Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīves skaistie stāsti

 
Reitings 657
Reģ: 28.01.2023
Sveikas meitenes! Nesen taisīju diskusiju, jo gribējās dzirdēt no citām, kas ir bijusi pēdējā pile attiecībās. Izskatās, ka arī manas attiecības būs savu laiku izsmēlušas dažādu konfliktu un nesaprašanu dēļ,pati esmu cilvēks, kas vēlas runāt par un ap problēmām, taču otrs gan tās sadzirdēt negrib un uzskata to par zāģēšanu, līdz ar to mājās ir saspringta situācija jau divas nedēļas un viss kārtīgi iet uz klinķi.
Ļoti gribētos no Jums dzirdēt tādus tiešām pozitīvus stāstus, kad pēc sareģītām un es pat teiktu toksiskām attiecībām , atradāt savus vīrus/draugus un attiecībās tiešām jūtaties mīlēta, lolota un jūtaties labi. Kā iepazināties? Kā ticējāt, ka tiešām viss izdosies un izdosies atrast to “īsto” ar kuru viss ir labi? (Nerunāju par maziem sadzīves kašķiem).
Gribētos atgriezt sevī to ticību, ka kaut kur ir tas īstais cilvēks un viņš atradīsies un viss būs, bet tās ticības kaut kā uz doto brīdi ļoti mazas un iekšēji ir tā stulbā sajūta, “ka nevienu neatradīšu, neviens mani neņems😂”, zinu, ka tas ir stulbi, bet nu tomēr tā sajūta visu laiku ir.
17.07.2024 20:51 |
 
Reitings 327
Reģ: 10.04.2018
Sievietes parasti ātri vien atrod tādus pašus toksiskos alpha, un nomaina kādas 4x uz citiem toksiskiem pirms atrod "īsto" beta provaideru. Tāda ir vienkārši sieviešu bioloģija.
17.07.2024 21:52 |
 
Reitings 1180
Reģ: 01.07.2024
Man paveicās uzreiz ar otrajām attiecībām, esam kopā jau 14 gadus, precējušies 11. Šķirtajam vīram gan sanāca "uzkāpt uz tā paša grābekļa" - apprecējās uzreiz pēc šķiršanās, ar sievieti, kura esot "pilnīgs pretstats man", piedzima bērns, un ar laiku tieši tās pašas problēmas, tagad jau sen šķīrušies. (jāpiebilst, ka neesam nekādi jaunieši vairs, pirmajā laulībā nomocījām 22 gadus...ārprāts, cik esmu sena!)
17.07.2024 22:01 |
 
Reitings 910
Reģ: 13.12.2023
Atvaino, bet es tev neglaudīšu pa spalvai.
Nav tāda īstā, ideālā, speciāli tev radīta cilvēka. Nu nebūs tā, ka kādu dienu staigāsi pa parku, pēkšņi mākoņi pašķirsies un saules stari apspīdēs tavu princi baltā zirgā, un tālāk dzīvē viss būs ideāli. Katram pārim šad tad atklājas krasas rakstura atšķirības, jautājums, kā tās pārvarēt. Tev šķiet, ka tava pieeja strīdu risināšanai ir labākā, bet otram tas galīgi neder. Tad jāsaprot, kāda pieeja der. Un varbūt tas, ko tu uztver par lielo problēmu, otram nemaz nav būtiski, jo katrs uztver lietas citādāk. Tas nav toksiskums (vismaz, spriežot pēc tēmas pieteikuma).
Cik reizes tu tā sāksi jaunas attiecības, jo divas nedēļas nevarat izrunāties bez uzbraucieniem?
Atbildot uz tavu jautājumu, man ir bijušas tikai vienas attiecības - ar savu vīru. Pirms tam kaut kādi nenopietni randiņi agrā jaunībā. Kopā esam jau vairāk nekā 15 gadus. Vai es katru dienu esmu 100% apmierināta? Nē. Vai ik pa laikam nokaitina tas, ka nedomājam vienādi? Jā! Bet tas tā būs ar jebkuru cilvēku.
Es tavā vietā nedomātu par to, kurš tevi tādu ņems vai neņems, bet drīzāk, ko tad tu īsti gribi. Ja tu pilnā nopietnībā ceri atrast ideālu cilvēku, tad tu tā meklēsi ilgi jo ilgi…
17.07.2024 22:35 |
 
Reitings 2860
Reģ: 05.09.2023
Diabolus @ 17.07.2024 22:35
Atvaino, bet es tev neglaudīšu pa spalvai.
Nav tāda īstā, ideālā, speciāli tev radīta cilvēka. Nu nebūs tā, ka kādu dienu staigāsi pa parku, pēkšņi mākoņi pašķirsies un saules stari apspīdēs tavu princi baltā zirgā, un tālāk dzīvē viss būs ideāli. Katram pārim šad tad atklājas krasas rakstura atšķirības, jautājums, kā tās pārvarēt. Tev šķiet, ka tava pieeja strīdu risināšanai ir labākā, bet otram tas galīgi neder. Tad jāsaprot, kāda pieeja der. Un varbūt tas, ko tu uztver par lielo problēmu, otram nemaz nav būtiski, jo katrs uztver lietas citādāk. Tas nav toksiskums (vismaz, spriežot pēc tēmas pieteikuma).
Cik reizes tu tā sāksi jaunas attiecības, jo divas nedēļas nevarat izrunāties bez uzbraucieniem?
Atbildot uz tavu jautājumu, man ir bijušas tikai vienas attiecības - ar savu vīru. Pirms tam kaut kādi nenopietni randiņi agrā jaunībā. Kopā esam jau vairāk nekā 15 gadus. Vai es katru dienu esmu 100% apmierināta? Nē. Vai ik pa laikam nokaitina tas, ka nedomājam vienādi? Jā! Bet tas tā būs ar jebkuru cilvēku.
Es tavā vietā nedomātu par to, kurš tevi tādu ņems vai neņems, bet drīzāk, ko tad tu īsti gribi. Ja tu pilnā nopietnībā ceri atrast ideālu cilvēku, tad tu tā meklēsi ilgi jo ilgi…

💯💯
17.07.2024 23:30 |
 
Reitings 657
Reģ: 28.01.2023
Diabolus @ 17.07.2024 22:35
Atvaino, bet es tev neglaudīšu pa spalvai.
Nav tāda īstā, ideālā, speciāli tev radīta cilvēka. Nu nebūs tā, ka kādu dienu staigāsi pa parku, pēkšņi mākoņi pašķirsies un saules stari apspīdēs tavu princi baltā zirgā, un tālāk dzīvē viss būs ideāli. Katram pārim šad tad atklājas krasas rakstura atšķirības, jautājums, kā tās pārvarēt. Tev šķiet, ka tava pieeja strīdu risināšanai ir labākā, bet otram tas galīgi neder. Tad jāsaprot, kāda pieeja der. Un varbūt tas, ko tu uztver par lielo problēmu, otram nemaz nav būtiski, jo katrs uztver lietas citādāk. Tas nav toksiskums (vismaz, spriežot pēc tēmas pieteikuma).
Cik reizes tu tā sāksi jaunas attiecības, jo divas nedēļas nevarat izrunāties bez uzbraucieniem?
Atbildot uz tavu jautājumu, man ir bijušas tikai vienas attiecības - ar savu vīru. Pirms tam kaut kādi nenopietni randiņi agrā jaunībā. Kopā esam jau vairāk nekā 15 gadus. Vai es katru dienu esmu 100% apmierināta? Nē. Vai ik pa laikam nokaitina tas, ka nedomājam vienādi? Jā! Bet tas tā būs ar jebkuru cilvēku.
Es tavā vietā nedomātu par to, kurš tevi tādu ņems vai neņems, bet drīzāk, ko tad tu īsti gribi. Ja tu pilnā nopietnībā ceri atrast ideālu cilvēku, tad tu tā meklēsi ilgi jo ilgi…
es negribētu baigi ieslīgt detaļās, kāpēc viss notiek kā notiek. Esam arī centušies visu izrunāt jau pa 100x bet viss noved pie viena un tā paša. Nav tā ka nerunājam neko bet apzinos, ka iet uz galu un gribēju dzirdēt kādu pozitīvu un patīkamu noskaņu, ka ir tagad citas attiecības, kurās kopumā jūtaties laimīgas un kā jau minēju, ka nerunāju par maziem kašķiem un skaidrs, ka ik pa laikam viens otru var nobesīt, tas ir saprotams. Mūsu attiecībās ir globālākas problēmas par izēsto krabju salātu trauku no ledusskapja vai netīrām zeķēm stūrī😂
18.07.2024 00:08 |
 
Reitings 657
Reģ: 28.01.2023
Gribējās ieviest kādu pozitīvu domu no dāmām, kurām arī reiz bijušas trakās attiecības pēc kurām uzradās kāds labs cilvēks dzīvē un tagad jūtas labi.
Par to kā notika iepazīšanās utt. Bieži esmu dzirdējusi,ka sākumā x čalis galīgi nav paticis un gājis pie sirds, bet beigās viss notiek un attiecības ir ļoti labas , kaut kā tā :)
18.07.2024 00:13 |
 
Reitings 526
Reģ: 29.04.2021
Diabolus @ 17.07.2024 22:35
Atvaino, bet es tev neglaudīšu pa spalvai.
Nav tāda īstā, ideālā, speciāli tev radīta cilvēka. Nu nebūs tā, ka kādu dienu staigāsi pa parku, pēkšņi mākoņi pašķirsies un saules stari apspīdēs tavu princi baltā zirgā, un tālāk dzīvē viss būs ideāli. Katram pārim šad tad atklājas krasas rakstura atšķirības, jautājums, kā tās pārvarēt. Tev šķiet, ka tava pieeja strīdu risināšanai ir labākā, bet otram tas galīgi neder. Tad jāsaprot, kāda pieeja der. Un varbūt tas, ko tu uztver par lielo problēmu, otram nemaz nav būtiski, jo katrs uztver lietas citādāk. Tas nav toksiskums (vismaz, spriežot pēc tēmas pieteikuma).
Cik reizes tu tā sāksi jaunas attiecības, jo divas nedēļas nevarat izrunāties bez uzbraucieniem?
Atbildot uz tavu jautājumu, man ir bijušas tikai vienas attiecības - ar savu vīru. Pirms tam kaut kādi nenopietni randiņi agrā jaunībā. Kopā esam jau vairāk nekā 15 gadus. Vai es katru dienu esmu 100% apmierināta? Nē. Vai ik pa laikam nokaitina tas, ka nedomājam vienādi? Jā! Bet tas tā būs ar jebkuru cilvēku.
Es tavā vietā nedomātu par to, kurš tevi tādu ņems vai neņems, bet drīzāk, ko tad tu īsti gribi. Ja tu pilnā nopietnībā ceri atrast ideālu cilvēku, tad tu tā meklēsi ilgi jo ilgi…

Ir cilvēki , ar kuriem vienkārši nav iespējams izrunāties , jo viņi tevi nevēlas dzirdēt un kā autore pieminēja , ka vīrietis viņas sāpi sauc par zāģēšanu ,tas nav īsti okey.
Bet nu manā izpratnē ir ļoti muļķīgi lēkt no vienām attiecībām uz otru , ja šis piemēram nesanāk , vai tiešām esi tik nepašpietiekama , ka uzreiz jāskrien uz nakošajām attiecībām ? Neviens taču no malas nepateiks, vai sanāks tev atrast to savu cilvēku , vai nē.
18.07.2024 05:14 |
 
Reitings 657
Reģ: 28.01.2023
queen2820 @ 18.07.2024 05:14

Ir cilvēki , ar kuriem vienkārši nav iespējams izrunāties , jo viņi tevi nevēlas dzirdēt un kā autore pieminēja , ka vīrietis viņas sāpi sauc par zāģēšanu ,tas nav īsti okey.
Bet nu manā izpratnē ir ļoti muļķīgi lēkt no vienām attiecībām uz otru , ja šis piemēram nesanāk , vai tiešām esi tik nepašpietiekama , ka uzreiz jāskrien uz nakošajām attiecībām ? Neviens taču no malas nepateiks, vai sanāks tev atrast to savu cilvēku , vai nē.
omg 😂 vai tad es teicu, ka tagad lēkšu uzreiz uz citām attiecībām? - nē. Vai es kaut ko jautāju par to, vai izdosies kādu atrast- arī nē.
Es jautāju, lai padalaties ar saviem pozitīvajiem stāstiem, ka pēc ne visai labām attiecībām, vēlāk izdevās atrast kādas labas attiecības😟
18.07.2024 07:32 |
 
Moderators
Reitings 4510
Reģ: 13.11.2016
1. Nav obligāti jābūt sliktām, toksiskām attiecībām, lai pēc tam izveidotos labas attiecības. Labas attiecības var veidot neatkarīgi no tā.
2. Ar gadījumiem, kad čalis sākumā ne visai, bet iepazīstot viss notiek, parasti ir tā, ka runa vienkārši ir par vīriešiem, kuri pirmajā mirklī nešķiet intriģējoši, aizraujoši, bet iepazīstot patiesībā ir forši cilvēki un interesanti sarunu biedri. Tas attiecas arī uz virtuālu iepazīšanos, ja sākotnējie teksti ir pasausi, šķietami garlaicīgi, tas vēl neko nenozīmē (to vienā balsī apgalvo manas draudzenes, kurām ir laba pieredze šajā jomā). Daudzi attiecībām piemēroti vīrieši vienkārši nav tādi, kas prot aktīvi šarmēt pirmajā mirklī. Mans vīrs saka, ka kādam tā sākotnējā šarmēšana ir no dabas, bet vairums visveiklāko makaronu karinātāju vienkārši regulāri to "trenējas" darīt ar daudzām sievietēm.
Taču šie stāsti par vīriešiem, kuri sākumā neaizrauj, bet patiesībā izrādās lieliski, neattiecas uz vīriešiem, kuriem jau sākotnēji ir redzami sarkanie karogi.
18.07.2024 08:33 |
 
Reitings 1675
Reģ: 11.04.2023
Neticu labām attiecībām ar vīrieti kurš nav simpatizējis, bet dēļ sievietes piedzīvotajiem aplauzieniem toksiskās attiecībās pēkšņi iepaticies.
Reddit daudz pieredžu lasīts, kur šādās attiecībās iejūdzoties neviens nav laimīgs ilgtermiņā. Arī beta vīrietis to zemapziņā saprot, bet līdz ausīm samīlējies gaida brīnumu.
Sieviete šādās attiecībās paralēli apzināti vai neapzināti meklē labāku variantu. Beigās viss beidzas ar ilgtermiņa krāpšanu vai šķiršanos, jo sievietei taureņi no darba kolēģa.
18.07.2024 09:14 |
 
Reitings 1224
Reģ: 03.11.2023
akul12 @ 18.07.2024 09:14
Neticu labām attiecībām ar vīrieti kurš nav simpatizējis, bet dēļ sievietes piedzīvotajiem aplauzieniem toksiskās attiecībās pēkšņi iepaticies.
Reddit daudz pieredžu lasīts, kur šādās attiecībās iejūdzoties neviens nav laimīgs ilgtermiņā. Arī beta vīrietis to zemapziņā saprot, bet līdz ausīm samīlējies gaida brīnumu.
Sieviete šādās attiecībās paralēli apzināti vai neapzināti meklē labāku variantu. Beigās viss beidzas ar ilgtermiņa krāpšanu vai šķiršanos, jo sievietei taureņi no darba kolēģa.

Vecīt, ej palasi arī citus info avotus
18.07.2024 12:39 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.07.2024
Man liekas nav tādu “dzīves skaistie stāsti” (jeb viņi dzīvoja ilgi un laimīgi).
18.07.2024 12:47 |
 
Reitings 1675
Reģ: 11.04.2023
Džinga @ 18.07.2024 12:39

Vecīt, ej palasi arī citus info avotus

Tie būtu?
Atzīsti, ka nevienai īstenībā nestāv uz viņš man nepatīk, bet labāks par iepriekšējo toksisko rakstura ziņā. Aļa labs cilvēks 😁
18.07.2024 14:03 |
 
Reitings 1224
Reģ: 03.11.2023
akul12 @ 18.07.2024 14:03

Tie būtu?
Atzīsti, ka nevienai īstenībā nestāv uz viņš man nepatīk, bet labāks par iepriekšējo toksisko rakstura ziņā. Aļa labs cilvēks ?

Nejau reddit thread, kur runā džeki, kas nekad nav bijuši kopā ar meiteni 😀
18.07.2024 14:46 |
 
Reitings 97
Reģ: 31.10.2022
Diabolus @ 17.07.2024 22:35
Atvaino, bet es tev neglaudīšu pa spalvai.
Nav tāda īstā, ideālā, speciāli tev radīta cilvēka. Nu nebūs tā, ka kādu dienu staigāsi pa parku, pēkšņi mākoņi pašķirsies un saules stari apspīdēs tavu princi baltā zirgā, un tālāk dzīvē viss būs ideāli. Katram pārim šad tad atklājas krasas rakstura atšķirības, jautājums, kā tās pārvarēt. Tev šķiet, ka tava pieeja strīdu risināšanai ir labākā, bet otram tas galīgi neder. Tad jāsaprot, kāda pieeja der. Un varbūt tas, ko tu uztver par lielo problēmu, otram nemaz nav būtiski, jo katrs uztver lietas citādāk. Tas nav toksiskums (vismaz, spriežot pēc tēmas pieteikuma).
Cik reizes tu tā sāksi jaunas attiecības, jo divas nedēļas nevarat izrunāties bez uzbraucieniem?
Atbildot uz tavu jautājumu, man ir bijušas tikai vienas attiecības - ar savu vīru. Pirms tam kaut kādi nenopietni randiņi agrā jaunībā. Kopā esam jau vairāk nekā 15 gadus. Vai es katru dienu esmu 100% apmierināta? Nē. Vai ik pa laikam nokaitina tas, ka nedomājam vienādi? Jā! Bet tas tā būs ar jebkuru cilvēku.
Es tavā vietā nedomātu par to, kurš tevi tādu ņems vai neņems, bet drīzāk, ko tad tu īsti gribi. Ja tu pilnā nopietnībā ceri atrast ideālu cilvēku, tad tu tā meklēsi ilgi jo ilgi…

Ļoti piekrītu.
18.07.2024 17:41 |
 
Reitings 1675
Reģ: 11.04.2023
Džinga @ 18.07.2024 14:46

Nejau reddit thread, kur runā džeki, kas nekad nav bijuši kopā ar meiteni ?

Nevajag nemaz lasīt incel raudāšanu. Atliek izlasīt tēmas, kuras saistītas ar marriage, relationship, deadbedroom, adultery u.c.
Nevienai nesimpatizē simpi un kaut kādi labie puiši, ja agrāk patikuši cita veida puiši... Dzīvo kopā 10+ gadus, kā draugi un abi nelaimīgi savā veidā.
18.07.2024 19:14 |
 
Reitings 44
Reģ: 11.07.2024
Hey! Man ir šādas attiecības - kurās beidzot jūtos mīlēta, novērtēta un visi citi jaukumi kas var būt.
Iepriekš ir bijusi nelāga pieredze, ar vecākās meitas tēvu, kur viss bija slikti, darīja man pāri, vēlāk atklāju ka viņš ir narkomāns. Beidzās viss diezgan nesmuki, pameta mani gaidībās.
Tagad jau 10 gadus esmu kopā ar vīrieti kurš nekad nav pat aizdomājies darīt jebkā pāri, dāvina ziedus bez iemesla, vienmēr varam izrunāties par jebko. Viņš ir mans labākais draugs, mīļākais un vīrs vienlaikus. Kopīgi nu jau divi bērni. Manu vecāko meitu mīl un audzina kā savējo.
Iepazināmies internetā - bija kādreiz iepazīšanās portāls flirts.lv
Sākumā viņu ieraugot, nu galīgi nešķita ka tas ir priekš manis, nevaru teikt ka mīlestība no pirmā acu skatiena. Ļāvos brīdim, devu laiku sev un sapratu ka viņš ir labākais ko varēju vēlaties.
18.07.2024 19:44 |
 
Reitings 910
Reģ: 13.12.2023
akul12 @ 18.07.2024 19:14

Nevajag nemaz lasīt incel raudāšanu. Atliek izlasīt tēmas, kuras saistītas ar marriage, relationship, deadbedroom, adultery u.c.
Nevienai nesimpatizē simpi un kaut kādi labie puiši, ja agrāk patikuši cita veida puiši... Dzīvo kopā 10+ gadus, kā draugi un abi nelaimīgi savā veidā.

Labāk atbildi uz tēmas jautājumu, citādi tā vien šķiet, ka attiecības apgūsti tikai teorijā no Fresh&Fit un Reddit 🥱
18.07.2024 19:52 |
 
Reitings 657
Reģ: 28.01.2023
Skudra32 @ 18.07.2024 19:44
Hey! Man ir šādas attiecības - kurās beidzot jūtos mīlēta, novērtēta un visi citi jaukumi kas var būt.
Iepriekš ir bijusi nelāga pieredze, ar vecākās meitas tēvu, kur viss bija slikti, darīja man pāri, vēlāk atklāju ka viņš ir narkomāns. Beidzās viss diezgan nesmuki, pameta mani gaidībās.
Tagad jau 10 gadus esmu kopā ar vīrieti kurš nekad nav pat aizdomājies darīt jebkā pāri, dāvina ziedus bez iemesla, vienmēr varam izrunāties par jebko. Viņš ir mans labākais draugs, mīļākais un vīrs vienlaikus. Kopīgi nu jau divi bērni. Manu vecāko meitu mīl un audzina kā savējo.
Iepazināmies internetā - bija kādreiz iepazīšanās portāls flirts.lv
Sākumā viņu ieraugot, nu galīgi nešķita ka tas ir priekš manis, nevaru teikt ka mīlestība no pirmā acu skatiena. Ļāvos brīdim, devu laiku sev un sapratu ka viņš ir labākais ko varēju vēlaties.
ļoti jauki un sirsnīgi šķiet😊
18.07.2024 20:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!