Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tiem, kad seko līdzi “difterijas” notikumam

 
Reitings 4876
Reģ: 27.03.2023
Es tiešām ceru, ka šeit forumā ir tādi cilvēki, kas spēj paskatīties no malas un akli neseko visam ko raksta mediji vai runā politiķi.
Latvijas valsts ir korumpēta ar visām tās iestādēm! Noskatieties mirušā puisēna mammas interviju, jo tad daudz kas saliksies pa plauktiņiem.
Šeit vairs nav runa vakcinēts vai nevakcinēts, šī tēma vairs nav jācilā, jo kā izrādās pēc veiktajiem difterijas testiem visiem no ģimenes uzrādīja negatīvu. Bērnam netika sagaidīts difterijas testa rezultāts un tika uzreiz pieslēgts un pičkāts ar zālēm. Bērnam palika sliktāk, tad kad sāka “ārstēt”.
Bērna miršanas apliecībā nenorādīja, ka miris operācijas laikā, bet ka no difterijas.
Latvijā nav tāda likuma, kur vecākiem ir jāpiekrīt visām ārsta veiktajām manipulācijām.
Kāpēc tieši šai ģimenei pakaļ skrēja vairākas policijas ekipāžas?
Un ja jau ārsts uzreiz paskatoties pateica, ka tā ir difterija, tad kāpēc izolēja un bāza karantītā tikai mammu? Kāpēc ar mammu nesazinājās?
Kāpēc mammai lika teikt, lai viņa publiski aicina citus potēties pret difteriju, ja tai pat brīdī vēl nebija atnākuši testa rezultāti, ka tā tiešām ir difterija?
Vai tiešām nevienam nerodas jautājumi?
Es ļoti ceru, ka šī lieta aizies tālāk un būs sacelti kājās visi cilvēki.
https://www.facebook.com/share/v/UcYsyC514xUeXnea/?mibextid=WC7FNe
23.09.2024 22:42 |
 
Reitings 18
Reģ: 18.09.2024
Jā, man rodas jautājumi - no kurienes tādi stulbi cilvēki kā tie vecāki vai tu rodas? Okei, tā Duņeca un Āgenskalna ārsts, Satversmes oriģināla meklētāji vai Jaunlatvieši - viņi kačā sev popularitāti, vismaz Āgenskalna ārsts noteikti nopelna uz šī. Bet tādi kā tu, kas neiegūst neko, bet atražo dezinformāciju?
Ej atpakaļ uz 1.klasi.
23.09.2024 22:46 |
 
Reitings 910
Reģ: 10.11.2023
Pievienojies antivakseru grupai, un, lūdzu, ar savām sazvērestības teorijām pazūdi no šejienes. Izglītojies par difterijas paliekošajiem bojājumiem.
23.09.2024 22:47 |
 
Reitings 4876
Reģ: 27.03.2023
Kāds sakars? Jūs interviju skatījāties?
Kas man nedrīkst būt jautājumi?
Es šeit negāju par vakcīnām runāt!
23.09.2024 22:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4267
Reģ: 31.10.2010
Nevaru ciest cilvēkus, kuri acīmredzot domā, ka ārsti tik daudz gadus veltījuši medicīnas studijām tāpēc, lai cilvēkiem nevis palīdzētu, bet kaitētu. Nopietni?
23.09.2024 22:50 |
 
Reitings 4876
Reģ: 27.03.2023
Un mammai nevajadzēja interviju taisīt caur Jaunlatviešiem, tas gan nebija pareizi.
23.09.2024 22:51 |
 
Reitings 4876
Reģ: 27.03.2023
Minelūše @ 23.09.2024 22:50
Nevaru ciest cilvēkus, kuri acīmredzot domā, ka ārsti tik daudz gadus veltījuši medicīnas studijām tāpēc, lai cilvēkiem nevis palīdzētu, bet kaitētu. Nopietni?

Kāpēc miršanas apliecībā tika melots un slēpts kā patiesībā nomira?
Kāpēc viņiem tika sūtītas vairākas policijas ekipāžas?
23.09.2024 22:52 |
 
Reitings 18
Reģ: 18.09.2024
TuunEs @ 23.09.2024 22:49
Kāds sakars? Jūs interviju skatījāties?
Kas man nedrīkst būt jautājumi?
Es šeit negāju par vakcīnām runāt!

Intervijas ar idiotiem neskatos. Uzskatu, ka tos vecākus jāsoda, jo viņi ir vainīgi pie bērna nāves, un labi, ka šobrīd par viņu vēl slimojošiem bērniem lemj bāriņtiesa. Pēc izārstēšanās bērni paliks pie vecākiem, ja vien nav vēl kaut kādi pārkāpumi, ko nezinām, un vienkārši jācer, ka turpmākie vecāku lēmumi tik ļoti nekaitēs šiem bērniem, jo skaidrs, ka pārrunas ar bāriņtiesu, naudas sodi un cits nelīdzēs. Cerams, ka bērni tiks pie labas izglītības un neizaugs par tādiem pašiem kā vecāki.
23.09.2024 22:53 |
 
Reitings 4876
Reģ: 27.03.2023
Yeahyeahyeahs @ 23.09.2024 22:53

Intervijas ar idiotiem neskatos. Uzskatu, ka tos vecākus jāsoda, jo viņi ir vainīgi pie bērna nāves, un labi, ka šobrīd par viņu vēl slimojošiem bērniem lemj bāriņtiesa. Pēc izārstēšanās bērni paliks pie vecākiem, ja vien nav vēl kaut kādi pārkāpumi, ko nezinām, un vienkārši jācer, ka turpmākie vecāku lēmumi tik ļoti nekaitēs šiem bērniem, jo skaidrs, ka pārrunas ar bāriņtiesu, naudas sodi un cits nelīdzēs.

Slikti, ka neskatījāties, meitenes vairs nebija slimas, kad viņas atkal ielika atpakaļ slimnīcā.
23.09.2024 22:55 |
 
Reitings 18
Reģ: 18.09.2024
TuunEs @ 23.09.2024 22:55

Slikti, ka neskatījāties, meitenes vairs nebija slimas, kad viņas atkal ielika atpakaļ slimnīcā.

Visus šos izdomātos faktus zinu no X. Tur ir arī atspēkojumi un skaidrojumi no ārstiem un citiem zinošiem cilvēkiem. Izskatās, ka uz šo forumu nedarbojas tavs antivakserisms un jāiet atpakaļ uz Telegram un TikTok.
23.09.2024 22:56 |
 
Reitings 4876
Reģ: 27.03.2023
Yeahyeahyeahs @ 23.09.2024 22:56

Visus šos izdomātos faktus zinu no X. Tur ir arī atspēkojumi un skaidrojumi no ārstiem un citiem zinošiem cilvēkiem. Izskatās, ka uz šo forumu nedarbojas tavs antivakserisms un jāiet atpakaļ uz Telegram un TikTok.

Nu Tu tups cilvēks esi! Jau trešo reizi saku, ka nenācu runāt par vakcīnām!
Parādi man to ārstu atspēkojumus, kur viņus var redzēt?
23.09.2024 23:02 |
 
10 gadi
Reitings 1745
Reģ: 26.03.2010
TuunEs @ 23.09.2024 22:55

Slikti, ka neskatījāties, meitenes vairs nebija slimas, kad viņas atkal ielika atpakaļ slimnīcā.
saprotu, ka grūti izprast, jo smadzeņu kapacitāte ir rozīnes apmēros. Bet padomā vēlreiz, vai slēdza pie aparātiem tādēļ, ka ir infekcija? Vai tomēr radīto komplikāciju dēļ?
Vai zini, ka no HIV nemirst, bet gan no AIDS? Mednis tādas lietas neskaidro? Moš pašiem vērts atvērt kādu grāmatu?
23.09.2024 23:03 |
 
Reitings 1596
Reģ: 25.01.2023
Ja klausijies live no paša sakuma,tad puisītim bija slikti jau mājās,un nekas no mājas līdzekliem nepalīdzēja.Viņi vēl marinēja doties pie ārstiem.Difterija ir tā slimība,kurai nevar gaidīt,kad atnāk rezultāti,jo tiek bojāti iekšējie orgāni lielā ātrumā,ir steidzami ir neepieciešamas zāles,tāpēc reti kuram,izdodas izziet veselam no šīs slimības.90%ir ar letālām sekām.
23.09.2024 23:06 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.09.2024
Gan jau meitenēm ir kādas komplikācijas no difterijas kas ir jāārstē, tapat kā puikam kurš nomiris uz op.galda, jo bija nepieciešama op. dēļ difterijas izraisītām komplikācijām.
Jebkurā gadījumā, mans uzskats, ja reiz tik ļoti neuzticies medicīnai un zinātnei, tad slimo mājās ar savām tējiņam un priežu pumpuriem.
Žēl bērnus, kas pakļauti vecāku iegribām un principiem.
23.09.2024 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 1745
Reģ: 26.03.2010
Latvijā nav tāda likuma, kur vecākiem ir jāpiekrīt visām ārsta veiktajām manipulācijām. 😂😂😂 Kārtējās A un šaurpierēm nekas vairāk neeksistē.
Bet ir arī B, kur vecāki ir atbildīgi par bērna drošību un veselību. Šajā gadījumā apdraud ar savu šaurpieraino A dzīvību. Bet tas jau mātei un pārējiem antivakceriem neeksistē, ka ir kāds B-pienākumi. Lol, nau vērC
23.09.2024 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 1745
Reģ: 26.03.2010
Vai tiešām nevienam nerodas jautājumi?
Man ir jautājums, kur jūs idioti rodaties?
23.09.2024 23:08 |
 
Reitings 4876
Reģ: 27.03.2023
sidzha @ 23.09.2024 23:03
saprotu, ka grūti izprast, jo smadzeņu kapacitāte ir rozīnes apmēros. Bet padomā vēlreiz, vai slēdza pie aparātiem tādēļ, ka ir infekcija? Vai tomēr radīto komplikāciju dēļ?
Vai zini, ka no HIV nemirst, bet gan no AIDS? Mednis tādas lietas neskaidro? Moš pašiem vērts atvērt kādu grāmatu?

Es neapšaubu medicīnu un nesekoju līdzi Mednim, par viņu uzzināju tikai tagad!
Man no šī gadījuma ir pārāk daudz jautājumu tas arī viss!
Var arī normāli diskutēt, nevis bārstīties ar jēlībām!
Pieslēdza pie aparāta, tad kāpēc aparāts naktī pārstāja strādāt? Kas tie par veciem aparātiem?
23.09.2024 23:10 |
 
Reitings 18
Reģ: 18.09.2024
TuunEs @ 23.09.2024 23:02

Nu Tu tups cilvēks esi! Jau trešo reizi saku, ka nenācu runāt par vakcīnām!
Parādi man to ārstu atspēkojumus, kur viņus var redzēt?

Par tupumu var pastrīdēties. Es tevis dēļ netērēšu laiku meklējot to X. Ja tevi tēma ļoti interesē, pati sameklēsi. Vēl bija pāris skaidrojoši komentāri tieši par testiem pie Āgenskalna ārsta FB ieraksta no cilvēkiem, kas viņam nepatika
Ja tu padomāsi loģiski, tu sapratīsi saslimšanas saistību ar vakcinēšanos un ka ārsti bērnu nenogalināja un pārējos divus bērnus lieki neturēja slimnīcā. Tu sapratīsi, ka jā, eksiste neieinteresēti, nepatīkami ārsti (kaut vai Āgenskalna homeopāts), bet šeit lēmumu nepieņēma viens ārsts. Nav tādas sazvērestības pret kādu ģimeni. Nav slēpto plānu ārstiem. Šeit ir vecāku kļuda nevakcinēt, vecāku kļūda nesaprast, ka veselais bērns jāvakcinē, kļūda izvest divus bērnus no slimnīcas ārstēšanās laikā, kļūda ticēt kaut kādām idejām, ko pienes Duņeca u.c. Smagas kļūdas, par kurām viņiem jānes atbildība.
Domas, ka kāds grib iznīcināt kaut ko, ka tevi vajā, ir raksturīgas dažām garīgām slimībām. Kā arī dažādu grupu vadītājiem, kuri paši varbūt tam visam netic, bet ir izdevīgi savākt ap sevi pulku (var paskatīties kaut Netflix dažādas dokumentālās filmas par reliģiju vai citu, ar reliģiju nesaistītiem kultiem).
23.09.2024 23:11 |
 
Reitings 4876
Reģ: 27.03.2023
sidzha @ 23.09.2024 23:07
Latvijā nav tāda likuma, kur vecākiem ir jāpiekrīt visām ārsta veiktajām manipulācijām. ??? Kārtējās A un šaurpierēm nekas vairāk neeksistē.
Bet ir arī B, kur vecāki ir atbildīgi par bērna drošību un veselību. Šajā gadījumā apdraud ar savu šaurpieraino A dzīvību. Bet tas jau mātei un pārējiem antivakceriem neeksistē, ka ir kāds B-pienākumi. Lol, nau vērC

Viņi nebija pirmie, kas ir izņēmuši bērnus no slimnīcas un atteikušies no turpmākās ārstēšanas, kāpēc tām ģimenēm nesūtīja policijas ekipāžas?
23.09.2024 23:12 |
 
Reitings 4876
Reģ: 27.03.2023
Runcene @ 23.09.2024 23:06
Gan jau meitenēm ir kādas komplikācijas no difterijas kas ir jāārstē, tapat kā puikam kurš nomiris uz op.galda, jo bija nepieciešama op. dēļ difterijas izraisītām komplikācijām.
Jebkurā gadījumā, mans uzskats, ja reiz tik ļoti neuzticies medicīnai un zinātnei, tad slimo mājās ar savām tējiņam un priežu pumpuriem.
Žēl bērnus, kas pakļauti vecāku iegribām un principiem.

Meitenēm testos neuzrādīja difteriju.
23.09.2024 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 1745
Reģ: 26.03.2010
TuunEs @ 23.09.2024 23:12

Viņi nebija pirmie, kas ir izņēmuši bērnus no slimnīcas un atteikušies no turpmākās ārstēšanas, kāpēc tām ģimenēm nesūtīja policijas ekipāžas?
laikam atšķirību starp A un B neesi spējīga vai negribi redzēt, šī gadījuma B, kur iestājās sekas C. Izlasi vēlreiz, ja nesaproti un neredzi saistību, tad loģika tev galīgi nav stiprā puse, tad tiešām nau vērC
23.09.2024 23:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits