Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojums un automašīnas noma

 
Reitings 1263
Reģ: 03.11.2023
Cik būtu normāli maksāt par auto nomu dienā, Itālijā? Neesmu nekad īrējusi mašīnu, bet šoreiz gribētu.
Skatos, ja ņemu pilno apdrošināšanu, tad tie ir vismaz 25 eur dienā papildus, nomas cena reiz divi.
05.08.2024 23:57 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
Džinga @ 05.08.2024 23:57
Cik būtu normāli maksāt par auto nomu dienā, Itālijā? Neesmu nekad īrējusi mašīnu, bet šoreiz gribētu.
Skatos, ja ņemu pilno apdrošināšanu, tad tie ir vismaz 25 eur dienā papildus, nomas cena reiz divi.
Es vienmēr ņemu caur rentalcar. Pa tiešo no Itāļu kantora neiesaku gan.
06.08.2024 11:06 |
 
Reitings 1263
Reģ: 03.11.2023
Dovana @ 06.08.2024 11:06
Es vienmēr ņemu caur rentalcar. Pa tiešo no Itāļu kantora neiesaku gan.

Bet tie arī nav kā starpnieki, kas atrod lētāko piedāvājumu no valsts vietējiem iznomātājiem?
06.08.2024 11:40 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
Džinga @ 06.08.2024 11:40

Bet tie arī nav kā starpnieki, kas atrod lētāko piedāvājumu no valsts vietējiem iznomātājiem?
Tie ir starpnieki kas atrod lētāko bieži vien Itāļukantori, bet viņi ir kā garantija. Protams ja mācēsi par sevi STINGRI pastāvēt! Itālis gribēs apjāt šā vai tā😔 Itāļi ir diezgan labi žuļiki ja tas mazais viņu tiešais kantorītis savu taisnību nepierādīsi īpaši ja būs kāda skāde un iesmērēt varēs sliktāku auto kā paredzēts uttt. No rentalcar viņiem ir respekts! Viņiem bail zaudēt līgumu ar viņiem! Bez rentalcar viņiem būs švaki. Vienmēr ņemu viņu apdrošināšanu un trāpus uz akcijām kad otrs šaferis bez maksas iekļauts cenā!🙏 parasti viņi iznomā vairāk auto drusku kā ir un tad grib iesmērēt ko sūdīgāku. Automāta vietā mehāniku utt! Tur būs atkarīgs no tevis cik stingra būsi, es nekad nepiekāpjos uz sliktākiem nosacījumiem, draudu ar nopuetnu seju un sūdzību rentalcaram! Sicīlijā maza auto vietā dabūjām jaunu lielo džipu Ford Kuga ar 4 tkst nobraukumu, bet automātu kā bija līgumā! Kad es ierados visi mazie automāti bija atdoti citiem džips bija 3-4 x dārgāks, bet automāts kā līgumā🙏 uz nekādām piemaksām neparakstījos vispār! Apdrušināšanu ņemu noteikti no rentala, ar viņiem sasieties neiesaku! Neskatoties, ka Tev būs rental apdrošināšana viņi vienmēr grib ieskapēt savu un muld, ka tā apdrošināšana nav nekas! Esmu stingra un vienmēr atsakos! Viņi par to vienmēr ir nikni un draud ar visādām nepatikšanām un briesmām-melo! Nodosi auto tāpat mēģinās kur piekasīties vai par degvielu vai atradīs vecu skādi. Es vienmēr atsakos maksāt, saku vairs nav naudas! ja izdomā piekasīties noņem paši no kartes. Ja ir sūdzība par bojājumu sūtu visu pa e pastu rentalam un viņi visu apmaksā.
06.08.2024 16:03 |
 
Reitings 1477
Reģ: 09.06.2024
Saņemšanas dokumentos noteikti pārbaudi un norādi esošos bojājumus. Rūpīgi salīdzini ar auto bojājumiem noteikti atradīsi vēl. Liec lai visu piefiksē!
06.08.2024 16:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits