Augstas prasības

 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010

Arvien vairāk jūtu, ka manas augstās prasības dažubrīd sāk mani nomākt,piemēram, man ļoti patīk, ka visi trauki ir saskaņoti ar dzīvokļa interjeru, patīk, ka viss ir ļoti tīrs un esmu izvēlīga attiecībā uz ēdienu/pati gatavoju, tiesa/ un dzērieniem. Reizēm ir tā, ka aizejam uz bāru vai rest., bet mani tur neapmierina ēdienkarte vai dzērienkarte un vēlos doties prom...

Tāpat arī šobrīd man nepatīk vannas istabā flīzes, vēlos to remontēt/par saviem līdzekļiem, protams/, bet draugs saka, ka viņu apmierina.

Bieži esmu neapmierināta ar savu augumu, īpaši šodien, kad uzkāpu uz svariem un konstatēju, ka 2 dienu laikā +2kg :-O Man gribās, lai man ir lielāki un izteiktāki muskuļi..

Un vienmēr sevi domās kritizēju - gan savu izskatu, gan rīcību, gan darba spējas, vienmēr liekas, ka varu vairāk un labāk..lai arī sanāk labi.

Turklāt šīs prasības manī bijušas jau krietni sen..Draugam gan pret to nav nekādi iebildumi, jo es vienmēr zinu, ko gribu - neesmu raudulīga, nikna un savas vēlmes izsaku īsi, bet kodolīgi.

Kā ir ar Jums?Kā Jūs tiekat galā ar savām kaprīzēm?Vai tās Jums nesagādā problēmas sadzīvē?

03.01.2011 01:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam parpratu-man likas ,ka tika uztaisita diskusija ,no vienas puses tapec,ka gribejas dzirdet ari kadu padomu |-) !!!Likas ,ka cilveks nemaz nav tik apmierinats ar to sajutu,ka ir tads "perfektums" ieksa!!! (t)
03.01.2011 03:43 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Emanuelle - veiksmīgu darba dienu (l) :-D :-P
03.01.2011 03:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Skrienu :-) !!!Nevaru atrauties!! :-D :-D :-D Paldies!!!! (l) (l) (l)
03.01.2011 03:46 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Bet ko viņa cerēja?Atklāt,ka visām citām foruma meitenēm arī ir apsēstība ar svaru,viņas arī pieskaņo traukus istabas sienām un plēš flīzes vannasistabā nost katru reizi,kad pēķšņi nepatīk?
Sorry,bet man totāli šķiet,ka šitādi murgi prātā var rasties tikai no bezdarbības.Pat ne no kkādām traumām,kas šeit tika minētas,bet vnk no bezdarbības.Nu,no sērijas,ja problēmu nav,tad tās ir jāizdomā.Būtu viņai jānoskrienas katru dienu vairākos darbos,lai sevi pabarotu un rēķinus samaksātu,tad muļķības galvā nenāktu.
03.01.2011 03:46 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
bieži netieku galā ar savām kaprīzēm, bet manos spēkos tieši šobrīd vienīgais, ko es varu darīt, ir manas attieksmes mainīšana. neteikšu, ka labi padodas, bet cenšos.
šis gan ir vairāk saistīts ar kādu citu cilvēku rīcību, kas kaut kādā mērā ietekmē mani.

ar prasībām pret izskatu ir tā, ka vienu brīdi sevi drausmīgi kritizēju, nekas nebija labi, mati skaitījās neizdevušies, ja viena šķipsna stāvēja ne tā, kā man vajag. bet tad es kaut kā to pārtraucu to pārspīlēto sevis kritizēšanu, jo sapratu, ka ir tizli tā darīt.
jā, es neteikšu, ka esmu ļoti apmierināta ar savu augumu, taču atklāti pasaku, ka uz sportu arī es nevaru saņemties - esmu mēģinājusi, bet man ātri apnika (gan trenažieru zāle, gan skriešana).
mmnjāā, bieži sevi kritizēju par to, ka es nedaru tik daudz, cik es varētu darīt, bet saprotu arī to, ka tā ir tikai tukšu salmu kulšana, jo no tā tāpat nekas nemainās.
03.01.2011 04:12 |
 
Reitings 148
Reģ: 10.12.2010
Uiii, meitenes, vai tiešām Jums nav nevienas kaprīzes vai vājības? :-)Varu atzīties šajā briesmīgajā noziegumā - man tādu ir daudz.Un, jā,diemžēl arī man dažkārt piemīt nevajadzīgs perfekcionisms, prasīgums un spēja sevi kritizēt par sīkumiem. Pati sev to esmu definējusi kā atliktās dzīves sindromu -kad man būs vēl labāks izskats, vēl tīrāks un skaistāks dzīvoklis, vēl paklausīgāks bērns utt., tad tik es dzīvošu un tad tik es būšu superlaimīga.Tādos brīžos sevi nosēdinu:zini,mīļā, tāda perfektā rītdiena nepienāks, dzīvo un baudi to, kas tev ir dots tagad :-)
03.01.2011 13:36 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
ja maļam tēmu, tad maļam, :D

man smiekls nāk, ka visas pēkšņi baigās aizstāves, a kad no sākuma rēja virsu, tad jau nekas :D

bet nu sorry, man kā zemam vidusslānim, tomēr spiežas acīs, ka visas Agritas vājības saistītas ar naudas tērēšanu :D:D:D

mana vājība ir veču muguras, tur nevienu pliku santīmu tērēt nevajag, lai gūglē bildītes paskatītos :D:D (nu interneta ikmēneša maksu neskaitīsim) :D
03.01.2011 13:45 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Vairāk vai mazāk viss balstās uz mat.vērtībām, piem.man ļoti patīk vācu aitu suņi, tā kā patreiz vēl nav apstākļi, lai sunu mājā turētu, tad kolekcionēju mīkstās mantiņas un arī tur līdzekļi vajadzīgi..Vasarā patīk peldēt, braukt ar laivu pa ezeru, bet, lai līdz tam ezeram nokļūtu vajadzīga degviela auto un finanses laivas nomai..Mūsdienās nekur neiztikt bez naudas. Visur tā ir vajadzīga, lai kaut kur nokļūtu un apskatītu...pat sēņojot, lai nokļūtu līdz mežam..
03.01.2011 13:54 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.09.2010
es arī apšaubīšu uzskatu, ka turīgie cilvēki ir sekli un par šķīvju krāsām vien domā. te jau šī doma ir iepriekš izteikta.
arī man būt iekšēji sakārtotākai palīdz harmonija apkārtējā vidē, pat pedantiskums. un "apsēstība" ar sava ķermeņa trenēšanu nav tas kaitīgākais ieradums. vienīgi vajadzētu sevi mazāk kritizēt un vairāk paslavēt, papriecāties, bet arī pilnībā saprotu, ka to ir grūti izdarīt, jo taisnība vien ir - tu neesi perfekta tāpat kā es un neviens cits. ieteiktu saprast, kurās jomās tev ir svarīgi būt perfektai un kurās tu vari mazliet atslābināties, tad paliks vairāk spēka svarīgajam un mazāk izdegsi mazsvarīgos sīkumos.
vispār, es tev ieteiktu jogu, ja tev tam atliek laiks (un ne jau kārtējā sporta klubā, bet īstu jogu).
03.01.2011 13:56 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Augstas prasibas nav nekas slikts tikmer, kamer netrauce dzivot sev un citiem! Ja sak traucet, tad jadomaa, kaa to pamainit..
Bet nu taa apsestiba ar savu augumu un sportoshanu gan man neshkjiet kaa augstas prasibas. Ta ir tiraka apsestiba un nekas vairak..
03.01.2011 14:01 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.09.2010
"bet nu sorry, man kā zemam vidusslānim, tomēr spiežas acīs, ka visas Agritas vājības saistītas ar naudas tērēšanu"

lai gan no cita slāņa, bet tāpat tu ikdienā tērē naudu ik uz soļa, lai apmierinātu savas nepieciešamības un vēlmes. atšķirība tikai tajā, cik daudz katra no jums tērē.
tāpēc tā ir liela muļķība, ko no tevis rakstītā esmu te citējusi.
ja tava vienīgā izklaide ir internets un vīriešu muguru pētīšana, tad jau jāsāk domāt, kura no jums ir sekla.

es neaizstāvu Agritu, bet mazliet kaitina tā cilvēku skaudība vai arī nicinājums pret turīgiem cilvēkiem. galvenokārt jau skaudība.
03.01.2011 14:03 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, ir labi, ja cilvēks zina, ko grib, jo tas, kurš nezina, ko grib, neko arī nedabū.
Bet attiecībā uz sevi perfekcionisms reizēm ir nevietā, man pašai ar to ir problēmas, vēlos būt perfekta, līdz ar to, arī citus cilvēkus vēlos redzēt perfektus, tādēļ viļos draugos, grūti atrast puisi...
03.01.2011 14:03 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
Agrita ir kā sarkana lupata, ko bullim novicina purna priekšā :D

Augtas prasības ir ļoti labi, līdz tās ir vienkārši prasības un nepāraug par paranoju :)
03.01.2011 14:05 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
nelasīju visu, bet manas domas ir tādas - Tev vienkārši jāiemācās nošķirt mazāksvarīgas lietas no svarīgākām. Nav jau nemaz tik slikti tās augstās prasības..ne mazums cilvēku, kas tieši tā dēļ ir ļoti daudz sasnieguši.

man arī ir dažreiz līdz ārprātam augstas prasības, bet tas tā - ne par pilnīgi visu, jo esmu sapratusi, ka ir lietas, kuras vienkārši nav iespējams mainīt (arī par izskatu), un esmu samierinājusies ar to. :-)

Un vai tad Tevi tas traucē? Ja ne Tev ne tuvākajiem tas neliekas nekas šausmīgs, tad kādēļ to mainīt? Un ko tas dos, ja citi tagad Tev teiks, ka Tu neesi normāla? - neko! :-D Bet, ja traucē, tad attiecīgi jārīkojas - jāiet pie kāda speciālista, kas palīdzēs tikt galā ar sevi.
03.01.2011 14:06 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
berry..., man atkal ir savādāk - pret sevi jā, prasības nav zemas, bet par puisi - tikai ne mr. perfekto, lielisko utt. :-D jocīgi īstenībā :-D :-D
03.01.2011 14:08 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Par domāšanas seklumu un spriešanu tikai pēc savas dzīves pieredzes liecina to meiteņu izteikumi, kas uzskata, ka krīzes laikā dzīvot finansiāli nodrošināti, grezni, izšķērdīgi, tērējot naudu savām iegribām, vēlmēm, ir kkas anormāls, nepieņemams, neiespējams un galu galā tur kkas nav tīrs.
Atjēdzaties! Ir taču tūkstošiem cilvēku, kam nauda nesagādā problēmas.
Un tas, ka jums tās nav un nekad naudas pilnu dzīvi neesat redzējušas, nenozīmē, ka jums ir tiesības pārmest kādam izdošanos un dzīvošanu savu vēlmju un dzīves pilnveidošanai.
Kas attiecas uz AgritasR uzdoto jautājumu - neizceļos ar lielām kaprīzēm, mēdzu domāt savu iespēju robežās, varbūt kkad mainīšu šo domāšanas veidu, bet pagaidām palieku pie tā un esmu apmierināta ar dzīvi.
03.01.2011 14:09 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
nu tad es tikai redzu to sarkano lupatu :D jo augtas prasības tiešām ir laba lieta, bet ja tās aprobežojās tikai ar materiālām lietām, kas tur labs vispār :D
bet labi, labi, Agrita ir jauka sieviete, varbūt viņas ekspresijas veids tāds īpatnējs, bet nu tomēr KAREN MILEN kleitas un VERCACE čemodāni man acīs baigi spiežas :D

MAN arī ir GUESS pulkstenis, zābaki un kkāda veca VERSACE oriģinālā maika, bet kuru tas interesē :D
03.01.2011 14:40 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
Hell, relax :D Man ir īstā gucci maika un pradas džemperītis no aizvēsturiskās kolekcijas, ejam stiloties :D
03.01.2011 14:43 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
čepsi, wow, davai, es savu versaci, tu gucci, un iesim iekarot kādu lauku nakts klubu :D
03.01.2011 14:47 |
 
Reitings 1270
Reģ: 29.01.2009
mierīgi :D būsim krutas :D
03.01.2011 14:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits