Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Four reasons produkti

 
Reitings 15
Reģ: 07.05.2023
Nesen biju pie frizieres, ļoti slavēja 4 reasons produktus un ieteica pamēģināt. Arī sociālajos tīklos bieži redzēju skaistuma bāra video un bija interese pamēģināt. Nu ņemot vērā, ka friziere ieteica (un līdz šim nekad nebiju vīlusies viņas ieteikumos) un mani favorīti tieši beidzās, nolēmu pamēģināt 4 reasons produktus. Liela vilšanās! :( iegādājos kondicionieri un matu eļļu. Abiem produktiem smarža ļoti nepatīkama, matu eļļa šķidra kā ūdens, ieliekot matos tie izskatās taukaini. Un matu eļļas iepakojums (cena 19€) vienkārši lētākais no lētākajiem. Kondicionieris ir ultra moisture, bet nekāda ultra tur nav. Tur vispār nekāds efekts nav. Nu vārdu sakot, baigā vilšanās.
Internetā atsauksmes grūti atrast par šiem produktiem. Interesē, vai kāda ir mēģinājusi un kā patika?
16.06.2024 15:33 |
 
Reitings 17
Reģ: 21.01.2024
Nopirku tikai tonējošo masku. Savu funkciju pilda, tonē un mati pēc tam mīksti. Par citiem produktiem nav atsauksmju, bet vismaz par šīm maskām esmu dzirdējusi labas atsauksmes.
16.06.2024 18:39 |
 
Reitings 874
Reģ: 26.02.2022
Produkti nav labi, cik esmu mēğinājusi - šampūns ļoti sausinošs, kondicionieris "nepabaroja" matus necik, eļļa kā olīveļļa - mati saķep. Tonējošās maskas - tad jau labāk fanola lietot, ja blondi mati. Man nepatīk.
16.06.2024 20:52 |
 
Reitings 195
Reģ: 21.01.2024
Arī pēc kādas frizieres ieteikuma izmēģināju tonējošo šampūnu, ka šis ir pats, pats labākais. Bet man tas sausina tikpat ļoti kā lētie tonējošie. Nez, frizieriem arī ir tāpat kā ārstiem, ka konkrēta firma ar speciālistiem noslēdz līgumu, lai ''izrakstītu'' tieši viņu produktus? Tāda sajūta ir pēc šī zīmola haipa frizieru vidū 😀
16.06.2024 22:33 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.03.2021
Arī pēc frizieres ieteikuma iegādājos dažus produktus:
1) šampūns (Original Everyday Shampoo) - patīkami atsvaidzina galvas ādu, nepatika izteikti mentolīgā smarža, bet tas jau vairāk gaumes jaurājums. Matus, protams, izmazgā, bet nekāda WOW efekta, otrreiz nepirkšu;
2) kondicionieris (Original Color Conditioner) - ļoti patīkama, neuzbāzīga smarža, mitrinošs, pietiek ilgam laikam, bet arī nekas WOW;
3) krāsojoša maska (Color Mask Toning Treatment tonis - Vanilla) - nedaudz nepatīk smarža, bet biju ļoti pārsteigta, cik pabaroti un cik ļoti šī maska atdzīvināja matu krāsojumu, noteikti pirkšu vēl;
4) visbeidzot sausais šampūns (No Nothing Dry Shampoo jutīgai galvas ādai) - mans šī gada labākais atklājums! Bez smaržas, nepieciešams neliels daudzums, nekādu palieku/balto plankumu, mati jūtaz viegli, viegli ķemmēras un rezultāts izskatās lieliski. Līdz dienas beigām varu nesatraukties par to, kas man ir uz galvas :D Sākumā nopirku mazo iepakojumu, lai patestētu, bet nākamreiz jau lielāko, noteikti iesaku!
16.06.2024 22:48 |
 
Reitings 18541
Reģ: 27.11.2018
Nesen iegādājos 4 Reasons kondicionieri un matu eļļu pēc sava friziera un sociālo tīklu ieteikumiem, bet biju ļoti vīlusies. Produktiem nebija nekāda solītā efekta. Kondicionieris, kas solīja ultra mitrināšanu, neko nemainīja – mani mati palika tikpat sausi. Matu eļļa bija tik šķidra, ka padarīja matus taukainu. Kopumā, šie izslavētie produkti man nedeva nekādu rezultātu.
16.06.2024 22:51 |
 
Reitings 9719
Reģ: 19.09.2023
Tonējošā maska man patika. Lietoju 1x nedēļā, mati nepalika sausi.
16.06.2024 22:56 |
 
Reitings 2817
Reģ: 30.01.2023
Kad bija blondi manti izmnatoju tonējošo masku, lai atbrīvotos no dzeltenā pigmenta, mati bija ok.. laikam jau jātestē, lai saprastu ir īstais produkts vai jāmeklē cits..
17.06.2024 06:49 |
 
Reitings 361
Reģ: 19.07.2017
Es lietoju tonējošo matu masku. Bija mati ļoti mīksti, pabaroti. Lietoju katru nedēļu. Līdz ko pārstāju tā mati palika riktīgi salmi, vēl trakāki nekā pirms tam. Labāk lietoju CHI. Tur nav vilšanās.
17.06.2024 07:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)