Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzas 2025

 
Reitings 4
Reģ: 21.10.2024
Sveikas Dāmas. :)
Redzēju, ka aprīlī jau bija šāds temats, bet gribētu dzirdēt svaigāku viedokli.
Vai ir kāda 2025 gada līgava kura jau plāno kāzas?
Vieta kuru vēlos ir "Bēršas" un aptuveni paredzēts, ka būs ap 60 viesiem. Sākām jau rēķināt un diezgan kosmiska summa jau sanāk (bet precēšos tomēr vienreiz).
Vēl biju uzrakstījusi Svētku pilij un tur viņi man atsūtīija aptuveno piedāvājumu (~11000 eur - īre, ēdināšana, dekorācijas)
Domāju, ka "Bēršās" būs līdzīgi.
Ir kāda līgava kurai arī plānojas tur kāzas, vai arī kāda kas tur apprecējās?
Kopumā šis posts jo vēlos dzirdēt Jūsu pieredzi un padomus 🖤
21.10.2024 20:50 |
 
Reitings 1488
Reģ: 03.11.2023
Par Bēršām nezinu, bet radinieks precējās Svētku pilī un tur tāds kārtīgs russian vaibiņš, viss tāds glancēts, flīzēts, nolaizīts :D Nu riktīgi krievu stilā
21.10.2024 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 1011
Reģ: 13.01.2011
Es precējos šogad. Bēršas bija mans pirmais variants, bet beigās izvēlējos Virgabaļus. Virgabaļus pamanijām nejauši braucot garām. Svinību zāle tur man patika daudz labāk, kā Bēršās.
Ēdinātājus un dekoratori ņēmām atsevišķi. Šis viss kopā- vieta, dekoratore un ēdinātāji uz 45 personām izmaksāja 7k.
Ēdinātājus ņēmām atsevišķi, jo parasti tie automātiski piedāvātie ir zemā kvalitātē. Mūsu izvēlētie ēdinātāji teorētiski arī dekorē galdus, noteikti varētu sarunāt arī svinību zāli. Bet man bija specifiski ziedi kādus vēlējos, tādēļ dekoratori ņēmām atsevišķi.
21.10.2024 21:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits