Augstas prasības

 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010

Arvien vairāk jūtu, ka manas augstās prasības dažubrīd sāk mani nomākt,piemēram, man ļoti patīk, ka visi trauki ir saskaņoti ar dzīvokļa interjeru, patīk, ka viss ir ļoti tīrs un esmu izvēlīga attiecībā uz ēdienu/pati gatavoju, tiesa/ un dzērieniem. Reizēm ir tā, ka aizejam uz bāru vai rest., bet mani tur neapmierina ēdienkarte vai dzērienkarte un vēlos doties prom...

Tāpat arī šobrīd man nepatīk vannas istabā flīzes, vēlos to remontēt/par saviem līdzekļiem, protams/, bet draugs saka, ka viņu apmierina.

Bieži esmu neapmierināta ar savu augumu, īpaši šodien, kad uzkāpu uz svariem un konstatēju, ka 2 dienu laikā +2kg :-O Man gribās, lai man ir lielāki un izteiktāki muskuļi..

Un vienmēr sevi domās kritizēju - gan savu izskatu, gan rīcību, gan darba spējas, vienmēr liekas, ka varu vairāk un labāk..lai arī sanāk labi.

Turklāt šīs prasības manī bijušas jau krietni sen..Draugam gan pret to nav nekādi iebildumi, jo es vienmēr zinu, ko gribu - neesmu raudulīga, nikna un savas vēlmes izsaku īsi, bet kodolīgi.

Kā ir ar Jums?Kā Jūs tiekat galā ar savām kaprīzēm?Vai tās Jums nesagādā problēmas sadzīvē?

03.01.2011 01:13 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Atvainojos uzreiz par savu godīgumu!
Agrita, Tev nav draudzeņu, Tev ir garlaicīga dzīve(manuprāt) un no Tevis apkārtējiem nav īsti lielas jēgas, tāpēc arī lēnām ej sviestā un kasies bezjēgā. Tu neesi sasniegusi visu pati, tāpēc Tu gribi mainīt sīkumus. +2kg 2 dienu laikā nav problēma un Tev nav augstas prasības, Tu vienkārši neredzi savu vērtību, tas arī viss.
03.01.2011 02:52 |
 
Reitings 570
Reģ: 02.03.2010
iedomājies pirmo randiņu, viss tik skaisti, bet Tu sēdi un domā kā aizkaru tonis neatbilst galdautiem, dakšiņa ir pārāk sašvīkāta, salvetēm ir nepāra skaitlis (pēc fenšui- nelaime :D ), atnestajam dzērinam salmiņš par garu, džekam krekla apkaklīte vaļā, vienai kurpjušņore ir garāka par otru....
vau, Tev laikam nekad nav garlaicīgi :D :D :D
03.01.2011 02:57 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krasas-ka parasti tu nodod ta ,ka "sirds apstajas",bet dzilak padomajot, varbut tev ir liela taisniba!!!Cilveks ir ta aiznemts ar savu arejo perfektumu,majas perfektp izskatu,ka aizmirst ,ka dzive nesastav no ta vien!!! |-)
Krasas-man patik tavs tiesums!!!Man patik ,ka cilveks nebaidas pateikt savas domas!!!Tapec jau Agrita ,man liekas, saka so temu,ka velejas dzirdet citu domas !!! :-)
03.01.2011 03:00 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, paldies! Es ceru, ka viņa ne tikai vēlējās dzirdēt atbildes, bet ņems tās vērā!
03.01.2011 03:05 |
 
Reitings 570
Reģ: 02.03.2010
Agritas augstajām prasībām neatbilda neviena atbilde :D :D :D
(neņem ļaunā :) )
03.01.2011 03:07 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Agrit, sorry, būs skarbi, bet tu tā dari tāpēc, ka tev nauda pilna pakaļa, ja tev būtu vismaz uz pusi mazāk iztikas līdzekļu, tu domātu par daudz svarīgākām lietām, nekā flīzes vai muskuļi, svars, un pieskaņotie šķīvji sienām... tev citas vērtības parādītos... ne jau velti saka, ka turīgi cilvēki ir sekli cilvēki....
03.01.2011 03:08 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Ja man būtu augstākas prasības pret sevi un sev apkārt esošo ( izņemot cilvēkus, protams), tad dzīvē man būtu paveicies mazliet labāk.
Un, manuprāt, te nav runa par to, vai tev naudas pilna pakaļa vai tikai graši makā mētājas. Cilvēks ar augstām prasībām pat ar mazumiņu, bet darīs visu, lai apmierinātu savas prasības.
03.01.2011 03:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Viesuli!!! :-D :-D :-D
03.01.2011 03:11 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
AK 47, turīgie visi nav vienādi. Ir tie, kas paši sasnieguši, ir arī tāda interesanta kategorija kā "iz grjazji v knjazji" u.c. Ir laimējies satikt meiteni, kura gluži kā filmu varone no viesmīles nelielā pilsētiņā ir kļuvusi par ļoti turīga vīrieša draudzeni. Viņa lielāko daļu sava laika meklē iespēju palīdzēt citiem, pērk dāvanas maznodrošinātajiem, ziedo bērnunamiem, dzīvnieku patversmēm, rūpējas par savu vīrieti, un man tiešām prieks par viņu!
03.01.2011 03:12 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Savā ziņā piekrītu AK 47.Ja tev būtu jādomā par to,kā savilkt galus tā,lai būtu ko ēst arī mēneša beigās,tev nebūtu laika domāt par to,vai trauki piestāv sienām un tamlīdzīgām muļķībām.
Ja godīgi,brīžiem šķiet,ka tas tev ir pats svarīgākais: skatīties no augšas uz pārējiem,šķērdēties apkārt ar naudu un piekasīties visam iespējamajam.
Piedod,bet šķiet,ka tu esi izlepusi un pati vairs nezini,kur vēl piekasīties visam.
Man tādu kaprīžu nav.Es priecājos,ka man ir ko ēst,priecājos,ka man ir trauki,priecājos,ka varu kādreiz aiziet uz kādu restorānu.

03.01.2011 03:15 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
krāsās, tas nebija par visiem cilvēkiem, bet par šo gadījumu tieši :-D nezinu kādā veidā viņai krīzes laikā nāk tie tūkstoši kabatā, ja strādā par tulku pāris h dienā (man tā liekas, ka viņai šāds darbs bija), un pirkt karen milen kleitas, izklaidēties visu laiku pa spa un citām vietām, kur uz nedēļas nogali vismaz 50-60 ls aiziet, ja pieticīgi dzīvo, kā redzams, tas tā nav....
03.01.2011 03:18 |
 
Reitings 118
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, galīgi nepiekrītu iepriekšējam komentāram, ka turīgi cilvēki=sekli cilvēki. Varbūt dažu turīgu cilvēku bērni, kas neko nedara kā tikai tērē vecāku naudu ir sekli, bet daudzi tie, kas visu panākuši ar savām spējām ir ļoti inteliģenti, interesanti, ar savu domāšanas veidu un cilvēciski pievilcīgi.

AgritaR, Tava apsēstība nevar būt saistīta ar kāda veida kompleksiem no bērnības? Varbūt nāc no ne tik turīgas ģimenes, vai nedzīvoji apstākļos, kādos gribētos? Man, piemēram, prasības un mērķi izriet no bērnības. Daudz kas bija liegts, tādēļ tagad strādāju pie tā, lai man tas būtu, cenšos būt perfekta. Mans perfekcionisms nav saistīts ar māju uzkopšanu, bet citām jomām, piemēram, izglītību. Tas brīžiem traucē, brīžiem palīdz, saprotu, ka ir grūti "atlaist".
Vispār.. izklausies saspringta un, ja godīgi, rodas iespaids, ka tā Tava tieksme ir ārišķīga (nepārproti, lūdzu, šī vārda lietojumu no manas puses). Tev ir svarīgi labi izskatīties, būt labā formā, skaists ēdiens, perfekta ēdienkarte, ideāls dzīvoklis, dzīve, kas izskatās ideāla no malas. Tā, lai to redz citi un lai redz, ko esi sasniegusi.. Un tas arī ir tas iemesls, kādēļ man radās jautājums vai šādas apsēstības saknē nevarētu būt bērnība/jaunība. Kaut kas trūcis un tagad tas ir un tāpat ir arī vēlme parādīt to citiem?
03.01.2011 03:19 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Citiem tik tiesam ir problemas ka savilkt galus, nomaksat rekjinus, cik atlicinat esanai, cik drebem. Bet tavas problemas ir vienigi tavs svars, prats, domasana un flizes vannas istaba.
Atver acis uz realo pasauli. Ja tu esi tik turiiiga nereklame to tik loti, jo ta nauda tev var nebut uz ilgiem laikiem. Dari ko lietderigu, piemeram ziedo palidzi citiem.
03.01.2011 03:21 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
jā, jā sorry, tas ne par visiem turīgajiem.... arī nabagi ir sekli, paskatamies cik daudz parastās 100 latnieces te seklas mēdz būt :D es neceļu sevi augstāk par citām 100 latniecēm, bet man dažreiz liekas, ka es galīgi nederu šai sabiedrībai jo domāju galīgi savādāk par lielāko daļu lietu, notikumu, vērtību...

tādad jāsaka, ka ir 50:50 par tiem seklajiem :D
03.01.2011 03:21 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.06.2010
Man atkal liekas, ka Agrita vēlējās tikai uzzināt citu cilvēku prasības pret sevi, nevis kārtējo diskusiju, kur citi apspriež par to, kas Agritai labs vai slikts. :-D
03.01.2011 03:21 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Es piekrītu burning. Kā tik Agrita uzcepj diskusiju tā visas atkal un atkal maļ vienu un to pašu par viņas biezo maku. Jums neapnīk?
03.01.2011 03:24 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
bet vai tad šeit nevar just to, ka cilvēks netiek morāli ikdienā nodarbināts un tāpēc domā par muļķībām? :D:D

labi, labi, mans padoms, atrast nodarbošanos, palasi smadzeņgrauzes grāmatas, pilnveido sevi garīgi, tad arī redzēsi savu vērtību (piekrītu tam komentāram, kur teica, ka Agrita neredz savu vērtību)!
03.01.2011 03:30 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.06.2010
Nu vienalga vai var just, vai nevar. Bet vienkārši tas jau par traku paliek, ka Agritai vienmēr bruks virsū, ka šitais un šitais nav pareizi. Tak skaidrs, ka tāpat viņa jūsos neklausās, jo viņai tas vienkārši neinteresē. :-D Nu vismaz man tā liekas, ka jūsu spriedumi par viņas dzīvi viņu tiešām neinteresē.
03.01.2011 03:37 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
oi, arī es esmu ļoooti paškritiska, un tas nomāc. ļoti vērtīgi ir atlsābt, tiešām... bet es zinu, cik tas ir grūti
03.01.2011 03:39 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Man pat nebija domas spriest par viņas dzīvi, uzrakstīju savu pieredzi un ieteikumu, un viss :-)
Un šo ieteikumu (pārdomas) esmu jau rakstījusi arī citās tēmās.
Un kā jau raksta - viņai tāpat neinteresē visticamāk, ko par viņu saka.
03.01.2011 03:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!