Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Paaugstināts homocisteīns!

 
Reitings 63
Reģ: 29.07.2024
Sveikas!
Vai kāda no Jums ir saskārusies ar paaugstinātu homocisteīnu? Pirms dažiem mēnešiem nodevu asins analīzes, rādītājs bija 19.4, kas skaitās paaugstināts. Ģimenes ārste lika dzert folijskābi lielās devās 4000. Nedaudz rādītāji nokritās. Aizsūtīja pie kardiologa, ieteica pasūtīt vitamīnus no ārzemēm - metilfolātu, kas palīdzēs ātrāk dabūt lejā homocisteīnu normas robežās. Uztaisīju atkārtotas analīzes pēc kāda mēneša, rādītāji pat nedaudz paaugstinājās nevis nokritās. Ārste norādīja, ka tikai folijskābe var normalizēt rādītājus.
Varbūt kāda ir saskārusies ar paaugstinātu homocisteīnu un var padalīties pieredzē, kā izdevās samazināt rādītājus? Varbūt kāda ir taisījusi Generā MTHFR DNS testu iedzimtai tendencei uz paaugstinātu homocisteīna līmeni asinīs? Iepriekš pateicos.
29.07.2024 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 908
Reģ: 13.01.2011
Manā pieredzē homocisteīnu samazināja tikai metilfolāts kopā ar metilkobalamīnu. Folijskābe tieši uzdzina vēl uz augšu. Jo mans organisms nemāk pārstrādāt viņu. Vispār grūta cīņa, kamēr saproti kas un kā. Žēl, ka cālis ir ciet. Tā bija vienīgā vieta kur ir info par šo un pieredzes stāsti latviski.
Esmu arī veikusi trombofīlijas testus un ir mutācijas mthfr gēnā.
Vai tu plāno grūtniecību tapēc esi šim pieķērusies? Un vai tev ir galvassāpes?
30.07.2024 01:26 |
 
Reitings 63
Reģ: 29.07.2024
Aizspogulia @ 30.07.2024 01:26
Manā pieredzē homocisteīnu samazināja tikai metilfolāts kopā ar metilkobalamīnu. Folijskābe tieši uzdzina vēl uz augšu. Jo mans organisms nemāk pārstrādāt viņu. Vispār grūta cīņa, kamēr saproti kas un kā. Žēl, ka cālis ir ciet. Tā bija vienīgā vieta kur ir info par šo un pieredzes stāsti latviski.
Esmu arī veikusi trombofīlijas testus un ir mutācijas mthfr gēnā.
Vai tu plāno grūtniecību tapēc esi šim pieķērusies? Un vai tev ir galvassāpes?

Paldies par atbildi, uzrakstīju Jums privātu ziņu.
30.07.2024 10:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits