Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās, nepieciešami padomi.

 
Reitings 15
Reģ: 17.06.2024
Sveiki esmu 23 gadus vecs vīrietis, dziļi sīkumos neieslīgšu, tīko esam izšķīrušies pēc 4 gadu kopdzīves. Ik pa laikam bija strīdi un viss kas tāds, beigās mums bija kopīga balle, kurā abi iereibām, sastridejamies un meitene izdomāja, ka jābeidz, nebija pirmā reize pus gada laikā, šī bija trešā. Šoreiz saprotu, ka arī pēdējā un viss ir beidzies. Ja citas reizes kontaktējaties un pat tikāmies vakaros līdz pēc 2 nedēļām atkal bija kopā un meitene atgriezas mājās. Tad šoreiz pirmās divas dienas atbildēja, līdz trešajā dienā bija doma tikties, bet meitene pēc laika pazvanīja ar asarām acīs, ka nav spējīga tikties un netiksies, ka viņai esot sāpīgi, ka man sāpot ļoti, un kā nespēšot man paskatīties acīs.
Tā nu tas ir, man sāp nežēlīgi, uz darbu neesmu spējis aiziet 2 dienas, visas iekšas trīc uz fiziski jūtos slikti. Domas par viņu un visu pārējo nepamet ne sekundi, nepārspīlējot, vienīgais par ko spēju domāt ir viņa, un nespēju pieņemt to, ka viņa ir aizgājusi un nebūs mans otrs cilvēks. Viņa man tik daudz dzīvē ir palīdzējusi morāli, atbalstījusi kamēr kāpju pa karjeras kāpnēm. Vakar parunājot saņēmu ziņu, ka nu taka viņai vieglāk būtu ja mēs nekontaktetos, protams viņa uzrakstīja, ka pasaka tikai to tā, nevis lai es tagad nerakstītu, bet pats jau saprotu un tajā brīdī sapratu ka tas ir jādara, jo meitene nemanot klusiņām atšuj.
Saprotu ka mums nekas vairs nevar izdoties un kontakts pirmo dienu ir pārtraukts pavisam. Nav pagājušas vell 24 stundas, bet šis 3 dienas ir bijušas nenormālakās mocības.
19.06.2024 08:45 |
 
Reitings 15
Reģ: 17.06.2024
Varbut kādam ir kāds ieteikums ko es varētu darīt? Ēdis arī neko neesmu, apetīte ir 0, padomāt par neko nevaru, mājas staigāju no vienas sētas galā uz otru vai guļu gultā, un domāju par vienu un to pašu. Tāpat arī no rītiem pieceļoties uzreiz sāku raudāt, jo visas nakts garumā sapni esmu redzējis viņu cik viss ir bijis labi.
Varbūt jāvēršas pie kāda psihologa kas spētu palīdzēt? Pašlaik esmu izmisumā, nezinu kā lai viņai neuzraksta un saņem sevi grožos, kā lai turpinu dzīvot, ja bez viņas nav motivācijas un velmes.
Katrā cilvēks ir individuāls, bet tiešām varbūt kāds kaut ko var ieteikt.
19.06.2024 08:47 |
 
Reitings 275
Reģ: 18.08.2022
Laiks, lai cik banāli, bet ar laiku, aizmirsīsies, un paliks tikai tas labākais, kas bijis. Ja meitene nevēlas kontaktēties, nekontaktējies. Ja pārdomās un pati uzrakstīs, atbildi ( proetams, ja to vēlies).
Kāpēc šķīrāties/ Ir kādi neatrisināmi iemesli?
Vēl, protams, investē sevī. Aizej pasportot, padari kaut ko mājās, kaut vai brutāli pakārto lietas, utt. Tas palīdzēs novērst domas. Un sāc ar pusdienu pagatavošanu- prāts labi nedarbojas, ja ķermeni badina.
19.06.2024 10:57 |
 
Reitings 215
Reģ: 21.05.2023
Piekrītu jau augstāk ieteiktajam un piebildīšu, ka, ja finanses ļauj, psihoterapeits noteikti nenāktu par sliktu. Palīdzēs paraudzīties uz situāciju no cita skatpunkta un kārtīgi izsērot notikušo, lai varētu iet tālāk.
19.06.2024 14:44 |
 
10 gadi
Reitings 3005
Reģ: 25.05.2009
Droši vien tas, ko es tev ieteikšu ir mazākais, ko tev šobrīd gribās darīt, bet ir jātiek laukā no mājām un jāsatiek cilvēki. Ar iziešanu laukā, es nedomāju iet uz kādu hard core ballīti Vecrīgā. Ej kaut vai uz to pašu darbu, satiec draugus vai ģimeni, izrunājies ar kādu. Šobrīd tu sēdi mājās un izspēlē savā galvā visus iespējamos scenārijus, kavējies atmiņās un liekas, ka visa dzīve ir apstājusies. Izejot sabiedrībā, tu sapratīsi, ka dzīve tomēr nav apstājusies, ka tev ir arī cits atbalsts ne tikai tava ex un ka tomēr viss nav tik slikti, kā tev varētu likties. Ar laiku paliks vieglāk.
19.06.2024 18:50 |
 
Patīk
Reitings 528
Reģ: 02.05.2020
Ir grūti un tas ir saprotams, bet mēğini pilnībā pievērsties sev. Šķiršanās, lai arī sāpīga, ir laiks pašizaugsmei. Man savulaik ir palìdzējis intensīvs sports, izaugsmes literatūra, sevis izaicināšana ar dažādiem mērķiem, ko sen vēlējos piepildīt, bet baidījos iepriekš. Ja vienmēr esi gribējis izbraukt ar gaisa balonu - šis ir īstais brīdis! Piesakies nodarbībās - jebko, kas interesē. Svarīgi ir sevi neizolēt, kaut gan tas iespējams, ir viss, ko vēlies. Tev izdosies un tuneļa galā ir gaisma!
19.06.2024 20:13 |
 
Reitings 9938
Reģ: 06.07.2022
Man ļoti Tevis žēl, puis, bet, tici man, visi ir tam izgājuši cauri (un izdzīvojuši). Pirmās mīlestības mokas šķiet elle zemes virsū. Pēc gada Tu uz šo periodu skatīsies jau ar citām acīm. Saspiežu stipri, turies!
19.06.2024 21:07 |
 
Reitings 767
Reģ: 14.05.2019
Varbūt izdodas atrast lietu, kas tevi šobrīd ierauj un aizņem? Piemēram, sporta zāle vai kas cits? Mēģināt atrast kādu lietu, kas aizņem tavas domas.. varbūt spēļu vakari? Ir visādi publiskie pasākumi šobrīd pieejami - orientēšanās utt. vai lasi grāmatus, pamācies kaut ko kas tev interesē. Vai atrodi jaunu hobiju.
Lasījju arī draugu diskusijā.. varbūt esi ieintersēts satikt jaunus cilvēkus, doties pārgājienos utt.
20.06.2024 22:34 |
 
Reitings 15
Reģ: 17.06.2024
MAZIŅŠ UPDATE
Paldies visiem par ieteikumiem , ļoti novērtēju.
Ja nu kāds mācās no cita pieredzes un uzkrāj zināšanas priekš savām bēdām, tad viennozīmīgi varu pateikt vienu, ja esi puisis un meitene tevi ir pametusi, neesi muļķis un neizdomā ar viņu tikties, ja viņa pateica viss tad arī viss, centies viņu visur noņemt vai vismaz noslēpt (mans gadījums).
Meitenei bija palikušas kaut kādas drēbes pie manis, atbrauca pakaļ, pēc kā vienkārši aizbraucam pasēdējām, padzeram kafiju. Parunājot tikai par to kas notiek apkārtnē un ar pazīstamajiem cilvēkiem, nekādas sarunas par mums vai attiecībām neveicām. Tajā momentā šķita labākā ideja, un tajā momentā tu jūties brīnišķīgi, bet pēctam kad atvadāties, saproti ka tas viss ir tikai viens liels apmāns pašam sev, un atceries ja viņa tevi pamet, daudzos gadījumos vīņai īsti nesāp, tikai moca vainas sajūta, ka ir tevi pametusi, kuru bieži viņas jauc ar sirds sāpēm.
Jebkurā gadījumā tas ir tāpat kā ar narkotikām , lai atmestu, tev tas ir jānogriež, kā ar nazi lai arī cik grūti tas nebūtu. Ja ik pa laikam tiksies un redzēsi viņu, tad būs tāpat kā ar narkotikām, būsi sev iedevis mazu nomierinošo devu, uz brīdi tas palīdzēs un pēctam kļūs atkal sliktat.
Neatvērat lūdzu savas tik tīko apravušas brūces pa jaunam.
Vēlreiz paldies visiem par padomiem, cīnamies tālāk, esam tajā pašā starta stadijā. Neatstāšu jūs neziņa, ziņošu par izaugsmi un kad būšu ticis tam pāri. Turamies.
21.06.2024 09:20 |
 
Reitings 713
Reģ: 13.12.2023
Crushed @ 21.06.2024 09:20
MAZIŅŠ UPDATE
Paldies visiem par ieteikumiem , ļoti novērtēju.
Ja nu kāds mācās no cita pieredzes un uzkrāj zināšanas priekš savām bēdām, tad viennozīmīgi varu pateikt vienu, ja esi puisis un meitene tevi ir pametusi, neesi muļķis un neizdomā ar viņu tikties, ja viņa pateica viss tad arī viss, centies viņu visur noņemt vai vismaz noslēpt (mans gadījums).
Meitenei bija palikušas kaut kādas drēbes pie manis, atbrauca pakaļ, pēc kā vienkārši aizbraucam pasēdējām, padzeram kafiju. Parunājot tikai par to kas notiek apkārtnē un ar pazīstamajiem cilvēkiem, nekādas sarunas par mums vai attiecībām neveicām. Tajā momentā šķita labākā ideja, un tajā momentā tu jūties brīnišķīgi, bet pēctam kad atvadāties, saproti ka tas viss ir tikai viens liels apmāns pašam sev, un atceries ja viņa tevi pamet, daudzos gadījumos vīņai īsti nesāp, tikai moca vainas sajūta, ka ir tevi pametusi, kuru bieži viņas jauc ar sirds sāpēm.
Jebkurā gadījumā tas ir tāpat kā ar narkotikām , lai atmestu, tev tas ir jānogriež, kā ar nazi lai arī cik grūti tas nebūtu. Ja ik pa laikam tiksies un redzēsi viņu, tad būs tāpat kā ar narkotikām, būsi sev iedevis mazu nomierinošo devu, uz brīdi tas palīdzēs un pēctam kļūs atkal sliktat.
Neatvērat lūdzu savas tik tīko apravušas brūces pa jaunam.
Vēlreiz paldies visiem par padomiem, cīnamies tālāk, esam tajā pašā starta stadijā. Neatstāšu jūs neziņa, ziņošu par izaugsmi un kad būšu ticis tam pāri. Turamies.

Ehh. Jūtam līdzi. Būs labi.
21.06.2024 09:25 |
 
Patīk
Reitings 467
Reģ: 01.03.2015
Laiks laiks laiks ak Dieniņ atceros savu pirmo mīlestību 5 gadi kopā šķiršanās es domāju ka miršu nevarēju ne ēst ne gulēt šausmas cik slikti bija kad kāpņu telpā skanēja līdzīgi soļi domāju viņš nāk Tas periods bija drausmīgs tas ir jāizsāp to nevar noslēpt apspiest vēlāk būs sliktāk bet tagad padomājot par šo sūda gabalu es miry nost ārprāts 😃😃😃😃
Viss būs labi beigās un vēl labāk, viss kas notiek notiek uz labu man vēl palīdz adrenalīns izdarīt kaut ko no kā baidies kā piemēram izlekt ar izpletni, vnk kā piemērs
Tas nebija tavs cilvēks-tavs cilvēks nekad nepametīs 🌹
22.06.2024 23:35 |
 
Reitings 2795
Reģ: 05.09.2023
Mazliet smieklīgs tas update. Nav te nevienam atklāts vēzis vai norauta kāja, tas viss ar laiku paiet, aizmirstas. Bet raksta tā, it kā rīt pēdējā diena uz zemes. Sirdssāpes ir tādas kādas viņas ir. Saprotu ka jauns puika, nezin ko ar savām emocijām darīt.
23.06.2024 06:28 |
 
Reitings 713
Reģ: 13.12.2023
SarmaD @ 23.06.2024 06:28
Mazliet smieklīgs tas update. Nav te nevienam atklāts vēzis vai norauta kāja, tas viss ar laiku paiet, aizmirstas. Bet raksta tā, it kā rīt pēdējā diena uz zemes. Sirdssāpes ir tādas kādas viņas ir. Saprotu ka jauns puika, nezin ko ar savām emocijām darīt.

Nu ja, vecām bābām sen aizmirsies, kā tas ir, kad pirmā mīlestība salauž sirdi, un liekas smieklīgi. Bet vai tev pašai toreiz šķita, ka kādreiz varēsi par to iesmiet? Diezin vai.
23.06.2024 10:09 |
 
Reitings 2795
Reģ: 05.09.2023
Diabolus @ 23.06.2024 10:09

Nu ja, vecām bābām sen aizmirsies, kā tas ir, kad pirmā mīlestība salauž sirdi, un liekas smieklīgi. Bet vai tev pašai toreiz šķita, ka kādreiz varēsi par to iesmiet? Diezin vai.

Toreiz nē, bet apzinājos ka pasaules gals iestājies nav un pasaule tomēr tamdēļ griezties nebeidz. Veca bāba. 🤣🤣
Vispār cilvēki kuri nespēj kontrolēt emocijas un to dēļ pieņem absurdus lēmumus, kā piemēram neiet uz darbu ir diezgan bīstami, arī paši sev.
23.06.2024 13:13 |
 
Reitings 222
Reģ: 22.01.2020
Cilvēki nāk un iet. Ja nesanāca ar viņu, tātad nebija lemts! Nevajag pārdzīvot. Dzīve gara, būs citas meitenes. Iesaku pabūt vienam vismaz gadu, divus, sakārtot domas un dzīvi! 🫡
23.06.2024 21:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits