Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūsdienās vēl ir kautkas par brīvu?

 
Reitings 99
Reģ: 22.05.2024
Tātad man ir Tinder profils, kurā pie iepazišanās mērķa ir norādīts "Jaunus draugus" protams, nekas taja profilā nenotiek, līdz šodien bija tas "match" un viena sieviete uzrakstīja. No sākuma pat likas sakarīgs sarunu biedrs, 15 - 20 minutes pačatojām. un tad sākās. "Man vajadzētu tavu palīdzibu, ja tu varētu man dot financiālu atbalstu, es varētu gūltā darīt visu ko vēlies" Es atbildēju ka eskorta pakalpojumi neinteresē, un tad bija unmatch un saruna dzēsta.
Rodās jautājums mūsdienās vispār vēl cilvēki grib draudzēties ar citiem cilvēkiem (it īpaši pretējie dzimumi) necenšoties gūt no tā kādu financiālu labumu? Jo ja paskatas pa malām vienmēr viss ir kautkādā veidā par maksu. Varbūt tā ir pieaugušo dzīve un es nemāku būt pieaudzis...
08.10.2024 18:32 |
 
Reitings 1387
Reģ: 03.11.2023
Bāc jūs foruma vīrieši tiešām mākat tikai čīkstēt. :D
Jā, man ir draudzības gan ar sievietēm, gan vīriešiem un neprasu ne no viena naudu.
Loģiski, ka visos Tinderos var uzrauties arī uz krāpniekiem un random cilvēkiem, kas prasa naudu, kāpēc uzreiz jānoraksta visi.
Tagad pieceļamies un ar aplausiem sagaidām parējos čīkstuļus, kas tūlīt visu izanalizēs un vēl tabuliņu pievienos. :D
08.10.2024 18:42 |
 
Reitings 1798
Reģ: 09.06.2024
Džinga @ 08.10.2024 18:42
Bāc jūs foruma vīrieši tiešām mākat tikai čīkstēt. :D
Jā, man ir draudzības gan ar sievietēm, gan vīriešiem un neprasu ne no viena naudu.
Loģiski, ka visos Tinderos var uzrauties arī uz krāpniekiem un random cilvēkiem, kas prasa naudu, kāpēc uzreiz jānoraksta visi.
Tagad pieceļamies un ar aplausiem sagaidām parējos čīkstuļus, kas tūlīt visu izanalizēs un vēl tabuliņu pievienos. :D
Pašam pilna galva tarakānu, viss slikti, slikti. Viens ieteikums viņam lai nopērk popkornu ieslēdz Xvideo un sit kulakā! Ko var ieteikt citu cilvēkam kurš nespēj iepazīties ne uz ielas, ne internetā.
08.10.2024 19:06 |
 
Reitings 173
Reģ: 30.08.2024
tu vienu gadījumu vispārināji uz visiem cilvēkiem.
Atbilde uz tavu jautājumu ir tāda - mūsu pasaulē ir tādi cilvēki, kas grib draudzēties ar pretējo dzimumu negūstot no tā labumu.
Iespējams ka pat tu tāds esi.
Es vispirms noskaidrotu cik lielu finansiālo atbalstu vajag un kādiem mērķiem un cik ilgā periodā un vai ir paredzēta finanšu atdošana pēc grūtību pārvarēšanas.
Tu kaut kā par agru un par daudz satraucies. Tev nekas nedraudēja.
Patiesībā, laikā kad Youtube par brīvu, uzturēšanās lielveikalos par brīvu daudz kas cits par brīvu, jautāt vai mūsdienās ir kas par brīvu - nevietā. Mūsdienās par brīvu viss ir kā vēl nekad agrāk. Par brīvu vai par mazu naudu.
08.10.2024 19:10 |
 
Reitings 3
Reģ: 06.10.2024
Infantīlismam robežu laikam tomēr nav...
08.10.2024 19:13 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.05.2024
Bebermans @ 08.10.2024 19:10
tu vienu gadījumu vispārināji uz visiem cilvēkiem.
Atbilde uz tavu jautājumu ir tāda - mūsu pasaulē ir tādi cilvēki, kas grib draudzēties ar pretējo dzimumu negūstot no tā labumu.
Iespējams ka pat tu tāds esi.
Es vispirms noskaidrotu cik lielu finansiālo atbalstu vajag un kādiem mērķiem un cik ilgā periodā un vai ir paredzēta finanšu atdošana pēc grūtību pārvarēšanas.
Tu kaut kā par agru un par daudz satraucies. Tev nekas nedraudēja.
Patiesībā, laikā kad Youtube par brīvu, uzturēšanās lielveikalos par brīvu daudz kas cits par brīvu, jautāt vai mūsdienās ir kas par brīvu - nevietā. Mūsdienās par brīvu viss ir kā vēl nekad agrāk. Par brīvu vai par mazu naudu.
Es jau zināju, ka būs tāda atbilde ka tikai viens gadījums. nu nav viens. pasties kautvai uz randiņošanu, lai sieviete vispar butu ieinteresēta tikties, tev ir jāmaksā jebkurā gadījumā.
Un starpcitu, runā ka youtube drīz nebūs par brīvu. abonomenti būs jāpērk lai varētu skatīties video.
08.10.2024 19:26 |
 
Reitings 173
Reģ: 30.08.2024
Min91 @ 08.10.2024 19:26
Es jau zināju, ka būs tāda atbilde ka tikai viens gadījums. nu nav viens. pasties kautvai uz randiņošanu, lai sieviete vispar butu ieinteresēta tikties, tev ir jāmaksā jebkurā gadījumā.
Un starpcitu, runā ka youtube drīz nebūs par brīvu. abonomenti būs jāpērk lai varētu skatīties video.

Paskaties kā tu formulēji jautājumu.
Tu būtībā jautāji vai ir sievietes kas mūsdienās randiņo par brīvu.
Atbilde - IR.
Var būt tev nesanāca vēl sastapt. Pasaule liela. Cilvēku daudz, gadījumu daudz.
IR.
Tu vienkārši nemāki par brīvu.
Papilnam sieviešu kas piemaksā palielas naudas un krīt visādu krāpnieku nagos.
Tas ko es tev ieteiktu - vienu reizīti var samaksāt.
Pamēģini principu - vai nu maksā (ne ļoti daudz) un sex nav, vai nemaksā - un sex ir. Lai izvēlas.
Dēļ kam tev daudz sieviešu, kurām nevajag maksāt? Labs iemesls atfiltrēt liekās.
08.10.2024 19:51 |
 
Reitings 1737
Reģ: 11.04.2023
pasties kautvai uz randiņošanu, lai sieviete vispar butu ieinteresēta tikties, tev ir jāmaksā jebkurā gadījumā.

Savos randiņos neesmu maksājis vairāk par 10eiro, nav tik traki, nevajag fleksot. 😁
1. Uzaicini pirmais izvēloties lētu vietu vai nodarbi.
2. Neesi lohs randiņā, klausies mazāk runā.
08.10.2024 20:08 |
 
Reitings 1798
Reģ: 09.06.2024
akul12 @ 08.10.2024 20:08

Savos randiņos neesmu maksājis vairāk par 10eiro, nav tik traki, nevajag fleksot. ?
1. Uzaicini pirmais izvēloties lētu vietu vai nodarbi.
2. Neesi lohs randiņā, klausies mazāk runā.
Jēziņ no kurienes ņemās tādi Alfonsi😳🙈 Toties pašiem noteikti prasības lai sievietei māja, jauns auto, manikīrs pedikīrs un trīs augstākās izglītības! Tad galvenais vēl seksu nahaļavu tīros palagos!
08.10.2024 20:11 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.05.2024
Bebermans @ 08.10.2024 19:51

Paskaties kā tu formulēji jautājumu.
Tu būtībā jautāji vai ir sievietes kas mūsdienās randiņo par brīvu.
Atbilde - IR.
Var būt tev nesanāca vēl sastapt. Pasaule liela. Cilvēku daudz, gadījumu daudz.
IR.
Tu vienkārši nemāki par brīvu.
Papilnam sieviešu kas piemaksā palielas naudas un krīt visādu krāpnieku nagos.
Tas ko es tev ieteiktu - vienu reizīti var samaksāt.
Pamēģini principu - vai nu maksā (ne ļoti daudz) un sex nav, vai nemaksā - un sex ir. Lai izvēlas.
Dēļ kam tev daudz sieviešu, kurām nevajag maksāt? Labs iemesls atfiltrēt liekās.
es nejautāju vai sievietes randiņo par brīvu, es jautāju vai mūsdienās cilvēki vairs vispar dara ko par brīvu kad ir komunikācija ar otru cilvēku. palasi vēlreiz manu tēmu, runa iet par draudzibu, komunikāciju, nevis par randiņiem, kopdzīvi, seksu utt.
08.10.2024 20:16 |
 
Reitings 847
Reģ: 31.01.2023
Nenāktu ne prātā meklēt draudzību Tinderī, tur tomēr cits koncepts.
Tu tas nevainīgais? Kam tev vēstuļu draudzene, nudien nesaprotu.
08.10.2024 20:21 |
 
Reitings 1737
Reģ: 11.04.2023
Dovana @ 08.10.2024 20:11
Jēziņ no kurienes ņemās tādi Alfonsi?? Toties pašiem noteikti prasības lai sievietei māja, jauns auto, manikīrs pedikīrs un trīs augstākās izglītības! Tad galvenais vēl seksu nahaļavu tīros palagos!

Šīs prasības pati izdomāji? Man tādu prasību nav!
Sekss protams nahaļavu, nekad neesmu maksājis par seksu un ceru, ka nekad nenāksies.
08.10.2024 20:22 |
 
Reitings 173
Reģ: 30.08.2024
Min91 @ 08.10.2024 20:16
es nejautāju vai sievietes randiņo par brīvu, es jautāju vai mūsdienās cilvēki vairs vispar dara ko par brīvu kad ir komunikācija ar otru cilvēku. palasi vēlreiz manu tēmu, runa iet par draudzibu, komunikāciju, nevis par randiņiem, kopdzīvi, seksu utt.

a dēļ kam tu to jautāji? Tiešām gribēji zināt?
Vai pasūdzēties par savu nelāgo pieredzi?
Nevar tevi sieviete randiņā piespiest kaut ko maksāt. Nevar. Nav tādu spēju sievietei. Nu pajautāja.
Tur tak interesanti tie dažādie veidi kā sieviete signalizē ka tā kā jāmaksā. Tā dēļ vien ir vērts pa randiņiem staigāt.
08.10.2024 20:49 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.05.2024
Bebermans @ 08.10.2024 20:49

a dēļ kam tu to jautāji? Tiešām gribēji zināt?
Vai pasūdzēties par savu nelāgo pieredzi?
Nevar tevi sieviete randiņā piespiest kaut ko maksāt. Nevar. Nav tādu spēju sievietei. Nu pajautāja.
Tur tak interesanti tie dažādie veidi kā sieviete signalizē ka tā kā jāmaksā. Tā dēļ vien ir vērts pa randiņiem staigāt.
Nē!
08.10.2024 20:51 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.05.2024
Pilgrim @ 08.10.2024 20:21
Nenāktu ne prātā meklēt draudzību Tinderī, tur tomēr cits koncepts.
Tu tas nevainīgais? Kam tev vēstuļu draudzene, nudien nesaprotu.
Ķip tākā esmu nevainīgs man jāielien kādā pagrabā un jāslēpjās no cilvēces?
Pa savu aizņemto dzīvi gribas citreiz parunāties, bet tādi saiti kur to varēja darīt arī vairs neeksistē, pateicoties izvirtuļiem.
08.10.2024 20:53 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.05.2024
Pilgrim @ 08.10.2024 20:21
Nenāktu ne prātā meklēt draudzību Tinderī, tur tomēr cits koncepts.
Tu tas nevainīgais? Kam tev vēstuļu draudzene, nudien nesaprotu.
Ķip tākā esmu nevainīgs man jāielien kādā pagrabā un jāslēpjās no cilvēces?
Pa savu aizņemto dzīvi gribas citreiz parunāties, bet tādi saiti kur to varēja darīt arī vairs neeksistē, pateicoties izvirtuļiem.
08.10.2024 20:56 |
 
Reitings 1798
Reģ: 09.06.2024
akul12 @ 08.10.2024 20:22

Šīs prasības pati izdomāji? Man tādu prasību nav!
Sekss protams nahaļavu, nekad neesmu maksājis par seksu un ceru, ka nekad nenāksies.
Tak noformē sludinājumu pareizi un gaidi lai kāda atsaucās! Iekļausies vienā teikumā. Neko nemaksāju, meklēju seksu nahaļavu!
08.10.2024 20:56 |
 
Reitings 1737
Reģ: 11.04.2023
Dovana @ 08.10.2024 20:56
Tak noformē sludinājumu pareizi un gaidi lai kāda atsaucās! Iekļausies vienā teikumā. Neko nemaksāju, meklēju seksu nahaļavu!

Viss jau ir, esi mierīga. 😘
08.10.2024 21:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits