Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu produkti pret izteiktu matu pūkošanos

 
Reitings 366
Reģ: 07.07.2020
Sveikas!
Situācija šāda: Mati ir dabīgi, nav krāsoti vai balināti. Iepriekš 2 reizes liku keratīnu. Sākumā jau viss forši, bet man tas efekts izvēdinās kādu 3 mēnešu laikā. Keratīnu liku, lai taisnotu un novērstu pūku. Uz to brīdi strādāja, bet tagad pūkojas vēl vairāk. Īpaši pie galvas saknēm un arī visā matu garumā principā. Izmēģināju ntos matu šampūnus mitrināšanai vai pūkas noņemšanai - nestrādā. Vasarā īpaši daudz pūkojas....
Ko ieteiktu? Nereāli tracina tā pūka
02.08.2024 09:01 |
 
Reitings 1515
Reģ: 19.05.2016
es nezinu, vai Tev tas kaut ko līdzēs, bet cirtainu matu rutīnas ir pilnas ar noteikumiem, lai nerastos pūka - neberzēt matus, lietot mikrošķiedru dvieli, olaplex, leave-in kondicionieri - nav jau aizliegts izmēģināt tās metodes un produktus, ko lieto cirtainiem matiem.
02.08.2024 21:38 |
 
Reitings 60
Reģ: 02.11.2023
Šis man ļoti palīdz
02.08.2024 21:50 |
 
Reitings 26772
Reģ: 06.11.2022
Ar vienu pašu matu šampūnu diez vai būs līdzēts, jo šampūni principā ir paredzēti tikai matu attīrīšanai. Es liktu uzsvaru uz matu mitrināšanu, barošanu - ar balzāmiem, maskām, eļļām utt. Un vēl, protams, ir visvisādi veidošanas līdzekļi.
Nav iespējas pavaicāt frizierei, kas tev tos keratīnus lika, ko viņa ieteiktu?
03.08.2024 15:22 |
 
Reitings 692
Reģ: 28.01.2023
Pusaudžu gados bija tāds brīdis, kad man arī nenormāli pūkojās mati, izskatījās briesmīgi, jo viss bija pa gaisu. Tad kaut kur būdams vēl nu tāds pa pusei bērns izlasīju, ka vajagot pamēģināt nemazgāt matus maksimāli ilgi, un tad izmazgāt ar jebkādu mitrinošu šampūnu+ balzāms+ maska. Nezinu kas no tā visa nostrādāju, bet nemazgāju galvu divas nedēļas, bija ļoti grūti izturēt, mati bija taukaini, nēsāju tad visādus keponus, cepures, taisīju copes utt., pēc tam kad pirmo reizi izmazgāju, efekts bija acīm rezdzams, tā padarīju kaut kādu laiku, nākamo reizi atkal mazgāju pec kaut kādas nedēļas vai divām, un vairs nav nekad bijusi tāda pūkošanās.
Varbut biju viņus pārmazgājusi un pārmocījusi, jo tad kā pusaudzim ļoti taukojas mati un mazgāju katru dienu, atlika vien tik padzīvot tā mēnesi kad viss pārgāja. Pēc tam arī varēju retāk mazgāt matus. Iespejams tas deva kaut kādu laiku viņiem atkopties vai kā, bet nu nostrādāja. 😅
Ja nav baigās problēmas izstaigāt kaut nedēļu ar nemazgātu galvu, pameģini
03.08.2024 19:26 |
 
Reitings 692
Reģ: 28.01.2023
Man liekas ka tāda pūkošanās rodas ja izteikti ir pārsausināta galvas āda+ izjaukts kaut kāds galvas ādas ph līmenis. Tagad pie saknēm pūkojas tev, jo garums ataudzis tiem matiem. Varbūt kādas mitrinošas lietas arī galvas ādai tieši var iegādāties nevis tikai matiem
03.08.2024 19:28 |
 
Reitings 366
Reģ: 07.07.2020
LabaDabaDa @ 03.08.2024 15:22
Ar vienu pašu matu šampūnu diez vai būs līdzēts, jo šampūni principā ir paredzēti tikai matu attīrīšanai. Es liktu uzsvaru uz matu mitrināšanu, barošanu - ar balzāmiem, maskām, eļļām utt. Un vēl, protams, ir visvisādi veidošanas līdzekļi.
Nav iespējas pavaicāt frizierei, kas tev tos keratīnus lika, ko viņa ieteiktu?

Atbilde bija - ir pagājis laiks, biezi mati, efekts ir izgājis. Jāliek vēlreiz.
04.08.2024 11:33 |
 
Reitings 182
Reģ: 08.03.2024
Magnija eļļa, kas nav eļļa, bet gan ūdenī izšķidināts jūras magnijs. Veselīgs matiem un organismam. Nav pārāk taukaina arī.
https://www.salidzini.lv/cena?q=magnija+e%C4%BC%C4%BCa
05.08.2024 14:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits