Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Instagram

 
Reitings 117
Reģ: 01.03.2019
Čau!
Kādas ir jūsu domas par dzīvi sociālajos tīklos? Vai tas ir pieņemami no otra cilvēka puses piesekot/atsekot atpakaļ jauniem, nepazīstamiem pretējā dzimuma cilvēkiem un sākt laikot viņiem bildes? Vai tam ir jāpiešķir kāda nozīme, jāiedziļinās vai tomēr jāuztver ar vieglu prātu? Teiksim es īsti nesaprotu, kāpēc, lai tā darītu, ja esi attiecībās, kādi tam ir motīvi? Bet otrs cilvēks atbild, ka tam nav nozīmes, tas ir tikai instagram.
06.06.2024 14:15 |
 
Reitings 217
Reģ: 14.05.2024
Man ir bijusi šāda situācija pagātnē, ar bijušo draugu. Grūti teikt, iespējams pašam kaut kas trūkst, grib pievērst uzmanību, nav pārliecināts par sevi. Kā mans bijušais teica - viņš šādā veidā centās boostot ego, kas, manuprāt, bija ļoti skumīgi. Es pati nesekoju nevienam vīrietim, kuru nepazīstu, tā dēļ iespējams man grūti saprast :D
Kaut gan, ja tā padomā, nu kaut kas nav līdz galam, ja pieseko sievietēm IG un laiko bildes, kaut esi attiecībās...
Ja Tu esi teikusi, ka Tev nepatīk un viņš turpina to darīt, tad meklē vīrieti, kam nevajag nevienu IG sievieti!
06.06.2024 14:44 |
 
Reitings 1598
Reģ: 11.04.2023
Katram savas dzeguzes, bilžu laikošanai nevajadzētu ietekmēt attiecības, citi laiko bildes facebook un citās platformās.
Cits stāsts, ja puisis šīm instagram meitenēm mācas virsū ar sarakstēm.
06.06.2024 14:53 |
 
Reitings 21491
Reģ: 06.11.2022
Man tas liekas pastulbs brīvā laika pavadīšanas veids. Ir daudz labāki, saturīgāki un foršāki hobiji. Bet uztvert ar vieglu prātu vai nē - tā ir tikai tava izvēle, un nevienam nav tiesību to nosodīt.
06.06.2024 15:32 |
 
Reitings 631
Reģ: 15.09.2023
Nē, tas nav pieņemami. Neredzu nekādu pievienoto vērtību, ja tā dara otra pusīte. Savu brīvo laiku var pavadīt kopā ar savu pusīti, vai nodoties kādiem hobijiem, nevis sēdēt sociālajos tīklos un skatīties uz svešiem cilvēkiem un laikot viņu bildes. Manuprāt tā ir slēpta vēlme iepazīties, ja nu kas labāks sanāk nekā esošās attiecības.
06.06.2024 16:56 |
 
Reitings 108
Reģ: 30.05.2024
Nē, man nebūtu pieņemami, ja otra puse koļī citas sievietes sociālajos tīklos. Piedodiet, bet sekošana random sievietēm un “laikošana” man saistās ar koļīšanu, jā. Pati arī tā noteikti nedarītu.
06.06.2024 17:14 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.03.2019
Protams tas nenotiek dienu no dienas, bet ik pa laikam ievēroju. Esmu lūgusi otram cilvēkam tā nedarīt, zinot, ka viņš mani ir sāpinājis iepriekš, bet no viņa puses tās esot tikai manas iedomas. Es vienkārši tieku nostādīta kā tāda trakā, ja to pieminu.
06.06.2024 17:16 |
 
Reitings 2783
Reģ: 05.09.2023
thrfrweare @ 06.06.2024 17:16
Protams tas nenotiek dienu no dienas, bet ik pa laikam ievēroju. Esmu lūgusi otram cilvēkam tā nedarīt, zinot, ka viņš mani ir sāpinājis iepriekš, bet no viņa puses tās esot tikai manas iedomas. Es vienkārši tieku nostādīta kā tāda trakā, ja to pieminu.

Kā vel ir sāpinājis?
06.06.2024 20:19 |
 
Reitings 697
Reģ: 13.12.2023
Es nekad neesmu bijusi instagram, kāds apgaismojiet mani! Tās nolaikotās bildes saglabājas kkādā listā ātrākai piekļuvei vai kā?
Par piesekošanu kādai karstai meičai nevaru izdomāt, kā justos. No vienas puses, tā nav īstā dzīve, tas viss ir fake, daudzi internetā vispār dzīvo savu second life, kas nevelk nekādas paralēles ar realitāti. No otras, laikam jau starā nebūtu par tādu pavērsienu.
Es tā aizdomājos, jo mans vīrs ir, vismaz agrāk bija, instagram, es neesmu, domāju mošk palūrēt telefonā, bet ai…besis 😂
06.06.2024 21:33 |
 
Reitings 217
Reģ: 14.05.2024
thrfrweare @ 06.06.2024 17:16
Protams tas nenotiek dienu no dienas, bet ik pa laikam ievēroju. Esmu lūgusi otram cilvēkam tā nedarīt, zinot, ka viņš mani ir sāpinājis iepriekš, bet no viņa puses tās esot tikai manas iedomas. Es vienkārši tieku nostādīta kā tāda trakā, ja to pieminu.
Tas nav ok, agrāk man arī bija tā, ka esmu tā trakā un sāku jau ticēt, bet NĒ, tas nav labi. Tā tam nav jābūt! Ja esi jau teikusi, ka nepatīk, tad viņam bija jāpārstāj, acīmredzot, viņš ar vienu kāju ir attiecībās, ar otru vēl laukā.
Noteikti esi skaista, gudra sieviete, mīli sevi vairāk! Ir sāpīgi, bet kārtīgi izvērtē savas vērtības! Ja saproti, ka nebūs abiem pa ceļam, neuztraucies, satiksi pēc tam tādu, kas Tev liks justies superīgi!
07.06.2024 07:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!