sacerētuies...es Tev neesmu nekad neko solījis un tā. man ar Tevi ir labi tā kā ir...bet uz neko nopietnu nesaceries. tas bij sāpīgi. :( galvenais ka viņš man deva cerības,ka būsim nopietni kopā , vasarai bija plāni no vinaj puses par kopigu dzivosanu.. Nu kas tas par sviestu? Ko lai dara? es nez,esmu apjukusi,sāpināta. :(

03.01.2011 01:34 |
 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009
pati jau teici- vienkārši tusējām kopā.ta nu ko Tu no tādām attiecībām gribēji?un ja puisis teica,ka neko nopietnu negrib.sirsniņ,puiši ir kruti uz visādiem solījumiem ne uz darbiem un ja vecis nav iemīlējies tad nekā.un sievietes vienmēr saķeras un dzīvo mākoņos.tā kā iesaku visu ņemt vieglāk un atrast tādu,kas Tevi mīl! (l)
03.01.2011 01:38 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
gadās, ka tevi piekāš.
Jādzīvo tālāk, gan jau ka būs vīrietis kurš vēlēsies būt ar tevi kopā pa īstam! ;)
03.01.2011 01:39 |
 
Reitings 308
Reģ: 01.07.2010
Atceros, ka man bija tāda situācija - ļoti gribēju būt ar viņu kopā, bet vairāk kā draudzene. Man šķita, ka ir fantastiski, kopā pavadījām daudz laika un tas skrēja vēja spārniem. Ļoti reti gadās satikt tādus cilvēkus.
Un tad pienāca brīdis, kad viņš teica, ka vēlas tikt skaidrībā - un to arī vajag darīt. Tavā situācijā - ja viņš nevēlas neko vairāk, sevi sāpināsi mazāk, ja aiziesi tagad.
03.01.2011 01:41 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
Nu bet kāpēc tad tā vajadzēja "auklēties" ar mani? tipa dot tās cerības, bet tad visu apcirst un izlikties ka nekas tāds nav bijis.
njā. Tu saceries, uzticies, bet Tevi wnk piekāš! :%27-(
tik stulbi jūtos,jo galu galā bija sajūta,ka varbūt ar laiku viss būs nopietni,a rī viņa rīcība par to liecināja, bet rezultātā... vārdi pārliecina'ja par pretējo.
03.01.2011 01:42 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
varbūt puisis baidās?
ej nu saproti tos vīriešus vispār.
lai gan es pati savējam pašā attiecību sākumā arī teicu, lai necer, ne uz ko daudz, jo vienmēr bija tā, ka man pēc pāris mēnešiem apnīk. bet redz, nu jau 2 gadi kopā
03.01.2011 01:43 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
Jā,, draudzene teica to pat. Ej projām, kam;er to vari, negaidi,kad Tevi pametīs. :( bet tas ir tik grūti,jo gada laikā šis cilvēks bij kļuvis tuvs ne tikai kā puisis, bet arī wnk kā draugs. mēs viens otram stāstījām visu. :(
es zināju ka nevar sacerēties. bet kā lai pavadot gadu kopā ar kādu, nevar pieķerties viņam. man taču galu galā arī ir jūtas.
03.01.2011 01:45 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.01.2011
saproti..vienkārši ir tādi tipāži, kam ir labi nopietni nesaistoties,viņi vienkārši bauda dzīvi..turklāt, tu zināji viņa nosatāju. tātad jāsamierinās. un tikai tev jāizlemj- gribi vēl turpināt tā "tusēties" vai tomēr, meklēt kādu, kas vēlas nopietnas attiecības.
03.01.2011 01:45 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
ja jau esi svariga, tad pamegini no vina aiziet, dzivot savu dzivi, vins noteikti atskries pie tevis, jo kopa esat pavadijusi tik ilgu laiku.. vinam tu noteikti es svariga :-)
ja ne, tad.. tad neko.. jadzivo talak.. tapat no tadam attiecibam nav jega. Tu nevari piespiest vinam sevi gribet un taa..
esmu bijsui tada situacija :-/
P.s. atvainojos par kludam un, ka nav garumzimes, gruti man ar so kompi.. :-D
03.01.2011 01:46 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
elllie. jā zināju nostāju,bet viss ko viņš adrīja liecināja par pretējo, ciemso braukšana, iepazīstināšana ar darugiem un ģimeni. Mums pat bija ielūgums uz draudzenes kāzām kā pārim, uz kurām arī taisījāmies iet kopā unj tā..
03.01.2011 01:49 |
 
Reitings 308
Reģ: 01.07.2010
devil's angel pareizi uzrakstīja - viņš Tevī nav iemīlējies. Viss, nekas tur nepalīdzēs, nekāda runāšana, nekas.
03.01.2011 01:51 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
Bon_Bon. jā,..man ir līdzīgs kaut kas padomā, wnk nozust no viņa dzīves uz laiku, jo ja jau esmu svarīga,zinās kā sameklēt un kā darīt, ja nē, tad nemaz tik svarīga neesmu bijusi. bet stulbākais ir tas ,ak mācamies vienā skolā un dzīvojam vienā pilsētā. visu laiku sanāk satikties...
03.01.2011 01:51 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.01.2011
tātad, teorētiski, viss bija kā īstam pārim, kam ir nopietnas attiecības, vai tā? tikai nav konkrētības no viņa puses? nu tad, mans ieteikums, izstāsti, ka gribi, lai viņš beidzot nosaka jūsu attiecību stāvokli- nopietnas/tikai aizraušanās, laika pavadīšana.. saki, ka vēlies to zināt priekš sevis. ;-) un vēl kas, nerunā izmisīgi, drīzāk vienaldzīgi, jo tavs puisis izklausās, pēc tāda "brīvā"tipiņa, kam nepatīk, ja kko uzspiež. :-)
03.01.2011 01:55 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Tas puisis tāds jocīgs. Saka neko negrib, bet tajā pašā laikā plāno kopā dzīvošanu un jūtas ļoti labi. Nez viņš pats saprot, ka ir pretrunās?
03.01.2011 01:57 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
elllie, tur tā lieta,ka viss bija kā īstam paŗim. bet viņš tā teikt baidījās no tā vārdu salikuma "mēs esam pāris". es nezinu kas mēs bijām pēc viņa uzskatiem :(
nezinu vai sanāks tā parunāt, katru reizi kad es kaut ko tādu sāku runāt, atlika tikai ieminēties un viņš no tā sacēla paniku. tip- Ko Tu atkal veco dziesmu sāc? Tev tas nav apnicis vēl? unj tā tālāk... kas Tu nesaproti.. un tā tālāk.
03.01.2011 02:00 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
cosmonaute. es nezinu vai viņš saprot.. :( jo viņa vārdi un rīcība ir divas dažādas lietas. :( saka un dara vienu,bet domā..nav zināms ko.
tikko viens labs draugs pateica- "Nu nav čalim pilnas saujas". pirmo reizi pasmējos šovakar.
03.01.2011 02:03 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ojjjjj, zinu vairākus tādus, kas 5 gadus dzīvo kopā, bet kad sākas runas par kopīgu nakotni, klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši.
Mierīgi, bez nekādiem liekiem skandāliem vajag attālināties un tad paskatīties reakciju - juks prātā vai būs tīri apmierināts. :-)
03.01.2011 02:03 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.01.2011
jā, tad tiešām viņu tas,iespējams, biedē. iespējams, ka viņš domā, ka, ja kļūsiet par "īstu" pāri, tad tu viņu varēsi pārāk daudz ierobežot.
laikam jau pareizi vien būs, ja pārbaudīsi, cik svarīga viņam esi, kādu laiku pazūdot, nekontaktējoties.. lai pats meklē, lai pats skaidro kas un kā. tad varbūt, sapratīs, ka meiteni vajag kkādu konkrētību, it īpaši pēc tik ilga laika. ;-)
03.01.2011 02:07 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
elllie. jā varbūt arī tā, jo es vasaru pavadīju UK,strādāju un tā. un viņš man visu laiku rakstīja un zvanīja, teica ka ļoti gaida atpakļ. kad atbraucu, tas bij vsp. visu laiku bijām kopā, nekur mani negrib;ēja projām laist. un tad decembra beigās viss sāka iet uz slikto pusi.. :(
03.01.2011 02:11 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.08.2009
Es saprotu to puisi, es esmu tieši ļoti līdzīgā situācijā, tikai tā puiša vietā! Un tas otrs ir tavā vietā tākā. Cilvēks vnk nevēlas saistības.
03.01.2011 02:12 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.08.2009
Es saprotu to puisi, es esmu tieši ļoti līdzīgā situācijā, tikai tā puiša vietā! Un tas otrs ir tavā vietā tākā. Cilvēks vnk nevēlas saistības.
03.01.2011 02:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits