Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajag padomus

 
Patīk
Reitings 468
Reģ: 01.03.2015
Labdien meitenes ļoti vajag atbalstu es nesen nedēļu atpakaļ zaudēju darbiņu kas ļoti patika un kolēģi bija kolosāli stresā sāku meklēt citus darbiņus,bet pašlaik neko neesmu atradusi nav atbildes, esmu drausmīgākajā panikā un stresā jo maksājumi jau neapstājas un ar vīra algu ir tā knapi ka lai badā gluži nenomirtu un samaksātu primāros maksājumus es jūtos vārga vāja izpumpēta no domām es nevaru ēst, es nevaru normāli gulēt, man sāk zust dzīves jēga ļoti gribas aizmigt un nepamosties lai nekas nav jādomā ļoti vajag šobrīd kādu atbalstu vārdus pat nezinu ko sajūta, ka kaut kas manī ir nomiris tu centies centies skrien un vienā dienā tu vnk vairs neesi vajadzīgs drausmīga sajūta
09.06.2024 16:16 |
 
Reitings 2280
Reģ: 22.02.2023
Nedēļu esi bez darba un jau dzīvei beigas? Ja tik nepanesami, tad jāiet jebkur.
09.06.2024 20:15 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4042
Reģ: 31.10.2010
Nu tā gan nav, ka nekā nav. Tagad vasarā daudzas kafejnīcas meklē viesmīļus un trauku mazgātājus. Ir daudz vakances apkopējām, istabenēm, veikalu darbiniekiem. Jā, tas nav nekas glauns un alga nebūs miljons, bet šos darbus var dabūt ātri un iesākumam tie noderēs. Vajag nevis panikot un stresot, bet iet cauri sludinājumiem un zvanīt. Es reiz tādā veidā pie darba tiku vienas dienas laikā.
09.06.2024 20:48 |
 
Reitings 465
Reģ: 17.12.2023
Kurā pilsētā esi?
09.06.2024 21:16 |
 
Patīk
Reitings 468
Reģ: 01.03.2015
Meitenes es neesmu Lv esmu ārzemēs te kur es dzīvoju nav tik viegli tikt līdz tam darbiņam jebkādam jo vajag transportu bet neesmu šoferis tad nu ir kā ir tā jau protams lai būtu kaut kāda nauda var paķert jebkuru darbu sākumā
10.06.2024 00:29 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Tajās ārzemēs nav bezdarbnieka pabalsta?
Tikšanai uz darbu - sabiedriskais transports? Pēc tam varbūt kolēģi brauks pa ceļam un varēs sarunāt.
Nezinu, kāda veida darbu meklē, bet darba meklējumi var aizņemt vairākus mēnešus, nevis nedēļu. Varbūt citiem darbiem, īpaši vasaras sezonā, tas varētu būt ātrāk, bet nedēļa vispār ir nekas. Piedomājiet, lai šobrīd netērētos lieki, bet citādi mēģini nomierināties. Ļoti nervoza izklausies un tas tev pašai kaitē. Izmpumpēta jūties no šīm negatīvajām emocijām darbu zaudējot un sevi šaustot. Darbu atradīsi un gan jau situācija nav tik slikta, ja vīrietis strādā.
10.06.2024 00:37 |
 
Patīk
Reitings 468
Reģ: 01.03.2015
Bezdarbnieka pabalsts ir ļoti ļoti mazs un to iesniedzot ir ilgi jāgaida līdz intervijai un tad tik samaksā, vistrākāk ka pieteicos darbā netālu, bet nekas nebūs klusums un ļoti žēl tā izniekotā laika negribas jau arī visas vietas piečakarēt lai nav tā ka beigās nav nekur spiež uz smadzenēm maksājumi tā jau varētu lēnā garā meklēt un neuztraukties es pelnīju ļoti labi un tagad ir tas ārprātīgais grāvis un tā negaidīti man jau sajūta ka sāku lēnām jukt prātā tās nomācošās domas ir neizturamas ja būtu domām stop podziņa būtu labi vnk pagātnē jau bija gadījums bez darba un atceroties cik traki bija visu pasliktina ka esmu tajā pašā grāvī un nezinu kā izkāpt
10.06.2024 01:02 |
 
Reitings 1065
Reģ: 03.11.2023
Tev jāatvelk elpu mazliet. Apdomā vēl variantus, bezdarbnieku pabalsts utt.
Ja darbs vai darba trūkums tevi noved tik dziļā bedrē, tad pēc tam, kad atradīsi nākamo darbu, mēģini savest kārtībā mentālo veselību.
Darbu tak sameklēsi, būs ok
10.06.2024 01:02 |
 
Reitings 1065
Reģ: 03.11.2023
didii5 @ 10.06.2024 01:02
Bezdarbnieka pabalsts ir ļoti ļoti mazs un to iesniedzot ir ilgi jāgaida līdz intervijai un tad tik samaksā, vistrākāk ka pieteicos darbā netālu, bet nekas nebūs klusums un ļoti žēl tā izniekotā laika negribas jau arī visas vietas piečakarēt lai nav tā ka beigās nav nekur spiež uz smadzenēm maksājumi tā jau varētu lēnā garā meklēt un neuztraukties es pelnīju ļoti labi un tagad ir tas ārprātīgais grāvis un tā negaidīti man jau sajūta ka sāku lēnām jukt prātā tās nomācošās domas ir neizturamas ja būtu domām stop podziņa būtu labi vnk pagātnē jau bija gadījums bez darba un atceroties cik traki bija visu pasliktina ka esmu tajā pašā grāvī un nezinu kā izkāpt

Bet ej uz tiem bezdarbniekiem, tas būs labāk kā nekas.
Un tas nav izniekots laiks, arī iešana uz intervijām nav iznoekots laiks, tāpat ko citu tu darītu, skatītos televizoru?
Ja ir galīgs čau un dzīvo kaut kur nekurienē, varbūt jādomā par pārvākšanos?
10.06.2024 01:04 |
 
Patīk
Reitings 468
Reģ: 01.03.2015
Es zvanos meklēju nesēžu negaidu brīnumus bet tā panika un stress pilnīgi noēd visu spēku un enerģiju esmu pilnībā izsista no sliedēm un ierastās rutīnas kas man ir ļoti vajadzīga socializācija ar cilvēkiem es bez tā nevaru šķiet mājas sienas man nāk virsū klusumā
10.06.2024 01:11 |
 
Patīk
Reitings 468
Reģ: 01.03.2015
Tur jau tā lieta kad esmu darbā jūtos ļoti labi gandarīta un manai mentālai veselībai nekas nekait šis viss ir negaidīti un tā reaģē manas smadzenes ja es varētu pateikt sev stop Nomierinies viss būs labi bet nav jau tik vienkārši
10.06.2024 01:15 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 25.05.2009
Dēļ nevarēšanas atrast darbu neilgā laikā gribēt izdarīt pašnāvību? Wtf?😳 Varbūt sākumā vajag ar kādu parunāties, nedaudz sakārtot savu domāšanu un mentālo stāvokli.
Vispār cik ir tas neilgais laiks, kopš meklē jaunu darbu? Mēnesis? Divi? Ārzemēs ir prakse atlaistajiem darbiniekiem piešķirt saucamās ‘severance packages’ vai tev tāda nebija? Severance package + bezdarbnieku pabalsts + vīra alga = vajadzētu izvilkt kādu laiku. Ja nē, tad ieteiktu sākt arī pārskatīt savus tērēšanas paradumus. Lai nav tā, ka maksā par 3 subscription servisiem un 3 dienas ēd ārpus mājas un stāsti mums, ka nevar pavilkt izmaksas tikai ar vīra algu.
10.06.2024 05:53 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 25.05.2009
Kā arī- vai tiešām jums nav uzkrājumi krīzes gadījumiem aka ‘emergency savings’? Ja nav, tad šī būs laba mācība kāpēc vajag iekrāt nelielu summu ar ko nosegt negaidītus izdevumus vai ar ko izdzīvot, ja kāds no jums zaudē darbu.
10.06.2024 05:58 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
didii5 @ 10.06.2024 01:02
Bezdarbnieka pabalsts ir ļoti ļoti mazs un to iesniedzot ir ilgi jāgaida līdz intervijai un tad tik samaksā, vistrākāk ka pieteicos darbā netālu, bet nekas nebūs klusums un ļoti žēl tā izniekotā laika negribas jau arī visas vietas piečakarēt lai nav tā ka beigās nav nekur spiež uz smadzenēm maksājumi tā jau varētu lēnā garā meklēt un neuztraukties es pelnīju ļoti labi un tagad ir tas ārprātīgais grāvis un tā negaidīti man jau sajūta ka sāku lēnām jukt prātā tās nomācošās domas ir neizturamas ja būtu domām stop podziņa būtu labi vnk pagātnē jau bija gadījums bez darba un atceroties cik traki bija visu pasliktina ka esmu tajā pašā grāvī un nezinu kā izkāpt

Ja tu iepriekš pelnīji ļoti labi, kā tev pabalsts var būt ļoti mazs? Nu es saprotu, ka būs mazāks par algu, bet tik un tā…neoficiāli strādāji?
Pirmais, ko es tavā vietā darītu - pārskatītu savus tēriņus, nogrieztu lieko, nedaudz savilktu jostu. Parēķini, cik tev mēnesī vajag, lai nosegtu visus svarīgākos rēķinus un sapirktu pārtiku. Vai tev ir kāda kvalifikācija? Būs labi, ievelc elpu.
10.06.2024 09:48 |
 
Reitings 1065
Reģ: 03.11.2023
Diabolus @ 10.06.2024 09:48

Ja tu iepriekš pelnīji ļoti labi, kā tev pabalsts var būt ļoti mazs? Nu es saprotu, ka būs mazāks par algu, bet tik un tā…neoficiāli strādāji?
Pirmais, ko es tavā vietā darītu - pārskatītu savus tēriņus, nogrieztu lieko, nedaudz savilktu jostu. Parēķini, cik tev mēnesī vajag, lai nosegtu visus svarīgākos rēķinus un sapirktu pārtiku. Vai tev ir kāda kvalifikācija? Būs labi, ievelc elpu.

Jā, varbūt pastāsti kurā valstī esi. Te daudzas ir no ārzemēm, varbūt kāda zinās ko ieteikt par tās valsts pabalstiem un iespējām
10.06.2024 10:08 |
 
Patīk
Reitings 468
Reģ: 01.03.2015
Esmu Anglijā
10.06.2024 23:35 |
 
Reitings 1065
Reģ: 03.11.2023
didii5 @ 10.06.2024 23:35
Esmu Anglijā

Nu angļu čikas, kā tur ir ar pabalstiem? Kāda noteikti kut ko zina, citādi cilvēks izmisumā
11.06.2024 10:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits