Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aksesuāri - kas modē šogad?

 
Reitings 8
Reģ: 22.08.2023
Čau, meitenes.
Nekad neesmu baigi vilkusi rotaslietas, spožus aksesuārus, bet šovasar kaut kā sagribējās.
Līdz ar to radās jautājums - kas šovasar un vispār mūsdienās ir aktuāli?
Redzu, ka meitenes velk pērles un visu kas ap to, smagnējas ķēdes atkal sāk parādīties ielās.
Taču kā ir ar smalkiem, sievišķīgiem juvelierizstrādājumiem? Tos arī vēl velk?
Ko teiksiet par indivi.lv piedāvājumu? Manuprāt izskatās gaumīgi un dārgi..
04.07.2024 20:24 |
 
Reitings 22230
Reģ: 16.04.2023
Vai šī ir apslēpta reklāma?
Tevis ieliktā mājas lapa mani neuzrunā.
Baltiem dimantiem vajag vismaz G/H krāsu. J/K jau ir faint yellow un netīrs izskatās ar neapbruņotu aci redzamiem netīrumiem. Pārcenoti commercial grade spec viņiem tur ir.
Gemstones (smaragdiem, safīriem, rubīniem) nav norādīta izcelsme. Jebkuram īstam juvelierizstrādājumu cienītājam to vis drīzāk ir svarīgi zināt. Piemēram, smaragds no Zambijas būs lētāks nekā smaragds no Kolumbijas. Arī krāsa atšķirsies. Nav rakstīts vai ir heat treated. Safīriem arī nav rakstīts vai ir, piemēram, royal blue vai cornflower blue, bildēs toņi atšķiras, bet apraksta nav.
Runājot kas ir modē, cord necklaces atkal ir modē. Pērles man arī patīk, gan Akoya pērles, gan Taiti.
04.07.2024 21:10 |
 
Reitings 64
Reģ: 21.06.2023
Man nepatīk visādi lēti bļembuki, tādi der meitenēm līdz 25 varbūt. Bet pēc tam vai nu smalkas rotas vai pērles atbilstoši tērpam un pasākumam.
18.07.2024 22:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits