Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Parādi/kredītpunkti

 
Reitings 4
Reģ: 04.02.2024
Man ir divi nenokārtoti priekšmeti, nav gala vērtējuma. kopā tie ir 4KP, un priekšmetus varēšu pārlikt tikai pavasara semestrī. kā tas vispār notiek, ja man tajās dienās ir citi priekšmeti? Var kāds padalīties ar parādu kārtošanu jeb priekšmetu pārlikšanu?
Varbūt izklausas stulbi, bet neesmu ar to saskārusies iepriekš. Paldies!
07.09.2024 20:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4237
Reģ: 31.10.2010
Pinksugar @ 07.09.2024 20:54
Man ir divi nenokārtoti priekšmeti, nav gala vērtējuma. kopā tie ir 4KP, un priekšmetus varēšu pārlikt tikai pavasara semestrī. kā tas vispār notiek, ja man tajās dienās ir citi priekšmeti? Var kāds padalīties ar parādu kārtošanu jeb priekšmetu pārlikšanu?
Varbūt izklausas stulbi, bet neesmu ar to saskārusies iepriekš. Paldies!

Jāsarunā ar parāda priekšmeta pasniedzēju laiku, kad nāksi kārtot. Pasniedzējiem parasti ir konsultācijas vai arī var vienoties par citu laiku. Akadēmisko parādu kārtošana ir maksas pakalpojums. Jāsamaksā, no metodiķes jāsaņem individuālais protokols un ar to jādodas kārtot parādu. Es gan studēju gadus 10 atpakaļ, bet manā laikā bija tā.
07.09.2024 21:10 |
 
Reitings 4
Reģ: 04.02.2024
Minelūše @ 07.09.2024 21:10

Jāsarunā ar parāda priekšmeta pasniedzēju laiku, kad nāksi kārtot. Pasniedzējiem parasti ir konsultācijas vai arī var vienoties par citu laiku. Akadēmisko parādu kārtošana ir maksas pakalpojums. Jāsamaksā, no metodiķes jāsaņem individuālais protokols un ar to jādodas kārtot parādu. Es gan studēju gadus 10 atpakaļ, bet manā laikā bija tā.
paldies Tev par atbildi!
08.09.2024 11:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits