ar cik punktiem Jūsu meita tika 3.ģimnāzijā? Varbūt atceraties? Kursus ģimnāzistiem arī mūsu skolā matemātikas skolotāja visu 9.kl. organizē. Bet nu tāpat satraukums ir iekšā :)qex @ 20.03.2025 11:44Meita mācas 3.ģimnāzijā.Šobrīd līmenis ir nokrities, labāk iesaku 2.ģimnāziju, ja tiek, tad protams 1.ģimnāziju. Vajadzīgie punkti eksāmenā katru gadu atšķiras Un labi,ja tiek uz tiem sagatavošanas kursiem,tie ļoti palīdz iestāties.
Nu jā, CE rezultāti to parāda. Un ja tālāk konkursos jāstartē ar CE rezultātiem, tad gribas, lai ir augstāk. Kaut gan mums vairāk gribas ĀVĢ - tā ir prioritāte. Par 1.ģimn. meita baidās, ka neizturēs slodzi pat ja tiktu iekšā. Matemātikai nav mīļākais priekšmets.Inhabitant29 @ 20.03.2025 16:29Kāpēc daudzi vēlas tikt tieši uz šīm 3 ģimnāzijām? Vai tā sagatavošana vidusskolas posmā RV1., RV2. un RV3. Ģ. ir tiešām daudz augstākā līmenī nekā parastajās vidusskolās, lai pēc tam iestātos budžeta vietā sev interesējošā augstskolā?
nu mums nav variants nemainīt skolu, jo esošā ir tikai lìdz 9.klasei😜 Un matemātiku macās cītigi, tur viss ok - 8.9 vidējās atzīmes. Bet mācīties jo vajag, lai iekļūtu skolā vai saistīt dzīvi ar matemātiku tomērt ir divas dažādas lietas. ÀVĢ ļoti labi gatavo priekš RSU, tapēc gribas turpināt vidējās izglītības posmu tur. Mūsu mikrorajonā nav nevienas vidusskolas👎patroneses @ 20.03.2025 19:55Nav jāmaina skola lai sāktu jēdzīgi mācīties. Labākā ir tā skola, uz kuru visvieglāk nokļūt. Tas skolas prestižums neko nedod. Ja būtu studēt griboša - jau sen būtu pati sākusi studēt to pašu matemātiku.
Inhabitant29 @ 20.03.2025 16:29Kāpēc daudzi vēlas tikt tieši uz šīm 3 ģimnāzijām? Vai tā sagatavošana vidusskolas posmā RV1., RV2. un RV3. Ģ. ir tiešām daudz augstākā līmenī nekā parastajās vidusskolās, lai pēc tam iestātos budžeta vietā sev interesējošā augstskolā?