Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Finansiālās grūtības

 
Reitings 3
Reģ: 17.06.2024
Sveikas, meitenes!
Esmu finansiālā bezizejas situācijā, kad jādomā vai nopirkt pārtiku vai samaksāt rēķinus. Šādi vēl nekad nav bijis, bet vairs tiešām nezinu, ko darīt.
Nevēlos, lai kāds man vienkārši izpalīdz. Nesen esmu sākusi gleznot hobija līmenī uz kanvām ar eļļas un akrila krāsām. Zinu, ka tās nekādā veidā nebūs salīdzināmas ar profesionāļu gleznotajām, bet liekas, ka vismaz kaut cik tās palīdzēs manā situācijā. Pašlaik man ir divas gleznas, kuras varētu pārdot par tādu cenu, kādu noteiktu jūs. Jebkāda naudiņa būs noderīga.
Ja kādai interesēs, varu ielikt bildes ar abām gleznām. Lai cik niecīga cerība, bet nu varbūt 🙏
17.06.2024 12:40 |
 
Reitings 52
Reģ: 11.02.2023
Sveika! Ieliec, lūdzu, bildi un izmērus - varbūt man varētu noderēt.
17.06.2024 13:48 |
 
Reitings 3
Reģ: 17.06.2024
@AkiChiki, man ļauj pievienot tikai linkus priekš attēliem, tāpēc nosūtīšu Jums atsevišķi vēstuli ar abām gleznām☺
17.06.2024 15:12 |
 
Reitings 368
Reģ: 18.08.2022
Iesaku samaksāt rēķinus un aizdoties uz biedrību "Palīdzēsim viens otram", noliktavas darba laikos un palūgt pārtiku. Izskaidrot savu situāciju, ka tā nav ikdienišķa prasīšana, bet konkrēti ir sanācis tā kā sanācis- un tev iedos pārtiku 2 nedēļām. Nekādu fancy, bet vismaz nemirsi badā.
17.06.2024 16:01 |
 
Reitings 983
Reģ: 13.12.2023
Manu viedokli neviens nelūdza, bet tomēr rakstu, ko gribu.

Šis nav īstais brīdis tērēt laiku mākslai. Gleznošana ir diezgan dārgs un laikietilpīgs hobijs; laiks un nauda ir divas lietas, kuras tu šobrīd nevari atļauties izmest vējā. Lai veicas darba meklējumos ✌️
17.06.2024 16:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits