Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iepazīšanās

 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010

lieku šo tēmu pie attiecībām, jo jebkura cilvēku komunikācija tacu ir attiecības, vai ne?

šoreiz nebūs runa par iepazīšanos ar vīriešiem. lai gan kāpēc gan ne - viņi jau arī ir cilvēki. :) precizēšu - par iepazīšanos romantiskiem nolūkiem šoreiz ne.

ir tā, ka mani vismīļākie un dārgākie draugi jau vairāk kā gadu atpakaļ iz aizbraukuši - izmētāti pa pasauli un katrs savā malā. tikvien kā pa svētkiem sazvanamies, vai šad tad skaipā pačalojam. un par spīti tam, ka man ir gan puisis, gan viena laba draudzene, jūtos diezgan vientuļi. nav vairs to ballīšu, kas kādreiz bija, kad varējām sapulcēties 20 cilvēki pie kāda mājās vai kāds bariņš aiziet uz bāru un jautri papļāpāt. pirmssvētku pārdomās sapratu, ka patiesībā jau tie draugi bija kā saikne uz jaunām pazīšanām. jo šie cilvēki, ar kuriem kopā pavadīju laiku spēja zibenīgi iepazīties un sadraudzēties ar citiem, kā arī sapazīūstināt pārējos. bet pati tā es nevaru, pat nezinu, kāpēc.

tātad pastāstiet, kā jūs iepazīstaties ar cilvēkiem? vai tieši pretēji - kas ir tas, kas jūs attur no komunicēšanas ar svešinieku?

un vai jums pašām ir viegli iepazīties?

03.01.2011 00:38 |
 
Reitings 25
Reģ: 03.01.2011
Es arī laikam labprāt dzirdētu viedokļus par šo tēmu. :) kā atrast jaunus labus draugus?
03.01.2011 00:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pedeja laika man liekas ,ka tiesi iepazities ar cilveku ta nebutu problema-problema ir tiesi varbut draudzeties,ja ta varetu teikt-man visas draudzenes ir loti talu prom...ar laiku esam ari izmainijusas!!!Cilveki atsvesinas...tas ir normali!Jaunus draugus atrast ir loti gruti saja bizness pasaule-cilveki parak parnemti ar "naudas taisisanu"!!!
03.01.2011 00:46 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Man ir līdzīgi, ar draudzenēm kontaktējos ļoti maz, jo nevienam nav laika. Bet tieši, kā jau tu teici, jaunus cilvēkus es iepazinu tikai caur draugiem. Un tagad, kad man praktiski nav nevienas draudzenes/drauga, man ir gandrīz nereāli iepazīties ar citiem cilvēkiem. Un es apbrīnoju tās, kuras var iet kkur vienas pašas, jo es pat vnk kkur ieiet paēst viena nevaru.
03.01.2011 00:46 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Mani draugi visi ir no skolas laikiem, un jā, arī viņi liela daļa dzīvo ārvalstīs.
Jaunie draugi, ko esmu ieguvusi, ir no mana vīrieša puses, taču, ja gadījumā mēs izšķirtos, domāju, ka arī ar šiem draugiem attiecības pajuktu.
Laikam nebūšu īstais padomdevējs jaunu draugu iegūšanai :-D
03.01.2011 00:48 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
es gan arī viena esmu mēģinājusi iet, gan pusdienot, gan uz pasākumiem... labākajā gadījumā sastopu kādu, ko jau pazīstu, bet lielākoties tā arī nonīkstu vienatnē un tad īgna eju mājās :D
03.01.2011 00:49 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es reti kad iepazīstos ar svešiem cilvēkiem.Es parasti vēroju no malas un esmu atturīga.
Piemēram,kad nonāku jaunā kompānijā,kur visi savā starpā ir pazīstami,es parasti noslēdzos,maz runāju un daudz vēroju,secinu.
Man šķiet,ka pēdējo reizi man viegli sarunas raisījās un bija viegli sapazīties,bija bakalauros 1.kursā,Aristotelī.
03.01.2011 00:50 |
 
Reitings 441
Reģ: 29.01.2009
Man, personīgi, labāk padodas sapazīstināšana, nevis iepazīšanās.:D
Kaut kā tie jaunie paziņas parasti rodas paši no sevis, speciāli nevienu nemeklēju, necenšos uzspiesti komunicēt.(īstenībā man tracina ar kādu tā uzspiesti-piespiesti pieklājīgā komunicēšana un uķi-puķi tekstiņi:D) Tāpēc es vairāk iedraudzējos ar cilvēkiem, kuriem sanāk pavadīt daudz laika kopā- grupas biedri, skolas biedri, darba kolēģi. Tiem tāpat agri vai vēlu jāparāda sava īstā daba.(Esmu pēc dabas diezgan tiešs cilvēks, un tie, kas mani redz pirmo reizi, dažreiz padomā, ka esmu īpaši iedomīga persona :D)

Katrā ziņā nedomāju, ka ar mani ir viegli iepazīties. Ja man pirmais iespaids par cilvēku ir radies negatīvs, būs grūti to mainīt. Bet kā jau minēju kaut ko iepriekš- iepazīstināt cilvēkus savā starp'man gan ļoooti patīk! Tagad tā padomāju, ka tādā veidā arī tas mans draugu loks paplašinās. Kaut kā caur savu savstarpēji nepazīstamo draugu loku un viņu draugiem. :D
03.01.2011 00:52 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
ehh, mani aizklīdušie bija tādi - ar ko nekad nebūs garlaicīgi un vienmēr ir kādas izklaides un vienmēr smiekli. tagad itkā ir viena kompānija, kas mani tīri laipni uzņem, bet viņi ir.. citādāki. nav tā īsti par ko no sirds parunāt un lielākoties tās sarunas ir tādas "utji- putji, blablabla"
gribētos sapazīties ar ļautiņiem kas būtu līdzīgi man, un piemēram kādos sabiedriskos pasākumos bieži redzu tādus cilvekus, ko labprāt gribētos pazīt, bet nu nevaru nekādīgi pieiet, par šamo uzmanības pievēršanu vispār nerunājot, jo liekas (un gan jau ka tā arī būtu), ka sie uz mani kā uz kādu aitu skatīsies
03.01.2011 00:58 |
 
Reitings 25
Reģ: 03.01.2011
Katram savs raksturs un komunikāciju spēju līmenis. Pēc dabas neesmu galīgi klusa un atturīga, bet vienatnē nonāku situācijās, kad vienkārši nezinu par ko runāt.. par laiku ir diezgan glupi.. :-D
03.01.2011 01:00 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Būs vien jātaisa Cosmo iepazīšanās pulciņš/saiets/domubiedru grupa. :-D
03.01.2011 01:03 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
heh, kāda jau tur teica, ka pēc jaunā gada taisīs augšā. :D
03.01.2011 01:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
nu, man personīgi ir ļoooti viegli iepazīties ar cilvēkiem. man nemaz nav jāmeklē cilvēki, parasti viņi paši atnāk pie manis. tieši tāpēc, varu nebaidīties palikt kautkur viena, vai arī aiziet viena, jo zinu, ka vakara gaitā noteikti ar kādu iepazīšos.
pat grūti pastāstīt, kā tas notiek. vainu tev nav līdzi dokumenti un tu paprasi, lai tev nopērk alu, vai arī gaidot rindu tualetē iepazīsties ar cilvēkiem, citreiz gadās vienkārši uzmācīgi puiši, beigās pat izrādās ar veselu kompāniju, ir gadījies satikt kādu pazīstamu cilvēku, kurš ir ar kompāniju, rezultātā tā kompānija aicina tevi līdzi, un jā, ir gadījušies super izdevušies vakari! esi atvērtāka un tev viss izdosies! smaidi un cilvēki paši nāks pie tevis :)
03.01.2011 01:07 |
 
Reitings 25
Reģ: 03.01.2011
Atbaltu Cosmo iepazīšanās pulciņu :-D
03.01.2011 01:10 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Ja tā padomā, es pat ne reizi neesmu iepazinusies ar kādu svešu cilvēku. Nu, izņemot jaunos kursabiedrus utt, bet tas jau īsti neskaitās.
Bet es pat nezinu, ko lai maina, jo man tas liekas nenormāli jocīgi, vnk sākt runāt bez iemesla ar kādu nepazīstamu cilvēku. Un iemeslu parasti ir grūti atrast.
03.01.2011 01:13 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
būtu mans miteklis Rīgā, taisītu es to pasēdēšanu, bet kas nu pie manis te uz nomali brauks :D
vienai aizejot uz pasākumu liekas kkā tizli stāvēt un smaidīt, ja esmu kopā ar kādu, laiks viņam jāvelta. puisis mani līdzi pie draugiem neņem un arī tur es maliņā sēdētu, jo džekiem džeku lietas...
švaki vispār man, kaut arī pēc rakstura esmu ļoti atvērta un komunikabla. tikai kautrējos un pie manis ar cilvēki nenāk
03.01.2011 01:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits