Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ledus vannas

 
Reitings 3
Reģ: 02.10.2024
Nu jau pāris gadus esmu aizrāvusies ar ledus peldēm, taču katru gadu saskaros ar vienu un to pašu problēmu - laika trūkumu ko varu šim veltīt, taisoties, braucot uz/no tuvāko ezeru. Ir bijis, kad pārģēgjoties saaukstējos. Internetā esmu atradusi tādu kompāniju, kā Polar Shock Therapy (https://polarshocktherapy.lv/), kuri piedāvā ledus vannas, kuras var nolikt mājās uz terases vai balkona. Jūtu, ka tas reāli atrisinātu manu problēmu un esmu jau gandrīz nobriedusi to nopirkt :) Vai kāds jau ir izmantojis tās un var sniegt kādu atsauksmi - piemēram par kopšanu un vai ziemā viņa tik ļoti neaizsalst, ka nav iespējams tās izmantot? Ļoti novērtētu jebkādu viedokli :)
02.10.2024 12:02 |
 
Reitings 986
Reģ: 15.09.2023
Es ieteiktu labāk kriosaunu. Dažas minūtes vēsumā, nepaliec slapjš, nav jābrauc meklēt ezers, ja vēl aizsalis, tad jāskalda.
02.10.2024 12:18 |
 
Reitings 7
Reģ: 06.09.2024
Man tāda ir uz terases un esmu vairāk kā apmierināta. Tāda īsta ziema, kad ir rugulāri mīnusi, mums ir tikai nu cik, 2-3 nedēļas? Pārējo laiku ir ap 0 grādiem. Tad kad ir tie lielie mīnusi (-10 un aukstāks), lai neveidotos baigi bieza ledus kārta, es vienkārši katru vakaru salaužu to ledus kārtiņu kas ir izveidojusies, gan no augšas gan no sāniem, jo sāni vannai ir elastīgi un ar celi viegli piespiežot, ledus salūzt. Par kopšanu - ziemā/pavasarī/rudenī, kad ūdens temperatūra ir ap 3-5C īsti nekādas aļģes ūdenī neveidojas, līdz ar to, ja vien pats nesanes netīrumus iekšā, nekāda īpaša kopšana nav nepieciešama. Reizi 3-4 nedēļās es gan profilaksei nomainu ūdeni. Visā visumā esmu vairāk kā ļoti apmierināta :)
02.10.2024 12:33 |
 
Reitings 3
Reģ: 02.10.2024
Mashka Kakashka @ 02.10.2024 12:18
Es ieteiktu labāk kriosaunu. Dažas minūtes vēsumā, nepaliec slapjš, nav jābrauc meklēt ezers, ja vēl aizsalis, tad jāskalda.
cik maksā kriosauna?
02.10.2024 14:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits